Skoči na vsebino

Black Mirror

Charlie Brooker

95 odgovorov na to temo

#81 WinterThane

ima nov vzdevek.

• šerifi in depjutiji
  • 605 sporočil

Objavljeno 09 avgust 2016 - 13:02

In September 2015, Netflix commissioned a third season to consist of 12 episodes.
The third series will be available on Netflix on 21 October 2016.

#82 Kole

si po drkanju nikoli ne umije rok. Prašiček.

• rumeni jaki
  • 1 504 sporočil

Objavljeno 09 avgust 2016 - 15:01

pizda bo to odfukan soundtrack

Navedek

Max Richter (The Leftovers, Testament of Youth, Disconnect), Martin Phipps (War & Peace, Woman in Gold, Brighton Rock), Bear McCreary (10 Cloverfield Lane, The Walking Dead, Battlestar Galactica, Outlander) and Geoff Barrow & Ben Salisbury (Ex Machina, Annihilation, Free Fire). As previously reported, Clint Mansell (Requiem for a Dream, Black Swan, Noah)[...]

#83 osis

analizira banalne analogije kanalov.

• rumeni jaki
  • 2 644 sporočil

Objavljeno 10 avgust 2016 - 11:13

Komej čakam

#84 reziser

garjavi nestvor z luskavico

• mn3njalničarji
  • 133 sporočil

Objavljeno 21 oktober 2016 - 22:11

Nova sezona je na netflixu.

#85 gladius

obvlada otorinolaringološko felacijo.

• rumeni jaki
  • 2 249 sporočil

Objavljeno 21 oktober 2016 - 23:41

prve tri epizode so recikliran material iz prvih dveh sezon, četrta je nekaj svežega in skoraj ne paše v black mirror. Je pa v redu. Peta je sicer v samem settingu nova, ampak je zgodba zelo predvidljiva. Šeste še nisem pogledal, ampak upam, da bo boljša kot ostale, ki dejansko ne prinesejo nič, kar bi izstopalo in si izborilo mesta v spominu.

zaenkrat bi rekel, da je sama izvedba sicer kompetentna, ampak je po zgodbovni in tematski plati razočaranje.

#86 gladius

• rumeni jaki
  • 2 249 sporočil

Objavljeno 22 oktober 2016 - 09:51

best for last. Šesta epizoda je vredna black mirrorja, je pa res, da je praktično film

#87 Avion

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 757 sporočil

Objavljeno 24 oktober 2016 - 13:57

Se kar strinjam z Gladiusom. Daleč od tega, da bi me nova sezona razočarala, ampak res je bilo malo preveč "recikliranja" že predstavljenih idej. Oziroma, mogoče se je za kakšen del (tukaj imam predvsem prvi del v mislih) poznalo, da je šlo mimo kar nekaj časa od druge sezone. Če bi prvi del bil posnet v času 2. sezone, bi mi bil res izjemen del, tako pa smo v vmesnem času že sami dojeli in skritizirali določene stvari.

1. del, Nosedive, je kar predvidljiv del. Spet, glavni minus pri tem delu, je da so čakali 3 leta s to tematiko, ker bi prej imel veliko večji efekt pa še rahla reciklaža enega dela s socialnimi omrežji je.

2. del, Playtest, mi je bil zabaven, dobro posnet, edino proti koncu me je rahlo spominjal na White Christmas special.

3. del, Shut Up and Dance, mi je bil najboljši del sezone, ki me je proti koncu pustil kar praznega, čeprav je bil rahlo predvidljiv. Gledano v sklopu celotne sezone, mi je super, da so v 3. in 6. delu predstavili dva nasprotna si vidika podobne situacije.

4. del, San Junipero, mi je po kvaliteti takoj za Shut Up and Dance, ker je res nekaj, kar izstopa, čeprav so se te tematike v neki meri dotaknili že v drugi sezoni.

5. del, Men Against Fire, mi je bil kar svež s super koncem in razlago, ampak me je 3. del pustil veliko bolj praznega kot ta.

6. del, Hated in the Nation, je res praktično film, zabavno, dobro izvedeno, na nek način druga plat tematike 3. dela.

All in all, dobra sezona, vse je na nivoju, ampak kot je Gladius rekel, pri zgodbi kar nekajkrat dobiš občutek, da si to že videl in potem malo izgubi na svoji udarnosti. Vsekakor je pa zadeva ponovno vredna ogleda.

#88 Slinch

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 7 439 sporočil

Objavljeno 24 oktober 2016 - 21:29

black mirror, irl

http://www.theverge....n-mazurenko-bot

#89 Shenkey

• vesoljci
  • 9 552 sporočil

Objavljeno 25 oktober 2016 - 14:58

pogledal sem prvi del

tm od 1/3 do 1/2 sm mogu preskakovat ker je bilo tolk cringe da nism več mogu prenašat

cel del v kurcu

isti kot tist del k so non-stop snemal

#90 MIHA_IS_GOD

si po drkanju nikoli ne umije rok. Prašiček.

• mn3njalničarji
  • 1 368 sporočil

Objavljeno 26 oktober 2016 - 19:48

Pogledal.

Mnja, moral bi ostat pri 2-3 delih na sezono. Zadnji del je res carski, ostalo mal reciklirano al pa dobr zastavljeno in slabo zakljuceno, kot da je nedokoncano in prisiljeno. Sicer se vedno kul, ampak rajs bi vidu 3 odlicne dele kot 1 odlicen in 5 povprecnih.

#91 gladius

• rumeni jaki
  • 2 249 sporočil

Objavljeno 25 avgust 2017 - 17:18

http://variety.com/2...ser-1202538681/

#92 osis

analizira banalne analogije kanalov.

• rumeni jaki
  • 2 644 sporočil

Objavljeno 27 avgust 2017 - 07:17

Upam, da bo kul

#93 Shenkey

• vesoljci
  • 9 552 sporočil

Objavljeno 05 september 2017 - 23:09

crocodile

droga z rusije?

#94 Car

si mota joint.

• mn3njalničarji
  • 294 sporočil

Objavljeno 22 september 2017 - 05:58

Prva epizoda "The Hood Maker" serije Philip K. Dick's Electric Dreams je od zunaj. Zelo Back Mirror style. Mislim, da je celo ista producentska hiša Channel4.

#95 Avion

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 757 sporočil

Objavljeno 22 september 2017 - 09:10

Opa, uradno zunaj ali je leakana zadeva?

#96 Car

si mota joint.

• mn3njalničarji
  • 294 sporočil

Objavljeno 22 september 2017 - 20:38

Officialy od zunaj

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov