Skoči na vsebino

[PS4] Horizon Zero Dawn

1192 odgovorov na to temo

#1161 Crystal_Madness

pozna Teofika iz Fužin!

• rumeni jaki
  • 1 969 sporočil

Objavljeno 13 maj 2017 - 11:21

Jaz sem srečal potujočega trgovca. Bolj na začetku.

Razlaga je lahko tudi, da je folk strah lutat po svetu sam. Zato srečuješ le skupine ljudi (2 ali več ljudekov).

#1162 kemik

bo v petek štel do pi kvadrat.

• šerifi in depjutiji
  • 1 814 sporočil

Objavljeno 13 maj 2017 - 11:58

Potujoci trgovci so, Meridian je pa 0 napram Novigradu, vizualno pa zelo lep. Sicer pa meni ta segment igre ni tok manjkal

#1163 Waslich

obvlada otorinolaringološko felacijo.

• vesoljci
  • 2 164 sporočil

Objavljeno 13 maj 2017 - 18:58

A se je vsem vam ažuriral patch 1.20?

Meni se ni, pa nevem če je to problem pri njih ali pr mojemu Playu. Čudno, ker do sedaj mi je vedno takoj ažuriralo.

#1164 Crystal_Madness

pozna Teofika iz Fužin!

• rumeni jaki
  • 1 969 sporočil

Objavljeno 14 maj 2017 - 11:00

Saj lahko sam DLjaš patch.

#1165 Waslich

• vesoljci
  • 2 164 sporočil

Objavljeno 14 maj 2017 - 16:14

Rešu... neki internet connection je jebal. Pa sploh nevem zakaj.

#1166 gojc

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 467 sporočil

Objavljeno 15 maj 2017 - 10:33

Objavljena slika

#1167 Šimšalamima Huhu

skače z ritko na svečnik.

• šerifi in depjutiji
  • 1 307 sporočil

Objavljeno 15 maj 2017 - 19:01

Obrnil, dolžino bi ji težko očital. Zgodba mi je bila nadpovprečno kul predvsem zarad precej sveže ideje oziroma kako je zapakirana, tudi ni vse očitno že od začetka. Liki bi sicer lahko bili malo manj črno-beli (vsaj večina), je pa glavna junakinja lik, ki ti priraste k srcu in deluje življensko.

Grafika top (razen kisli fpsji, se sklanjam pred paradajzi).

Minusi so mi tog svet, ki ne deluje organsko. Tud dimenzije so na eni strani tako velike, da ti gre na kurac, ko te pošlje čez pol mape, po drugi strani so pa na smrt skregani modeli ločeni z morjem velikosti blejskega jezera, ki ga preplavaš v dobri minuti in si v lepem vremenu dejansko gledajo v spalnice.
Fajt, ki ima sweet spot nekje na sredi špila, ko nisi več čisti hlod, ki se matra s pobijanjem podgan in nisi yolo badass, ki z navadnim puščicam polaga behemote. Tudi AI mobov ni ravno biser, ki kombiniran z jasnim interesnim cona ne sili v neke ful kreativne in dinamične rešitve (vsaj na hard). Pa manj bi lahko moril s skeniranjem (audio)logov za razkrivanje zgodbe, to mi je dodal točno nula k vzdušju in igralni mehaniki.

Pod črto zelo kul špil, ni mi žal vloženega časa. Ni pa nek prelomni čudež.

#1168 Waslich

• vesoljci
  • 2 164 sporočil

Objavljeno 15 maj 2017 - 20:28

A si platiniral? Če ne, kolko procentov ti je ostalo?

#1169 Šimšalamima Huhu

• šerifi in depjutiji
  • 1 307 sporočil

Objavljeno 15 maj 2017 - 21:10

Nisem nabiral trofej, naredu sem vse side queste, ki sem jih nasel, odklenu vse override in mapo, po procentih v igri mi manjka se 20%. Ena ali dve corrupet coni in hunter lodge fore (razen glavnega questa) je kar je ocitnega, da nisem naredil.

#1170 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 3 992 sporočil

Objavljeno 15 maj 2017 - 21:15

Fak kr completionist, jst sem bil na 70% :D

Na keri špil greš pa zdej, konzolaš Šimša?

#1171 Šimšalamima Huhu

• šerifi in depjutiji
  • 1 307 sporočil

Objavljeno 15 maj 2017 - 21:39

The Last Guardian sem začel, pod TVjem na stacku imam še Bloodborne pa Persono 5 :D Pa na steamu sta še MSGV in Witcherja 2 (lol) v TODO listi in 3, Vanquish in Prey pa na wishlisti :mellow: Pred poletjem sem al na šihtu al pa se bašem s sladkišem in mastim joypad pred TVjem, fuk je itak overrated.

#1172 bigboss82

pozna Teofika iz Fužin!

• rumeni jaki
  • 1 998 sporočil

Objavljeno 15 maj 2017 - 23:01

hahaha... malo hodi tudi na telovadbo dej.. ne bo ti skodlo, razen ce na šihtu ne premetavas vrece s cementom

#1173 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 3 992 sporočil

Objavljeno 15 maj 2017 - 23:03

Tipo mu je reku BAJS, loooooooo

#1174 bigboss82

pozna Teofika iz Fužin!

• rumeni jaki
  • 1 998 sporočil

Objavljeno 15 maj 2017 - 23:29

hehe.. ma ne za zdravje.. =)) itak tle ne fuka noben (zenske) .. ce si bajs al ne nima veze =))

#1175 twEEneR

jebe ježevca.

• mn3njalničarji
  • 399 sporočil

Objavljeno 15 maj 2017 - 23:50

Špil sem dobil skupaj s PS4 in sem nad njim zaenkrat precej zadovoljen. Trenutno sem na na lv 24, ravnokar sem vstopil iz zimskega gorovja v kanjon. Obožujem Hunters Lodge izzive. Ker še nisem preveč spreten kar se tiče bojevanja, se lahko s temi nalogami naučim precej novih stvari. Žal mi je, da sem se toliko časa mučil z osnovnim Carja hunting bowom. Zdaj sem kupil un bow, ki ima močne puščice za Tear damage, tako da lahko končno spridoma kaznujem nasprotnikove šibke točke. Najboljše je, ko streljaš z ognjenimi puščicami v kanister jelena, ki tudi eksplodira in povzroči pravo razdejanje tudi med njegovimi kolegi, ki so takrat zraven njega. :) Kaboom!

#1176 Mefisto

Playstation pro, lasje na glavi, jaz sem vendar moški pravi!

• legende
  • 3 135 sporočil

Objavljeno 16 maj 2017 - 01:46

Oglej si sporočilobigboss82, ob 15 maj 2017 - 23:29, rekši:

itak tle ne fuka noben (zenske) ..

Baje da Stipe pa Atomic kar redno žgeta?

#1177 kemik

bo v petek štel do pi kvadrat.

• šerifi in depjutiji
  • 1 814 sporočil

Objavljeno 16 maj 2017 - 07:02

Ja, ampak ce se med sabo ne velja.

#1178 Waslich

• vesoljci
  • 2 164 sporočil

Objavljeno 16 maj 2017 - 08:09

Hunting lodges so meni dosadni za popizdit... mogoče jih bom naredil čisto na koncu. Preden skenslam špilo iz PSja.

#1179 Matej Čeh

bi si zmotal joint, pa nima rizle.

• mn3njalničarji
  • 255 sporočil

Objavljeno 16 maj 2017 - 12:36

Zanimivo, meni so bili odlični. Škoda, ker jih ne dodajajo redno in naredijo nek online element iz tega (leaderboards idp..)

#1180 fric

• rumeni jaki
  • 2 364 sporočil

Objavljeno 16 maj 2017 - 13:04

Hunting lodge je tipicen filler v teh open world spili in jih jaz ne odobravam.

#1181 Slinch

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 6 997 sporočil

Objavljeno 16 maj 2017 - 13:10

v igrici, ki sem jo jaz igral, so hunting lodgi služili predstavitvi nekaterih manj očitnih ali celo bolj kompleksnih pristopov k bojevanju na način, ki je manj invaziven od tipičnih first level tutorialov, hkrati pa doda še relativno soliden subplot

lahko da sva igrala različni igrici, bom pa vseeno premislil o pristnosti te izkušnje, zdaj ko vem za neodobravanje s strani uporabnika fric

#1182 fric

• rumeni jaki
  • 2 364 sporočil

Objavljeno 16 maj 2017 - 13:25

Ti kar premisli jaz bom pa iskal subplot in kompleksnejse pristope. Kolikor sem jih naredil sem te challenge opravil na isti nacin kot vsakic ko sem srečal kaksno robozver.sicer pa igro se končujem.

#1183 bigboss82

pozna Teofika iz Fužin!

• rumeni jaki
  • 1 998 sporočil

Objavljeno 16 maj 2017 - 15:14

jaz sem sicer delal hunter lodge na koncu, za %, ko sem bil ze op in sem kar vse zbombardiral na hitro..

je pa treba razlikovati med hunter postojankami in hunter lodge missijami.. pri hunter lodge missijah se mi zdi da so mobi vsi corrupted in tudi tezji za ubiti.. ne vme napimer tisti zandji, ne povem kaj, je doti tezji za ubiti kot obicni v svetu... zgodba tudi ni bad.. mislim mni je bil hunter lodge kar ql.. pa se orozja dobis neka zlata kao.. lok je celo uporaben se mi zdi.

#1184 twEEneR

jebe ježevca.

• mn3njalničarji
  • 399 sporočil

Objavljeno 22 maj 2017 - 21:07

Kako se najlažje premaga krta in stormbirda? Meni sta ta dva nasprotnika najtežja. Thunderjaw mi je pa najbolj zabaven fight, ko mu odstraniš disk in ga obstreljaš z njegovim lastnim orožjem. :D

Če morda še ni videl - da se dobiti neomejen fast travel pack. Kupi se ga od trgovcev v Meridianu. :)

A še koga Meridian spominja na Thunder Bluff iz WoWa? :) Tista dvigala in mesto na hribu. :) Hud je tale Meridian.

#1185 Šimšalamima Huhu

• šerifi in depjutiji
  • 1 307 sporočil

Objavljeno 22 maj 2017 - 21:51

Krta cheezaš in kuriš iz kakšne skale, kjer te lahko samo obmetava s skalam, ki se jim ni težko izognit. Za stormbirda pa ne vem, sem ga zbombal, ko sem bil že okrog 40 in je šel precej lahko brute force.

#1186 bigboss82

pozna Teofika iz Fužin!

• rumeni jaki
  • 1 998 sporočil

Objavljeno 22 maj 2017 - 21:52

jaz sem stormbirda zavezal na tla da mi ne leti levo desno.. pol pa freez in bombe..
za krta pa ne vem.. vem samo da ne more cez reko/potok, tak da sem jih čizal na dalec, iskreno nisem dosti krtov srecal

#1187 Del1ry

vleče samo še filter.

• mn3njalničarji
  • 335 sporočil

Objavljeno 22 maj 2017 - 21:53

isto, spraviš na tla, potem freeze, pol pa mu zbijes oklepe/karkoli ma na trupu in ti ne more več dosti

#1188 Stipe2

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• vesoljci
  • 3 042 sporočil

Objavljeno včeraj, 10:47

Oglej si sporočilobigboss82, ob 22 maj 2017 - 21:52, rekši:

jaz sem stormbirda zavezal na tla da mi ne leti levo desno.. pol pa freez in bombe..
za krta pa ne vem.. vem samo da ne more cez reko/potok, tak da sem jih čizal na dalec, iskreno nisem dosti krtov srecal

Jap - Stormbird postane res pičkin dim z Ropecasterjem in 40%+ handling modi...

#1189 Gatsu

• vesoljci
  • 6 563 sporočil

Objavljeno včeraj, 11:06

Oglej si sporočiloStipe2, ob 23 maj 2017 - 10:47, rekši:

Jap - Stormbird postane res pičkin dim z Ropecasterjem in 40%+ handling modi...

No ja to vse postane ko maš enkrat tak gear :D Ko pa prvič srečaš stormbirda na poti proti Meridianu pa traja skor pol ure da pade v kolikor se ga lotiš :)

#1190 Stipe2

• vesoljci
  • 3 042 sporočil

Objavljeno včeraj, 12:45

Oglej si sporočiloGatsu, ob 23 maj 2017 - 11:06, rekši:

No ja to vse postane ko maš enkrat tak gear :D Ko pa prvič srečaš stormbirda na poti proti Meridianu pa traja skor pol ure da pade v kolikor se ga lotiš :)

Ja, sej to sem napisal. :) samo čaki; kje si ga ti srečal že tako zgodaj ? al si šel okoli po svoje nenabildan ? :)

#1191 twEEneR

jebe ježevca.

• mn3njalničarji
  • 399 sporočil

Objavljeno včeraj, 13:15

Jaz sem ga mogel ubit v sklopu Hunter's Lodge questov. Vendar un je bil verjetno še bolj nabildan, predvidevam, da bo v free roam lažji.

#1192 Gatsu

• vesoljci
  • 6 563 sporočil

Objavljeno včeraj, 13:29

Oglej si sporočiloStipe2, ob 23 maj 2017 - 12:45, rekši:

Ja, sej to sem napisal. :) samo čaki; kje si ga ti srečal že tako zgodaj ? al si šel okoli po svoje nenabildan ? :)

Na poti v Meridian je en letal naokoli in sem si rekel da ga bom sklatil pa tud če vse resurse ponucam. No in potem sem dejansko skor vse kar sem takrat imel skuru :)

#1193 Stipe2

• vesoljci
  • 3 042 sporočil

Objavljeno včeraj, 14:04

Oglej si sporočiloGatsu, ob 23 maj 2017 - 13:29, rekši:

Na poti v Meridian je en letal naokoli in sem si rekel da ga bom sklatil pa tud če vse resurse ponucam. No in potem sem dejansko skor vse kar sem takrat imel skuru :)

Misliš tam verjetno, tisti hunting ground, ko se spustiš dol od tiste trdnjave, kjer se pasejo Trumplerji ?

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov