Skoči na vsebino

[multi] The Surge

A Sci-fi Souls-Like

100 odgovorov na to temo

#81 bigboss82

obvlada otorinolaringološko felacijo.

• rumeni jaki
  • 2 004 sporočil

Objavljeno 19 maj 2017 - 00:36

LoL

#82 Crystal_Madness

pozna Teofika iz Fužin!

• rumeni jaki
  • 1 972 sporočil

Objavljeno 19 maj 2017 - 00:47

hehe

#83 Smrk

• šerifi in depjutiji
  • 2 150 sporočil

Objavljeno 19 maj 2017 - 05:21

gojc, ob 17 maj 2017 - 18:32, rekši:

Evo tako se pa izda izdelek. Spoliran, tehnično izvrsten na VSEH PLATFORMAH in z OGROMNO nastavitvami :avadodo:

Prerok gojc je spregovoril :D

#84 gojc

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 470 sporočil

Objavljeno 19 maj 2017 - 10:16

zanimivo

kej še napiš

#85 Smrk

• šerifi in depjutiji
  • 2 150 sporočil

Objavljeno 19 maj 2017 - 10:28

Oglej si sporočilogojc, ob 17 maj 2017 - 18:32, rekši:

Večino devov je lahko sram, da jih tale praktično indie naslov tako brutalno pošola !
Evo tako se pa izda izdelek. Spoliran, tehnično izvrsten

Večino devov je lahko sram, da jih tale praktično indie naslov tako brutalno pošola !

Evo tako se pa izda izdelek. Spoliran, tehnično izvrsten

brutalno pošola !
Spoliran, tehnično izvrsten

pošola !
tehnično izvrsten

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

#86 vlaho

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 846 sporočil

Objavljeno 19 maj 2017 - 10:55

to je vse kar znam napisat "dej še kej napiš" gojc

#87 Mefisto

Playstation pro, lasje na glavi, jaz sem vendar moški pravi!

• legende
  • 3 139 sporočil

Objavljeno 19 maj 2017 - 11:02

Kaj pa če še napisat po takih ownažah :) edini dostojen comeback bi bil "I had sex with your wife!"

#88 Gatsu

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 6 574 sporočil

Objavljeno 19 maj 2017 - 11:06

Ja sam ta quick load in save je samo na pcju ane? PCjaši itak rabjo ezmode ;)

#89 gojc

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 470 sporočil

Objavljeno 19 maj 2017 - 11:45

Oglej si sporočiloSmrk, ob 19 maj 2017 - 10:28, rekši:

kldgasćdgnaćlsgknačkgf

dej še kakšen gif dej

#90 gojc

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 470 sporočil

Objavljeno 19 maj 2017 - 11:46

Alo kje je kakšen šerif, da bi brisal to smetenje ? Oh wait.....

#91 Smrk

• šerifi in depjutiji
  • 2 150 sporočil

Objavljeno 19 maj 2017 - 12:52

Oglej si sporočilogojc, ob 19 maj 2017 - 11:46, rekši:

Alo kje je kakšen šerif, da bi brisal to smetenje ? Oh wait.....

da ne bi eno okol kepe dobil, mulc. Lepo se ti je zgoraj argumentiralo, kaj in zakaj je ljudem všeč, sam ti zignoriraš, limaš gife in pišeš debilizme o "ogroženosti darksouls fanboyev" ter "dej še kej napiš", zdej pa jokaš, da naj se briše smetenje ljudi, ki ti argumentirajo svoja mnenja, medtem ko je tvoje debiliranje kao "on-topic"? Ne seri, gojc.

Moji posti:

Navedek

Večji streamerji dostikrat dobijo kake early release kopije. Basicaly zastonj reklama. Sem mal pogledal, pa moram priznat, da nisem neki mega navdušen. Borilni in loot sistem sta sicer imho precej huda (in tudi edino, kar je v tej igri boljše od Lords of the fallen) , ampak dolgočasna okolica ter nekih 5 vrst nasprotnikov igro delajo precej meh. Ko da bi cel DS3 igral v Lothric catlu z nekaj več prehodi in shortcuti. Ajde, pretiravam malo, ampak vsi, ki so upali, da se bedna industrijska okolica iz začetka sčasoma sprevrže v karkoli drugega (utopično mesto iz prihodnosti... karkoli, pravzaprav), bodo razočarani. Kdor je pričakoval konkretno število bossov, bo razočaran. Kdor je prilčakoval karkoli več od dema, bo razočaran. Pač vesoljski LoTF z boljšim borilnim sistemom in slabšim vsem ostalim. No me gusta mucho :/

More like 1 level in 5 bossov. Lords of the fallen je bil slab, ampak je v bistvu boljši v vsem od The surge, razen v borilnem sistemu. Le-ta je res hud, ampak je svet tako majhen in dolgočasen, en kup nasprotnikov čist nefer postavljenih, tako da določene dele ponavljaš skosssss in se ne moreš losat filinga, da ti samo umetno podaljšujejo igranje, ker so zaradi wonky hitboxov premnoge borbe rahla loterija. Ajde, sposobnost ciljanja in poškodovanja določenih telesnih delov in s tem pridobivanja določenih delov oklepa ter orožij je dobra ideja in tudi izvedba ni slaba, sam kaj ko je vse ostalo tak zmazek. Svet je ful lepo povezan, ogromno bližnjic in prehodov, ampak je majhen za popizdit. ČE bi bil the surge prva tretjina igre, bi človek še rekel, ajde. Razočaranje, pa ne morem verjet, da se niso naučili lekcije iz LoTF

In dolg 10 ur, če spotoma mal pogrindaš za gear in upgrade... Res zafukan spolirat špil, ki je velik kot dva levela v večini primerljivih iger. Ful povezan svet? Ja, po eni strani ful odprt, po drugi strani retardirani invisible walli ter killboxi na 3m višine, čeprav lahko preživiš drope v 30m jaške, clippanje iz mape, mimo parih bossov se da sprehodit brez da bi jih triggeral ipd. Res, jebeno spolirano

Na koncu NG si z minimalnim trudom pridelaš top tier gear z max nadgradnjami, tko da NG+ v bistvu pomeni, da greš lahko po desetih urah gledanja iste okolice še za deset ur gledat isto okolico, sam nasprotniki bojo drugje. Aja, pa loh nadgradiš vse une armorje, ki jih ne boš uporabljal, ker imaš boljšega in vsa una orožja, ki jih ne boš uporabljal, ker že imaš najboljše. Wow, hud NG+, GOTY, majkemi

ok, pa bom, če že prosiš...
am, kaj? že leta molimo boga, da bi se našel nekdo, ki bi naredil vsaj približno tako dobro igro, zdej nas je pa strah in smo ogroženi?! wtf, model?! kot je bilo upanje za LoTF, ki se je potem izkazal za razočaranje, je bilo tudi upanje za The Surge in sem bil precej zainteresiran, potem je pa navdušenje upadalo z vsakim novim posnetkom. Zdej smo pa dobili sci-fi LoTf, ki je napredoval v borilnem sistemu in nazadoval v kupu ostalih stvari, ti se pa mečeš na zobe, da smo jelly, ker je to nov prihod Jezusa Kristusa

A to tista dva, ki gresta za tabo do vrha nasprotnih šteng, nakar šetata mirno nazaj na svoj spawn in pustita, da ju tepeš po hrbtu? Ja, zelo zajebana sta :D Btw, tukaj lahko skippaš velik del igre s skokom na ograjo in nato na višjo ograjo z bodečo žico in pol pod kotom skočiš na platformo desno zgoraj.
Če bi le kdaj prej v kaki igri imeli izmenljive buffe :( ne vem, mogoče npr. prstane, amulete ipd., ki jih lahko menjaš po potrebi? Res, zelo inovativno in predvsem ekskluzivno v the Surge.

Pol ti bo pa špil res zakon, ker boš še teh par ur do konca gledal dobesedno eno in isto okolico

Tvoji posti:

Navedek

Objavljena slika

Še članek:
The Surge is Souls-inspired sci-fi - with better technology
A class act on consoles and PC, with superb PS4 Pro support.

Evo tako se pa izda izdelek. Spoliran, tehnično izvrsten na VSEH PLATFORMAH in z OGROMNO nastavitvami
dej napiš še kej

napiš še kej dej

Tako je.
Hejtajo pa predvsem tipčki, ki imajo Bethesdin kurac zarit globoko vse do goltanca in z veseljem branijo drek, ki so jim ga serviral odvrgl in pa darksouls fanboysi, ki se počutijo ogrožene ( :rofl:) , ker v ta žanr posegajo še drugi založniki & publika

Drgač pa padel prvi boss in sem zdaj v drugi coni. Tista dva stražarja sem tudi pospravil in sta kar zajebana. Probaš mal cheesat in vsakega posamično zvabit ampak mu ta drugi takoj priskoči na pomoč. Sam gameplay je izvrsten sploh ob 60fps in s hitrimi nalagalnimi časi !
Mehanika izbiranja napada posameznega dela telesa in s tem posledično izbira med lahkim hitrim ubojem in daljšim bolj rizičnim je odlična in bi si jo želel še v drugih igrah. Pa izbira in menjava implantov glede na potrebo je super v taki igri.
Kar se tiče dolgočasnosti okolice pa se ne morem strinjat, ker če kaj je kvečjemu postala dolgočasna 100x videna srednjeveška okolica. Meni je ta Elysium/District 9 estetika zelo všečna.

ajde pa napiš še kej

Model prilepim članek DF kjer je več kot očitno tudi njihovo navdušenje na tehnično odličnostjo in zavzetostjo devov, da kupcem na vseh platformah izdajo najboljši možen izdelek in to pri tebi sproži nek triggered odfuk.

Ja je vredno malikovanja in ja JE POMEBNO predvsem ZA sam GAMEPLAY sploh v takih igrah.

Aja pa pri tem je hinavsko v drugi temi očitat ostalim smetenje medtem, ko sam tu počneš isto.

A BOMO REKLI KAKŠNO O KRANJSKI KLOBASI A ?

edit:

amnesia o pametovanju drugim

Fak tu pa res doživiš oziroma prebereš vse :lol:
Sam še kak Arey manjka da uleti sem notri.

še napiš kej

:mafija:

zdej se pa usedi mal v kot pa razmisli, kdo je tle kreten

#92 amnesia

polbogec

• vesoljci
  • 10 036 sporočil

Objavljeno 19 maj 2017 - 13:10

kr smrku sm dal plusek, fml

#93 gojc

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 470 sporočil

Objavljeno 19 maj 2017 - 17:47

Oglej si sporočiloSmrk, ob 19 maj 2017 - 12:52, rekši:

klsdgydlknhsdgjksdg

alo napiš še kej

#94 gojc

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 470 sporočil

Objavljeno 19 maj 2017 - 17:48

#95 bigboss82

• rumeni jaki
  • 2 004 sporočil

Objavljeno 19 maj 2017 - 19:54

ej gojc kaj ti dejansko imas to igro?

#96 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 1 359 sporočil

Objavljeno 19 maj 2017 - 20:11

Preber mal prejšnja sporočila no.

#97 bigboss82

• rumeni jaki
  • 2 004 sporočil

Objavljeno 19 maj 2017 - 23:28

po tvojem nasvetu sem šel pregledat strani za nazaj in se opravicujem za neumno vprašanje, ker sem spregledal en odstavek oz. post (sicer zelo pomeben) na vseh 3 straneh..

sicer bi si zelel, da pove kaj vec o igri, namesto, da se spusca na neke osebne nivoje..
je pa zanimiov, da okolica ni tako slaba kot se je mislilo, po eni strani ga razumem, tudi mene pomoje ne bi motilo..
me pa to da je igra kratka in ima samo 5 bossov posteno skrbi..

#98 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 1 359 sporočil

Objavljeno 20 maj 2017 - 01:37

Par sporočil zgoraj je Smrk v enem citatu zbral gojceve poste v tej temi. Zato sem se obregnil ob tvoje vprašanje.

Sicer pa k se je prva stran pisala Surge še ni izšla, ta stran je pa bolj al mn zgolj spam tako da ni treba dramatizirat kako sem ti dal nalogo ful podrobno pregledat vse strani, če si že spregledal Smrkov post.

Drugače pa bi se res lahko mal pobrisal spam, če se že briše poste z dost več vsebine.

#99 bigboss82

• rumeni jaki
  • 2 004 sporočil

Objavljeno 20 maj 2017 - 01:54

To kar je Smrk citiral, se ne razume, da je gojc igral, razen dela o strazarjih.. drugace pa ja, prva stran je kar je, na drugi strani je komaj izsla igra, pol pa smo ze tle, kaj ces... povrsno sem prebral temo..

Jebiga.

Drugace pa sem vrjetno prebral tisto napisi kaj vec in pol o kurcih od Bethesde in nisem niti bral naprej..p my bad

#100 gojc

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 470 sporočil

Objavljeno včeraj, 17:53

Preigral in sem že na NG+ :)

Prav hud špil in še eden v nizu odličnih naslov v 2017. Občutek mlatenja in nadzor nad karakterjem sta odlična ter 60fps je milina :happy:
Pohvalil bi še odsotnost nepotrebnega grindanja in če kako stvar rabiš jo preposto odtrgaš ali odrežeš. Pa mape sploh niso majhne in vsebujejo res OGROMNO bližnjic.
Zelo všečna stvar pri bossih je, da niso spužve z ogromno lajfa ampak temeljijo bolj na mehaniki bojevanja oziroma načinu odstranitve. In vsak od njih ima še skriti pogoj ob katerim ti po porazu navrže močnejše orožje ali opremo.

Bojazen, da je igra zaradi velikosti (6gb) kratka je odveč. Meni je prvi skozihod vzel okoli 30 ur in to kot nekomu, ki ima izkušnje z darksouls/bloodborne serijo.

Še trije moji(ps4):
Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

#101 gojc

štopa v Vrdlovce.

• rumeni jaki
  • 3 470 sporočil

Objavljeno danes, 11:23

Objavljena slika

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov