Skoči na vsebino

[multi] Injustice 2

Netherrealm gets it

14 odgovorov na to temo

#1 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 4 000 sporočil

Objavljeno 16 maj 2017 - 17:49

Odpiram lasten topic iz respecta do devov, ki so se več kot očitno joinali firmam, ki leta 2017 razumejo trg videoigric :D

Ne bom ful preveč pametoval ker igre nimam, ampak po prebranem/pregledanem je Netherrealmu ratalo nekaj, kar je za Capcom ali Arc Systems nepredstavljivo: naredili so pretepačino, ki je očitno za popizdit zabavna, je dovolj deep in hkrati v totalno old school zvrst zelo uspešno ufurava moderne elemente gaminga - lootboxe, grind in nadgrajevanje lika. Jaz tole dejansko vidim kot nekakšen mini revival mrtvega žanra :D

Že z zadnjim Mortal Kombatom so v Netherrealmu dali vedeti, da se z njimi absolutno ni za hecat (navkljub preziru večine hardcore skupnosti), s temle naslovom pa mislim, da so dokončno nakazali trgu. IMO se bo tale naslov dbest prodajal in to igralcem, ki raznih Street Fighterjev in Tekkenov niti povohajo ne.

Capcom bi ubijal za tak naslov oziroma za ekipo, ki so ji stvari tako jasne, to sem 110% ziher :D Slednji reveži bodo IMO tudi z naslednjim naslovom beračili na skupnosti, ki jo sestavlja peščica +30 letnih zanesenjakov - oziroma glede na razvoj naslednjega Marvel VS Capcoma izgleda, da se bodo uspeli še tem zameriti.

Review od ACG

Netherrealm, respect. Od slabe šale do najbolj vplivnega fighting game studia :D

#2 MartinPocrezze

kvačka. (How gay is that??)

• rumeni jaki
  • 1 719 sporočil

Objavljeno 16 maj 2017 - 18:30

V slo šele v petek , tko da v petek dobim gledam pa po twitchu in res cool zgleda škoda da se pri nas ni danes izid.

#3 ALTER EGO

prišel v fANALe za mistra mn3njalnika

• rumeni jaki
  • 2 818 sporočil

Objavljeno 16 maj 2017 - 19:15

Kul OP

Je premalo "easy to learn, hard to master" pretepačin zato pa ta žanr umira.
Folk ma naštudiran koliko frejmov vzame določen move/combo za vsak lik posebej GTFO :D
V kot z Blanko pa...

Objavljena slika

#4 atomic

živi v deželi Xarantaniji

• vesoljci
  • 3 712 sporočil

Objavljeno 17 maj 2017 - 02:06

Do zdej sem gledal gameplaye in trailerje...

Tole čist hudo zgleda!

#5 Slinch

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 7 003 sporočil

Objavljeno 17 maj 2017 - 11:30

Jaz sem željo po injustice 2 potisnil na stran, ko sem zvedel, da skoraj istočasno prispe nov tekken. Ampak po vseh vtisih me kar vleče, da bi vseeno ubodel. Če kdo naleti na kak dober deal naj obvezno javi.

#6 dzaver

pro

• mn3njalničarji
  • 268 sporočil

Objavljeno 18 maj 2017 - 20:03

Zelo fajn je! Online in local coop je zakon :-) s fantom špilava in je cel žur. Pa dobro so naredili multiverse in zbiranje armor upgrejdov in ostalih collectiblesov. Obvladajo!

#7 bigboss82

obvlada otorinolaringološko felacijo.

• rumeni jaki
  • 2 004 sporočil

Objavljeno 18 maj 2017 - 21:31

skoda da mi te pretepacine niso ql..

#8 MartinPocrezze

• rumeni jaki
  • 1 719 sporočil

Objavljeno 19 maj 2017 - 18:24

Spil je cool jaz bom sel prvo story mode skozi potem pa online. Armor upgrejdi so dobri sam morm se se mal combote nadrkat ker ze dolgo nisem igral pretepacin pa sem mal zakrnel.
Kupil sem pa deluxe edition dobim se 3 fighterje sam nevem kdaj naj bi izsli. Pa Darkseida dobis poleg in neke skine za karakterje.

#9 Vodokotlič

štopa v Vrdlovce.

• vesoljci
  • 3 432 sporočil

Objavljeno 19 maj 2017 - 18:30

Sem gledal kako te je ivy zjebala :)

#10 MartinPocrezze

• rumeni jaki
  • 1 719 sporočil

Objavljeno 19 maj 2017 - 18:33

Haha ja res me je zjebala :D sj pravim neki sm lesen :klobasa: Sem milsu malo dlje igrat sam sem mel telefon pa sem mogu neki ven .

Edit drgac pa spil je zakon ko sem preigral story mode ki je (top shit 2 konca),lahko zacnes igrat multiverse kjer delas daily queste za armor tako kot je napisal dzaver. Ce bo kdo delal guild naj pove ker dobivas razne dodatke ce joinas guild. Trenutno igram Green Arrow oz Aquaman

#11 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 1 359 sporočil

Objavljeno 22 maj 2017 - 00:29

#12 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 4 000 sporočil

Objavljeno 22 maj 2017 - 21:50

Injustice 2 nakazuje UK prodajnim cifram - prvič po 2015 je na prvem mestu pretepačina (kjer je bil prvi Mortal Kombat X, hehe)
http://www.dualshock...-farpoint-no-2/

DF pove, da morajo pravi pedri igrati Injustice 2 na PS4 Pro za top ghetto izkušnjo - čeprav sta tudi ostali verziji zelo smooth

#13 Shang Tsung

ni nič.

• prostozidarji
  • 680 sporočil

Objavljeno 23 maj 2017 - 07:50

Odlično! Enkratno se mi zdi, da ima Ed Boon končno okrog sebe pravo ekipo ter sredstava, da lahko njegova vizija pride do izraza. To, da je dečko car, pa vem že od leta 1993 :) Špil dobim ta teden...prav fajn se bo spet malo zapretiravano pretepat.

Upam, da bodo Gear sistem zagotovo uporabili tudi v naslednjem Mortal Kombatu, da bomo lahko delali odpiljene verzije priljubljenih ninj in kiborgov.

#14 MartinPocrezze

• rumeni jaki
  • 1 719 sporočil

Objavljeno 23 maj 2017 - 11:55

Spil je tudi online res cool joinal sem nek guild in delas guild multiverse evente in res dobivas veliko lootboxov. Ranked sem probal za okus king of the hill me pa se caka.

#15 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 4 000 sporočil

Objavljeno včeraj, 10:54

(spet) berem pohvale o baje odlični SP kampanj:
http://www.eurogamer...ckbuster-anyway

tisti, ki igrate zadevo: koliko je kampanja dolga? Nekje 5-6 ur?

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov