Skoči na vsebino

Alien: Covenant 2017

249 odgovorov na to temo

#241 planetarium

ga zmagoslavno poriva vse do jajc.

• rumeni jaki
  • 1 571 sporočil

Objavljeno 23 avgust 2017 - 06:44

Pogledal. Jah glup film, ce hoces imet neko konsistenco na prvem nivoju, razumem pa vsaj priblizno kaj je hotel povedati na drugem.

Filozofiranje o tem, kako s tem, da ustvaris inteligentno zivo bitje ubijes svoje bogove, bla bla bla. In potem gre zadnji verni clovek naivno sledit, znanstveniku, ki mu rece, da ni nobene nevarnosti v tem ustvarjanju in igranju boga in vtakne glavo v jajce, ter umre, naprimer.

Vse lepo in prav, ampak ce prvi nivo ne drzi vode, je zame vse skupaj brezveze. Pravzaprav s tem filmom dokazuje samo to, da se ljudje ne obnasamo tako. Verniki snemajo miljon youtub filmom kjer svarijo pred 666 ki se pojavlja v Cernu, groznih robotih, ki bodo unicili svet in drugih idiotizmih.

Potem pa se vse skupaj sprevrze v neke idiotske in dolgocasne akcijske scene, za tiste, ki bi radi imeli osnovnega Aliena in vse skupaj izpade se bolj debilno, ker tisto pa res nima vec veze z nicemer.

#242 Kole

si po drkanju nikoli ne umije rok. Prašiček.

• rumeni jaki
  • 1 504 sporočil

Objavljeno 24 avgust 2017 - 13:24

planetarium ubistvu carsko povzel
debilno združevanje originalne alien plati in neke kao filozofske in deep plati

#243 Spykee

končno ve, kaj bi sam s sabo.

• hajduki
  • 1 567 sporočil

Objavljeno 09 september 2017 - 21:52

če komu sede:

https://www.youtube....h?v=abiZUZDa37o

https://www.youtube....h?v=K9iIoz8MYYc

https://www.youtube....h?v=wuXEPNSJHGs

ta model ma kr zanimive videjone

#244 amnesia

polbogec

• vesoljci
  • 10 319 sporočil

Objavljeno 28 september 2017 - 07:10

#245 ArtaX

obvlada hendling, najbolj pa cobro!

• mn3njalničarji
  • 1 099 sporočil

Objavljeno 28 september 2017 - 09:15

Ja no...jaz se veselim :)

#246 Spykee

končno ve, kaj bi sam s sabo.

• hajduki
  • 1 567 sporočil

Objavljeno 28 september 2017 - 17:31

isto jst

#247 ayrton79

skače z ritko na svečko.

• rumeni jaki
  • 798 sporočil

Objavljeno 29 september 2017 - 10:22

Jaz pa lahko rečem, da se prvič Alien filma ne veselim.

#248 Henrik

skače z ritko na svečko.

• vesoljci
  • 801 sporočil

Objavljeno 29 september 2017 - 12:41

Tudi meni je postalo vseeno glede novega dela.
Dvojno razočaranje s Prometejem in potem Covenantom je pustilo grenak priokus.

Ta film bom pogledal, ko pride na netke, nimam namena ga v kino gledat, ker ne verjamem da bo kaj boljši od dveh polizdelkov.

#249 Vodokotlič

mara samo suhe češplje in rožiče.

• vesoljci
  • 3 600 sporočil

Objavljeno 05 oktober 2017 - 15:40

Jaz sme včeraj še enkrat pogledal. Umrl sem od smeha k je David počil Walterja. Haha je to smešno in ob enem najbolj grozljivo v filmu. To je tisto kar smrdi folku.

#250 Kakarotto

Kakalonec

• vesoljci
  • 148 sporočil

Objavljeno 05 oktober 2017 - 18:47

Mene gluposti, ki jih lahko pripišemo nepoznavanju tehnologije in sveta in jih komot upravičimo da je to pač zf ne motijo. Moti me na splošno totalno glup glup glup scenarij, glupa glupa glupa glupa glupa režija, o montaži pa tudi ne gre izgubljati besed. Ffs, kar švical sem od začetka do konca kako glupo se vse odvija, kako nesmiselni so prehodi med scenami, kako butasto je vse skupaj zamišljeno. Kot da polovico filma fali, ampak nimaš niti najmanjše želje, da bi to debilnost še gledal v bog ne daj kakšni podaljšani različici. Prav dvakrat sem moral pogledati, da se res prepričam, da je glupo in niti slučajno briljantno. Kako pojasnjuje holokavst inžinerjev, kar tako btw, samo zato da bi še najbolj glupim od glupih pokazal da David ves čas le in samo laže. Kot da je to razlaga, ki jo potrebujemo, ker ko jo vidimo kako se odvije se primemo za glavo in samo jok brate spet e en tak Wile E. Coyote moment. Tega sploh ne bi smeli prikazati in pika, no ja, saj ti sploh ni jasno zakaj to sceno vmes vidiš. Pa končen razplet, ajoj. Ni ga človeka na svetu, ki ni vedel, da to ni David. Ali pa da tam David ne ubije Walterja. O M F G. Pa v filmu res nimaš občutka o poteku časa. Koliko časa se to vse sploh dogaja? Pa to sploh ne govorim o tem koliko časa traja od facehuggerja do chestburstanja in potem rast Xenomorpha. To vse lahko razložiš, da ima pač David black goo pospeševalec ampak vse ostalo. Koliko časa so oni iskali signal, koliko časa so se vračali, koliko časa so bili v piramidi, da se je pički blo nujno treba it umit. To je vse kr neki v petih minutah in se kar zgodi zvezno in ti je butasto do amena da se pet centimetrov oddaljeni osebki od dogajanja delajo budale in ne vedo za kaj se gre. BLJAK.

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov