Skoči na vsebino

Joker 285

35 odgovorov na to temo

#1 VIPER SVB

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• rumeni jaki
  • 3 022 sporočil

Objavljeno 15 april 2017 - 16:39

Objavljena slika

uvodnjak
Čas na krilih zvoka

igrovje
Mario Sports Superstars
The Elder Scrolls: Legends
Mass Effect Andromeda
Nier: Automata
River City Ransom Underground
Snipperclips
The Elder Scrolls: Legends

igrovje - tematski članki
Na (Un')goro sprememb
Zadnji ples s smrtjo
Zehanje v vseh barvah mavrice

slikosuk
Justice League Dark - ko laserji in batarangi odpovedo
Pol duha

črkožer
Beseda je vezana

anali
Eksplozije skozi čas

#2 DaCapo

Fotr.

• šerifi in depjutiji
  • 3 010 sporočil

Objavljeno 16 april 2017 - 10:03

Oh, kako se strinjam z opisom Lego Worlds. (No Man's Sky za mlajše ;)
Moj 11-letnik je prvih nekaj ur še imel veselje, potem pa ga je vse skupaj tako minilo, kot že dolgo ne v kateri igri. Ne razumem, da ne znajo narediti ene poštene "novodobne" Lego sandbox igre, ker potencial je res ogromen. Če se prav spomnim, je Lego zašuštral tudi že s prejšnjo, kao open-world igro, pozabil naslov. Mislim pa, da tam nekega grajenja praktično ni bilo. In kot je lepo napisano v članku: v Minecraftu pubec naredi komplet graščino Bruce Wayna, mini Tadj Mahal in kavbojsko vas s pestrim živalskim vrtom, vse povezano z vlakcem. Kaj takega si v Lego Worlds ne upam niti predstavljati.

Zdaj, če s sinom želiva sestavljati Lego kocke na računalniku, občasno poženem Lego Digital Designer. To v bistvu ni igra, ampak samo orodje za sestavljanje. Svojčas je bilo možno končni izdelek celo naročiti v fizični obliki (česar se sicer nisem nikoli poslužil, ker so cene zrastle v višave. Se pa da narediti marsikaj, ker delčkov dejansko ne zmanjka in je na voljo praktično vse možno. Seveda gre za statične modele. Kot sem že rekel: orodje za neke vrste projektiranje.

Tukaj dodajam še besedo o Lego Dimensions, ki je sicer druge baže igra, ampak ta zadeva dejansko deluje (pustimo molzenje € za nebroj dodatkov). Neprimerljivo s propadlim Disney Infinity. Fizično mešanje modelčkov z igro je všečno, čeprav vsi vemo, da pravzaprav ni potrebno sestaviti figurice, avtka itd. ker je dovolj že podstavček :)

#3 MartinPocrezze

kvačka. (How gay is that??)

• rumeni jaki
  • 1 676 sporočil

Objavljeno 16 april 2017 - 10:20

Jaz se nisem prejel Jokerja v nabiralnik upam da bo v torek, a ostali ste ze dobili?

#4 DaCapo

Fotr.

• šerifi in depjutiji
  • 3 010 sporočil

Objavljeno 16 april 2017 - 10:22

Mene je včeraj čakal v nabiralniku že navsezgodaj. To je prednost, odkar ga več ne raznaša Pošta.

#5 Tsunamii

je prijavljen z ruskim računom.

• mn3njalničarji
  • 40 sporočil

Objavljeno 16 april 2017 - 11:30

Super vsebina kot vedno! Vendar je tisk na nekaterih stranicah zelo slab..bi skoraj rabil 3D očala za brat ;)

#6 fric

obvlada otorinolaringološko felacijo.

• rumeni jaki
  • 2 327 sporočil

Objavljeno 16 april 2017 - 11:58

wow, carska naslovka.. :D

#7 DaCapo

Fotr.

• šerifi in depjutiji
  • 3 010 sporočil

Objavljeno 16 april 2017 - 12:17

Oglej si sporočiloTsunamii, ob 16 april 2017 - 11:30, rekši:

Super vsebina kot vedno! Vendar je tisk na nekaterih stranicah zelo slab..bi skoraj rabil 3D očala za brat ;)

Točno tako, ampak nisem želel izpostaviti, ker sem mislil, da je pač samo v mojem izvodu. Problematične strani pri meni so: 6, 7, 14, 15, 79 in 87.
Je*** ga, v tiskarni so malo za**** pri offset-u :)

#8 LordFebo

Nadnaravna milina

• gejše
  • 359 sporočil

Objavljeno 16 april 2017 - 15:22

Kdo ima slabo stiskan izvod, naj poslje mail z naslovom in bom uredil neoporecen izvod.

#9 defected

ravnokar sir je.

• mn3njalničarji
  • 82 sporočil

Objavljeno 16 april 2017 - 17:50

Dober dan,

Tudi jaz imam slabo stiskano stevilko, ki je vrhunska mimogrede, bom poslal mail, drugace clanek o dopu ga seka, zelo, ampar res zelo si zelim kaksen clanek o psihadelicni drogi, gobe, lsd, maskelin, datura in podobno. Verjamem da bi bil odlicno napisan z vase strani. Hvala za vsa ta leta vec kot odlicnih stevilk.

LP

#10 Ripper

pozna Teofika iz Fužin!

• rumeni jaki
  • 1 961 sporočil

Objavljeno 17 april 2017 - 11:43

Avadodo za članek o kartelih. Tole sem najprej pohopsal in je res vrhunsko napisano.

#11 Vodokotlič

štopa v Vrdlovce.

• vesoljci
  • 3 389 sporočil

Objavljeno 17 april 2017 - 15:22

Ta dostava na fužinah štrajka. Spet nisem dobil svojo številko. :mellow:

#12 MartinPocrezze

• rumeni jaki
  • 1 676 sporočil

Objavljeno 18 april 2017 - 14:19

Jaz tud se nisem dobil sem iz Kranja do sedaj se to ni dogajalo.

#13 Istvan

najraje liže usmrajenega krapa.

• mn3njalničarji
  • 58 sporočil

Objavljeno 18 april 2017 - 18:54

Odlična številka, predvsem pa en ogromen hvala za Thimbleweed Park. Že od sobote sem čisto posrkan v twinpeaksovsko vzdušje ene najboljših pustolovščin od lucasarts/sierra zlatih časov.

Which reminds me: naslednji mesec bomo po 26 letih deležni 3. sezone Twin Peaksa. Lahko pričakujemo kakšen člančič na to temo? :)

Glede slabega tiska se pa bojim, da je tole pri vseh izvodih.

#14 MartinPocrezze

• rumeni jaki
  • 1 676 sporočil

Objavljeno 19 april 2017 - 07:50

Jaz sem danes prejel Jokerja nice.

#15 LordFebo

Nadnaravna milina

• gejše
  • 359 sporočil

Objavljeno 20 april 2017 - 17:17

Oglej si sporočiloIstvan, ob 18 april 2017 - 18:54, rekši:

Glede slabega tiska se pa bojim, da je tole pri vseh izvodih.

Na srečo ni. Kdor ima črkovje na kakšni strani grdo zamaknjeno, naj javi mailično.

#16 MartinPocrezze

• rumeni jaki
  • 1 676 sporočil

Objavljeno 21 april 2017 - 17:48

Pri meni je cool ni slabega tiska

#17 LordFebo

Nadnaravna milina

• gejše
  • 359 sporočil

Objavljeno 24 april 2017 - 12:17

Fantje in dekleta, se res ne najde nihce nadpovprečno pismen, ki bi bil pripravljen razumsko opisati kaksno igro? Iščemo ze leta, a brez kakovostnih najdb. Vsi bi 'probali', nakar v najboljšem primeru dobimo neobjavljiv kupcek črkovnega dreka, v najslabšem pa sploh nič.

#18 kemik

bo v petek štel do pi kvadrat.

• šerifi in depjutiji
  • 1 794 sporočil

Objavljeno 24 april 2017 - 13:53

Mislim, da je bolj problem tale razumski del. Meni so včasih všeč jajca, včasih mi nekej ne potegne, pa ima dobre ocene, ampak verjetno bi ob ocenjevanju z drugim mindsetom pristopil k igranju in bi bilo drugače. Poleg tega se mi zdi, da marsikomu manjka širina. Preprosto nismo preigrali dovolj, da bi imeli vse "podatke" pod palcem. (podatki = s čim primerjat, kaj je že bilo in kaj je zares novega.... )

Sej širino si potem ustvarjaš z delom, ampak glede na to da dobesedno nobeden ni prišel skozi je očitno, kakšna pot te čaka :D

#19 keba

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 809 sporočil

Objavljeno 24 april 2017 - 15:57

Boste morali pa par jih izbrati in z njimi delati kakšno leto, da se izpilijo, in se bodo v tistem času izoblikovali v dobre pisce. Iluzorno je pričakovati, da bo nekdo poslal en opis igre in bo že vse super in za objavo. Še za najmanj plačana in preprosta dela potrebuješ neko uvajanje, kaj šele za delo pisca, ki te bo bralo par tisoč(par 10 tisoč?) ljudi vsak mesec.

#20 LordFebo

Nadnaravna milina

• gejše
  • 359 sporočil

Objavljeno 24 april 2017 - 18:46

Ej, saj ne nucamo raketnega znanstvenika, pač pa nekoga, ki mu je pisana beseda blizu in draga. Nekoga, ki se ima namen nemara z njo preživljati. Problem pa je, da se prijavljajo ljudje, ki so včeraj krivili banane v Hoferju, jutri bodo nakladali gume, vmes pa bi za probo še nekaj napisali v Jokerja, saj ga vendarle berejo že dvanajst let in jim je učiteljica v sedmem razredu osnovne šole, da imajo talent. Smo jih imeli tekom delovanja mnogo, v katere smo vlagali res veliko truda in volje in energije, pa so minila leta, a sva s Sergejem še vedno napisala pol teksta, pod katerim so bili sami podpisani. Poskusili smo s tremi novinarji, ki že desetletje poročajo o ITju (eden diplomiran novinar z Dela, druga dva sta bila urednika dveh najbolj resnih računalniških revij). Rezultat: njihovi članki so bili tako govno, da niso bili sploh nikoli objavljeni. Ja, žal. Pa se ne otepamo piscev.

#21 sadhu sequencer

več kot očitno žre doručak na mn3njalu.

• vesoljci
  • 4 108 sporočil

Objavljeno 24 april 2017 - 19:56

Oglej si sporočiloLordFebo, ob 24 april 2017 - 18:46, rekši:

tremi novinarji, ki že desetletje poročajo o ITju (eden diplomiran novinar z Dela, druga dva sta bila urednika dveh najbolj resnih računalniških revij). Rezultat: njihovi članki so bili tako govno, da niso bili sploh nikoli objavljeni. Ja, žal. Pa se ne otepamo piscev.

Nekak se mi dozdeva, da se dotičneži niso seznanili z Jokerjevim stilom izražanja, oziroma so njihovi članki bili dolgočasni, brezdušni.

#22 VIPER SVB

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• rumeni jaki
  • 3 022 sporočil

Objavljeno 24 april 2017 - 20:27

Oglej si sporočiloLordFebo, ob 24 april 2017 - 12:17, rekši:

Morda ena tema za namen prikaza sposobnosti opisovanja?
Kogar zanima, notri objavi opis igre, ki jo je preigral. Komot za vsako novo, ki jo preigra.
Prvi odraz kvalitete bo že od kritik Mn3njalničarjev.
Kdor se bo izkazal, pa sledi kontakt od tebe.

Dejansko bolje kot tema, ena izba. (Če bi bila tema, bi bil čisti kaos. Tudi be bi bila dodatna tema za komentarje, po moje ne bi blo kul.) Potem ima pa vsak avtor zase temo, kjer v prvih dveh ali treh postih lima svoje opise, spodaj je pa odziv raje.

Kogar je strah odziva (ki bi sigurno bil na Mn3 iskren do kosti :D [plusi in minusi, da ne bo pomote]) in kritike, itak ne bo pravi. Vsaj dvomim, da se boste šli kakšno kuhno in bo imel za revijo neko drugo ime, na primer dusha queencers namesto uporabnika v postu nad mojim.

#23 DaCapo

Fotr.

• šerifi in depjutiji
  • 3 010 sporočil

Objavljeno 25 april 2017 - 08:44

Jaz kar precej razmišljam o kakšnem prispevku, ampak vedno naletim na neko blokado. Moj problem je predvsem to, da ne znam biti dovolj kritičen (razen če bi res opisal kak poden), pa tudi tisto razmerje med osebnim vtisom in objektivnostjo me malce skrbi. No, ampak zadevo je itak treba konktretno preigrati, spisati članek in nato vse skupaj še prespati.

Recimo, preigram jaz pred kratkim Telltalove Varuhe, del ena. Nekaj začetnega navdušenja, po končanju malo razmišljanja o tem, da sem pričakoval več, zdaj pa vseeno komaj čakam del dva. Dejansko pa ne vem, kaj bi napisal, da bi bila tudi neka širša slika, pač zanimivo branje s kopico dodatne vrednosti. Stripovskega univerzuma ne poznam, dočim film mi je bil fenomenalen.
Recimo 2: če bi opisoval odličnico Thimbleweed Park bi verjetno napisal s preveč nostalgije v glavi, branje verjetno ne bi bilo zanimivo mlajšim (ali pa tudi, sto ljudi sto čudi).

Če zdaj tako gledam daleč nazaj v zgodovino: Moji opisi v disketni reviji GameShow za Amigo so bili pravzaprav zelo okorni. Ampak vseeno dobro sprejeti. V Svetu Igara so recimo napisali kritiko, da se opisov ne bi sramovala niti kakšna večja tiskana revija. Še zdaj sem ponosen. Se mi pa dozdeva, da danes ne bi kaj dobrega skupaj spravil. Ne vem, ali je pomanjkanje časa, ali enostavno pomanjkanje idej. Vedno si rečem: bo treba probat. Potem pa nič iz tega. Verjetno bi eno konkretno brco rabil al nekaj... :)

#24 LordFebo

Nadnaravna milina

• gejše
  • 359 sporočil

Objavljeno 25 april 2017 - 12:53

Oglej si sporočilosadhu sequencer, ob 24 april 2017 - 19:56, rekši:

Nekak se mi dozdeva, da se dotičneži niso seznanili z Jokerjevim stilom izražanja, oziroma so njihovi članki bili dolgočasni, brezdušni.

Sploh ne. Tudi brezdusna ali dolgocasna novica je v redu, ce je ok napisana. Da pa vse skupaj izpade kot spis osnovnosolca z neresnicami, slabo strukturo, otroskimi tvorbami stavkov, ponavljajocimi besedami ..., pa pac ni v redu.

#25 fric

• rumeni jaki
  • 2 327 sporočil

Objavljeno 25 april 2017 - 13:09

Enostavno imate previsoke standarde za nekoga, ki komaj vstopa na trg in isce zaposlitev. V oglasu pišete ne obljubljamo redne zaposlitve, a pol jokate, ker folk vam posilja "probali" članke.
Ljudje papirne medije drugace dojemajo kot pa so jih leta 1992, ko ste zaštartali.V življenju sem dal veliko računalniški revij skozi na žalost so vse odšle rakom žvižga, razen vas. Dandanes je čudež kaj vidva delata z revijo, res svaka čast, sam revija bi res potrebovala svežino. Saj je članek članku enak v smislu sloga in stila pisanja.

#26 Jake the Mess

ne ve, kam bi sam s sabo.

• mn3njalničarji
  • 556 sporočil

Objavljeno 25 april 2017 - 18:04

Kako to da Kavbojc ni vec clan Cream Teama?

#27 LordFebo

Nadnaravna milina

• gejše
  • 359 sporočil

Objavljeno 26 april 2017 - 09:36

Oglej si sporočilofric, ob 25 april 2017 - 13:09, rekši:

Enostavno imate previsoke standarde za nekoga, ki komaj vstopa na trg in isce zaposlitev. V oglasu pišete ne obljubljamo redne zaposlitve, a pol jokate, ker folk vam posilja "probali" članke.
Ljudje papirne medije drugace dojemajo kot pa so jih leta 1992, ko ste zaštartali.V življenju sem dal veliko računalniški revij skozi na žalost so vse odšle rakom žvižga, razen vas. Dandanes je čudež kaj vidva delata z revijo, res svaka čast, sam revija bi res potrebovala svežino. Saj je članek članku enak v smislu sloga in stila pisanja.

V usranem slovenskem medijskem prostoru ga skorajda ni obcila, ki bi novinarjem nudil redno zaposlitev. Zal. Ampak sem preprican, da ne bi dobili nic boljsega, tudi ako bi pisalo 1000 na roke za nedolocen cas. Poleg tega, pocemu bi iskali zgolj nekoga, ki vstopa v trg in isce zaposlitev? Naivno sem upal, da dobimo ljudi, ki imajo izdelane vescine in nabrane izkusnje. Zaloznik je reviji postavil tako ceno, da je kot urednik ne morem polniti s solskimi spisi. Ce bo Joker crknil, bo to storil tako, da ga boste imeli v lepem spominu, in ne da, ga ga pol leta polnimo s govnom.

#28 sadhu sequencer

• vesoljci
  • 4 108 sporočil

Objavljeno 26 april 2017 - 10:10

Oglej si sporočiloLordFebo, ob 25 april 2017 - 12:53, rekši:

Sploh ne. Tudi brezdusna ali dolgocasna novica je v redu, ce je ok napisana. Da pa vse skupaj izpade kot spis osnovnosolca z neresnicami, slabo strukturo, otroskimi tvorbami stavkov, ponavljajocimi besedami ..., pa pac ni v redu.

Glede na to da so novinarji, bi človek pričakoval več, oziroma vsaj to, kar naredijo že za svoje publikacije. Ker ne verjamem, da če se nekdo želi spustiti v opisovanje iger za revijo Joker, da mora skozi ne vem kakšen križev pot. Itak gre pričakovati, da so prvi poskusi blažev žegenj, Sneti jim v alinejah razloži kaj ne štima, sledi drugi poskus, ki se mora izkazati za vsaj malo boljšega, potem tretji poskus... Ne predstavljam si, da bi nek novinar tak hitro obupal, oziroma v 5. poskusu dostavil govno. Je težko, sam sem tudi probal dvakrat (prvič 2006, drugič 2010), sicer dostavil govno, ampak žal mi je zmanjkalo časa, da bi se poglobil v Snetijev output. Vem pa da bi definitivno lahko izboljšal skillse. Čudni novinarji.

#29 DaCapo

Fotr.

• šerifi in depjutiji
  • 3 010 sporočil

Objavljeno 26 april 2017 - 10:16

@Dusha Queencers: ampak vseeno je malo utopično pričakovati, da bo naslednjič precej boljše, če je že prvič izpadlo govno. Pa mislim tudi, da JCT nima ravno veliko časa, da bi se trudil in pilil pet ali še več poskusov. V tem času Sneti že sam spiše najmanj dva top prispevka. Poskusi se enkrat, dvakrat in če ne gre, pač ne gre.

#30 Bessie

po novem obvlada tudi kunilingus.

• šerifi in depjutiji
  • 4 840 sporočil

Objavljeno 26 april 2017 - 11:52

Takega pisca enostavno ni. če že zna pisati je malo verjetno, da mu je glavni hobi igranje iger... odrasli 30+ igre igramo za sprostitev in zabavo, ja lahko sem pa tja kdo kaj napiše, ne more ti pa to biti glavna zaposlitev, ker v teh letih imaš pač že kaj drugega verjetno bolj donosnega in stalnega za delat.

Imo bi lahko spodbudili mlade in nadebudne gamerje k pisanju z neko neplačano rubriko "Članki bralcev", pa tudi če izpade kot osnovnošolski spis, marsikdo bi bil ponosen na objavo, komu pa bi bilo tudi zanimivo branje.

Ali pa na mn3njalniku odpreš skrito izbo za "pisunske rekrute" (dostop samo rekrutom in kritikom), kjer na isto temo več rekrutov objavi svoje pisanje potem pa naj izbrani mn3njalniški kritiki določijo vrednega objave, ki gre lahko v tisk... ali pa sploh ne, zadnjo besedo pri odločitvi ima JCT oz. urednik.

Rekrut je pa lahko vsak, ki pokaže interes...

V isti izbi bi lahko bila tema v kateri bi redni člani JCT delili svoje izkušnje, znanje, priporočila... nekaj v stilu "Mala šola pisanja člankov za Joker...!"

Imo na tak način lahko najdeš novega rednega pisuna plus mn3njalnik dobi dodano vrednost in smisel.

Doma imam nekaj stari Politikinih Zabavnikov iz sedemdesetih let, ki sem jih kupil nekaj časa nazaj na bolšjaku in tam so počeli nekaj podobnega. Objavljali so članke bralcev, spodaj je bila pa v parih vrsticah dobronamerna kritika, kaj je v članku narobe in kako bi lahko bilo bolje... oboje mi je bilo zabavno brati tudi po več kot 40 letih...

Če pisca ni, ga morate ustvariti.

#31 sadhu sequencer

• vesoljci
  • 4 108 sporočil

Objavljeno 26 april 2017 - 12:44

Oglej si sporočiloBessie, ob 26 april 2017 - 11:52, rekši:

Ali pa na mn3njalniku odpreš skrito izbo za "pisunske rekrute" (dostop samo rekrutom in kritikom), kjer na isto temo več rekrutov objavi svoje pisanje potem pa naj izbrani mn3njalniški kritiki določijo vrednega objave, ki gre lahko v tisk... ali pa sploh ne, zadnjo besedo pri odločitvi ima JCT oz. urednik.

Eden izmed poskusov je bila Snetijeva iniciativa, da bi se oživila retro izba v Igrovju z opisi starih iger. Se pravi, napišeš kratek opis stare igre, recimo Dark Reign, pošlješ Snetiju, nakar ti on popravi in nato lahko objaviš v retro izbi. Vidiš svoje napake in se učiš. Narediš novi opis itd.
Jaz sem to delal nekaj časa sam zato, ker mi je bilo žal kak retro izba propada. Že dolgo časa iščem čas za opis dveh naslovov iz 90s. Mogoče v maju, če bom še imel račun na forumu.

Projekt: oživljevalci retra:
http://www.joker.si/...?showtopic=1666

#32 LordFebo

Nadnaravna milina

• gejše
  • 359 sporočil

Objavljeno 26 april 2017 - 12:56

Vse zapisano je sicer dobronamerno, toda najino delo ni opismenjevanje, niti ni Joker tecaj kreativnega pisanja. Ceprav vse to pocneva ze dve desetletji. Vlagas v cloveka, mu finomehanicno vsako vrstico okoli obrnes in razlozis v upanju na izboljsanje, nakar mine pol leta, njegovi prispevki pa se vedno ne sezejo dlje od slabih enostolpicnih opisov budzetnih igric. Ki gredo tudi po pol leta se zmeraj cez pet revizij oziroma iz natrosenih informacij jazst ali Sneti odpreva nov dokument in dobesedno napiseva clanek. Ob 12+ urah dela 7 dni na teden se nama s tem pac ne da ukvarjati, tudi zato, ker gre cas in energija pretezno dobesedno v nic. Se posebej, ko imas opravka z dobesednimi kreteni. Trikrat reces 2500 znakov, on napise 2500 besed. Trikrat poves, da morajo biti screenshoti poimenovani po imenu spila in odstavki ne krajsi od 600 znakov, a dobim opis z vsako povedjo v svojem odstavku in s slikami screenshot_20170403.jpg. Ali pa se s clovekom zmenis, nakar od njega ni nikoli vec nic. Pa to niso osamljeni primeri za se pohecat. Te tri izpostavitve so se dejansko zgodile nickolikokrat, zlasti slednja. Napise nekdo celo stran leporecenja, kako si zeli ze celo zivljenje delati za Joker. Mu das priloznost, on pa ponikne. Desetkrat v zadnjem letu, sto posto.

#33 Bessie

po novem obvlada tudi kunilingus.

• šerifi in depjutiji
  • 4 840 sporočil

Objavljeno 26 april 2017 - 13:34

No saj tako bi del tega dela odpadel na mn3njalniško občestvo, ki bi bilo prvi filter in napisana pripomba bi ostala v poduk vsem ostalim kandidatom.

#34 Ronin.si

ne ve, kam bi sam s sabo.

• mn3njalničarji
  • 579 sporočil

Objavljeno danes, 07:51

Mogoče je že bilo odgovorjeno pa sem spregledal: zakaj so se začele štorije ponavljat?

#35 Evita

"komi čakam da se znebim tegale"

• rumeni jaki
  • 1 714 sporočil

Objavljeno danes, 08:53

Oglej si sporočiloVIPER SVB, ob 24 april 2017 - 20:27, rekši:

Morda ena tema za namen prikaza sposobnosti opisovanja?
Kogar zanima, notri objavi opis igre, ki jo je preigral. Komot za vsako novo, ki jo preigra.
Prvi odraz kvalitete bo že od kritik Mn3njalničarjev.
Kdor se bo izkazal, pa sledi kontakt od tebe.

Dejansko bolje kot tema, ena izba. (Če bi bila tema, bi bil čisti kaos. Tudi be bi bila dodatna tema za komentarje, po moje ne bi blo kul.) Potem ima pa vsak avtor zase temo, kjer v prvih dveh ali treh postih lima svoje opise, spodaj je pa odziv raje.

Kogar je strah odziva (ki bi sigurno bil na Mn3 iskren do kosti :D [plusi in minusi, da ne bo pomote]) in kritike, itak ne bo pravi. Vsaj dvomim, da se boste šli kakšno kuhno in bo imel za revijo neko drugo ime, na primer dusha queencers namesto uporabnika v postu nad mojim.
tole se mi zdi dejansko dobra ideja, mogoče bi se celo lotila česa napisati na ta način, bolj neobvezno

#36 fric

• rumeni jaki
  • 2 327 sporočil

Objavljeno danes, 09:51

Zanima me ali bi poleg vsebine jokerja na stranki, dodali še kakšen plakat vsebuje revija? Slednji mi še vedno predstavlja enega izmed razlogov za nakup revije.

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov