Skoči na vsebino

Star Wars

debata

2778 odgovorov na to temo

#2761 bigboss82

prišel v fANALe za mistra mn3njalnika

• rumeni jaki
  • 2 734 sporočil

Objavljeno 05 januar 2018 - 15:10

Oglej si sporočiloWeraziel, ob 05 januar 2018 - 10:49, rekši:

mnenje o Blade Runnerju 2049?

Oglej si sporočilobigboss82, ob 05 oktober 2017 - 20:32, rekši:

Evo gledal.. ni slab, dejansko ni dolgocasen.. dalec od tega kar opevajo kritiki.. kadri oz scne so ql.. zvok tudi.. zgodba zanimiva celo preseneti, ko mislis, da je predvidljiva, toda nic globjega.. igralci okej.. narejen dobro, toda zal dalec od duse prvega dela.. kaj pa vem na koncu za eno spostljivo 7.5+ sam vec od 8 si resnicno ne zasluzi.. presibka zgodba in dialogi..

Pac je zanimiv sam nekih vecjih custev s5 ne sproza.. edino HF je ql sam itak so spoilali vse v trailerju..

Prvi filem je bil poezija, ta je pa vsecna zadeva narejena s stilom nic vec.. za danasne kriterije kar ok morem rect.. vsaj se splaca gledat v kinu, ceprav gre jedva skozi..

#2762 Dipling

kadi joint, a ga ne deli z drugimi. Prasec.

• mn3njalničarji
  • 320 sporočil

Objavljeno 07 januar 2018 - 01:11

Film ogledal z nizkimi pričakovanji (IMAX Zagreb). In kljub temu je totalno razočaral. Eden slabših (za leto 2017).

#2763 Arbenowskee

si po drkanju nikoli ne umije rok. Prašiček.

• vesoljci
  • 1 389 sporočil

Objavljeno 08 januar 2018 - 09:32

plot je tako neumen in nelogičen da me je možgan zabolel. Po drugi strani 7 letnikov to ne moti ker je film v bistvu namenjen njim.

#2764 tili

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 713 sporočil

Objavljeno 10 januar 2018 - 11:30

Jaz sem bil po prvem ogledu izredno razočaran nad TFA in kar navdušen nad TLJ.Sedaj po večih ogledih mi je TFA precej dober, medtem ko TLJ po treh ogledih že skoraj negledljivo.

Si pa ne predstavlajm da bi gdaj ta filma lahko pogledal trikrat na dan zaporedoma kot še vedno lahko gledam Revenge of the Sith !

#2765 Jay

• vesoljci
  • 1 540 sporočil

Objavljeno 10 januar 2018 - 11:52

js sm ob ogledu TLJ rekel, da mi je to 2. najslabši SW film
v soboto sem na TV pogeldal ene 30 min TFA, pa ne vem, ču ne bom kr obrnil in dal TLJ na zadnje mesto.
sam bo treba prvo še enkrat pogledat cel TFA

#2766 gladius

obvlada otorinolaringološko felacijo.

• rumeni jaki
  • 2 325 sporočil

Objavljeno 10 januar 2018 - 17:12

Oglej si sporočiloJay, ob 10 januar 2018 - 11:52, rekši:

sam bo treba prvo še enkrat pogledat cel TFA

ni škoda časa?

#2767 Jay

• vesoljci
  • 1 540 sporočil

Objavljeno 10 januar 2018 - 17:20

zgubljam čas še za bistveno bolj glupe stvari imo
Original trilogy pa TFA mam namen kmalu še 1x pogledat

#2768 Undead

• rumeni jaki
  • 1 454 sporočil

Objavljeno 13 januar 2018 - 09:48

Objavljena slika

#2769 Hagbard

garjavi nestvor z luskavico

• mn3njalničarji
  • 140 sporočil

Objavljeno 13 januar 2018 - 11:20

Objavljena slika

#2770 Brdavs

• prostozidarji
  • 1 494 sporočil

Objavljeno 15 januar 2018 - 17:57

Kar jim najbolj zamerim jim to da so šli delat Lost Trilogijo... projekt treh filmov očitno brez nekega vnaprej splaniranega plana. Ni sage za povedat, trije filmi so za trikrat skasirat. Kar bi še požrl če bi JJ in Johnson vsaj faking malo bolj koordinirala svoje zamisli.

Bojim se kako sranje bo šele devetka ko bo spet na JJ-ju da dostavi zadovoljiv konec zaplezane mineštre.

Pa faking (slabe) komedije je absolutno preveč. jar jar je bil vsaj en lik, v novem star warsu so vsi liki jebeni situacijski komiki... nadaljevanje scene s katero se TFA konča je za šamarje potalat.

Koji k dela Kathleen pa LucasArts canon team ne vem, tega kar so ob prodaji trobili da bodo gotovo ne.

#2771 Assembly75

je bil diskvalificiran iz fANAL za mistra. Ima premalega.

• rumeni jaki
  • 2 852 sporočil

Objavljeno 15 januar 2018 - 18:36

Charles Sonnenburg AKA SF Debris dost zanimivo predstavi dogajanje okoli prodaje SW Disneyu..v zadnjem delu,Hermit's journey part 6..je pa tudi ostalo zanimivo :

https://www.sfdebris...mitsjourney.php

#2772 Car

kadi joint, a ga ne deli z drugimi. Prasec.

• mn3njalničarji
  • 324 sporočil

Objavljeno 19 januar 2018 - 20:34

#2773 gladius

• rumeni jaki
  • 2 325 sporočil

Objavljeno 19 januar 2018 - 20:49

škoda da bo to konec. tako serije, kot pravega star warsa

#2774 MIHA_IS_GOD

• mn3njalničarji
  • 1 469 sporočil

Objavljeno 19 januar 2018 - 22:34

Pravega star warsa je blo konec še preden se nas je večina rodila.

#2775 ayrton79

skače z ritko na svečko.

• rumeni jaki
  • 829 sporočil

Objavljeno 20 januar 2018 - 12:11

To govorijo vsi, ki so bili prepričani, da bodo novi filmi pometli z prequeli.

#2776 Undead

• rumeni jaki
  • 1 454 sporočil

Objavljeno 20 januar 2018 - 14:41

Ezra mora postati Snoke.

#2777 lebnof

najraje liže usmrajenega krapa.

• mn3njalničarji
  • 63 sporočil

Objavljeno 20 januar 2018 - 16:01

Nisem fan franšize, bolj kot ne mi gre na živce večina zadev, ki ni v povezavi z originalno trilogijo star wars (predvsem fanatiki, prequeli, spinofi itd.), ampak trenutno stanje je porazno. Medtem ko sta bila The Force Awakens in Rogue One sprejemljiva filmska izdelka, je The Last Jedi katastrofa. Ko sem pred ogledom filma opazil slavospeve vsepovsod (ne gledam trailerjev in se izogibam kvarnikom kot hudič križa), sem si mislil okej, ne bo slabo. Looper mi je bil kul, kritiki mi ga hvalijo, grem v kino gledat zadovoljiv blockbuster.
Oh boy. Prvič v življenju sem stoodstotno prepričan, da je studio podkupil kritike. Ne vem, ampak to je govno od filma. Zgodba porazna, pljunek v obraz vsem, ki so si ogledali prejšnji film in pričakovali nadaljevanje in razvoj likov. Saj pravim, mene boli za franšizo in sem bil razočaran nad vsem, zato ni mi jasno ali so vsem sprali možgane al kaj? Ko berem komentarje in gledam reviewe star wars fanatikov, ki jim prihaja ob tem filmu mi ni jasno, ali je z mano kaj narobe ali so vsi tako zaljubljeni v ta svet, da jim je težko priznati, da je film zanič in so sami sebe prisilili v to, da verjamejo, da je nekaj najboljšega. Toliko neumnosti (Leia aka superman, Yoda, Holdo idiotsko vodenje, kamikaze lightspeed wtf?, Rose samomorilsko skegla Finna), zgrešenih in zamujenih priložnosti (Snoke, Ren in Rey team up), slabega in posiljenega humorja, spreminjanja osebnosti likov (Luke? wtf?), neupoštevanje zgodbe prejšnjega filma...
Mi lahko nekdo, ki mu je film super in je recimo oboževalec tega vesolja, razloži svoje stališče in zakaj ga take stvari niso zmotile? Pač zanima me mišljenje nekoga, ki je čustveno navezan na te filme in mu je vse to kul.

#2778 Jurus

skače z ritko na svečko.

• vesoljci
  • 778 sporočil

Objavljeno včeraj, 01:18

Because Star Wars. Večina kritikov (vsaj tistih k sm jih vidu) so se tudi obregnili ob stvari k si jih naštel, ampak jih overall za te napake ni brigalo kaj dosti, ker je pač SW. Če bi iste zadeve speljali v Transormerjih bi film popljuvali. Mislim da bo šele čez ene par let, ko bo malo distance, neko pravo vrednotenje teh filmov s strani večine fanboyev franšize. Tud prequeli so bili hvalisani na začetku pa vsi vidmo kako je mnenje o njih zdaj.

#2779 Caffrey

• vesoljci
  • 2 336 sporočil

Objavljeno včeraj, 20:06

Za film o Han Solu ni še nobenega trailerja oz. teaserja?

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov

• Yahoo