Skoči na vsebino

Joker 288.5

Quattro zakurbla DeLoreana

74 odgovorov na to temo

#1 VIPER SVB

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• rumeni jaki
  • 3 177 sporočil

Objavljeno 15 avgust 2017 - 14:52

Objavljena slika

uvodnjak
Vzpon Jokerja

kolumni
Sadhujevi intelektualni nasveti
Snetijevi nasveti za jahanje

oznanila
Bessijeve rumene strani
Konzole kot hitro-potrošna roba

človeki
Spomini velikega Bwane
Tudi legende srečajo Game Over
Super dinamo
NewRetroWave

vedež
Vse se začne z vojsko
Internetno nakupovanje z Gorannom

igrovje
Hitro, prehitro!
Gran Turismo serija
Mazohist simulator 3D
Svetniški sij 3
Quake Champions
Snetijeve Marjance
Al Capone

raport
Ayrtonov vozni park
Edine "Arkade" v Sloveniji - Sneti in LordFebo preizkusita Marjance in Avtomate

testisi
Itakov art studio
Tehtnica posodobitev
Aggressivno na ulice
Quake v RL

železnina
Sam svoj mojster
Vsak bi ta nejlepšo
Fotošut

črkožer
Mefistov parlament
Priročnik za lažjo uporabo PlayStation 4
Troli 101

slikosuk
TurboManov dnevni fekaloskop
Forza Motorsport: The Movie - Res potrebujemo filme po dirkačinah?
Kuk j' lipo

anali
amnesijini kroniki
"Fingering" - spolni akt v javnosti
Navi piratizira
Poguba

#2 VIPER SVB

• rumeni jaki
  • 3 177 sporočil

Objavljeno 15 avgust 2017 - 15:04

Jokerja ta mesec ni. Imamo pa vsi tu dolgo zgodovino z njim, katero čezto obujamo v raznih temah.
Moja se je začela čisto po naključju. Ravno smo se preselili zaradi mini-dodatkov v družino. Jaz nisem imel pojma kaj naj delam v novem okolju in v raziskovanju okolice, v bližnji "trafiki", med brskanjem po ponudbi zagledal Luč (J68). Sijala je mogočno, da je vse ostalo bila sama črnina. Pograbil sem to sijočo zadevo in oddrvel domov, kjer sem se potopil v ta nov čudovit svet. Lahko sem reševal svet pred zombiji (RE2), drvel z avtomobili kot profesionalec (TOCA2) in spoznal še nešteto stvari za katere prej nisem vedel.
Bila je ljubezen na prvi pogled in ta prvi zmenek je samo potrdil usojenost, da ostaneva skupaj "za vedno".
Odtlej, sem vsako naslednjo prejel na dom in jo posrkal od začetka do konca. Toliko zapomnljivih opisov, člankov, testov in raportov. Neverjetna zakladnica novega znanja iz vedežev. In res polno užitka, mesec za mesecem, leto za letom.
Že nekaj let nisem več polnopravni član Stranke, a v srcu za vedno.

Da bi nekoč po vsej Mlečni cesti brali to zbirko modrosti imenovano Joker.

#3 Sneti

Skriti beli ninja

• gejše
  • 650 sporočil

Objavljeno 15 avgust 2017 - 20:19

Would buy 10 / 10

#4 GTAjevc

kvačka. (How gay is that??)

• rumeni jaki
  • 1 677 sporočil

Objavljeno 15 avgust 2017 - 20:21

Plusek

#5 amnesia

polbogec

• vesoljci
  • 10 266 sporočil

Objavljeno 15 avgust 2017 - 20:48

viper bi bil idealen novi clan JCT-ja, vsaj obcasni, ce ze ne redni

#6 Bessie

po novem obvlada tudi kunilingus.

• šerifi in depjutiji
  • 4 979 sporočil

Objavljeno 16 avgust 2017 - 11:47

:avadodo:

#7 Ripper

obvlada otorinolaringološko felacijo.

• rumeni jaki
  • 2 042 sporočil

Objavljeno 16 avgust 2017 - 22:16

Klobuk dol. Fino malo brskat po starih člankih.

#8 johnbi

prispeva veliko gnoja. V vse izbe.

• vesoljci
  • 4 525 sporočil

Objavljeno 17 avgust 2017 - 17:33

A sploh bo zih vsaj septembra Joker? Slab obcutek imam...

#9 Sneti

Skriti beli ninja

• gejše
  • 650 sporočil

Objavljeno 17 avgust 2017 - 22:02

Zaenkrat zgleda v redu.

#10 ayrton79

skače z ritko na svečko.

• rumeni jaki
  • 792 sporočil

Objavljeno 18 avgust 2017 - 11:52

Po mojem mnenju Joker nima finančnih težav ampak kadrovske. Sneti in Febo ne moreta vsega sama, razen, če bi revija imela 30 strani.

#11 fric

analizira banalne analogije kanalov.

• rumeni jaki
  • 2 581 sporočil

Objavljeno 18 avgust 2017 - 13:30

Joker ima več težave poleg kadrovske je tudi cenovna postavka ter sam prehod Jokerja v 21. stoletje. Vsekakor bi morala revija zajahati vsaj yt val review ter če bi bil čas tudi twitch vse skupaj pa zakrožiti s revijo kot glavnim produktom. Povezati se s spid.si in podobnimi nadobudneži ter požreti lasten ponos in ter odvrniti od revije tistih 20 zvestih hardfanov.

#12 Istvan

ravnokar sir je.

• mn3njalničarji
  • 82 sporočil

Objavljeno 18 avgust 2017 - 13:52

Oglej si sporočilofric, ob 18 avgust 2017 - 13:30, rekši:

Joker ima več težave poleg kadrovske je tudi cenovna postavka ter sam prehod Jokerja v 21. stoletje. Vsekakor bi morala revija zajahati vsaj yt val review ter če bi bil čas tudi twitch vse skupaj pa zakrožiti s revijo kot glavnim produktom. Povezati se s spid.si in podobnimi nadobudneži ter požreti lasten ponos in ter odvrniti od revije tistih 20 zvestih hardfanov.
To je tvoje napačno mnenje, ker pač ne dopuščaš možnosti, da nekaterim ustreza drugačen način podajanja informacij, kot tebi. S(m)o tudi bralci, ki ne damo veliko na ekskluzivo (ali pa se z njo napajamo kje drugje), nam pa več pomeni poglobljeno mnenje o določeni igri, žanru, eventu, itd. Edina izpostavljena težava revije je pomanjkanje kadra, tako da prosim ne bluzi o prehodu v 21. stoletje, ceni, ponosu in podobnih nesmislih.

#13 ayrton79

skače z ritko na svečko.

• rumeni jaki
  • 792 sporočil

Objavljeno 18 avgust 2017 - 19:13

Tako je.

#14 DaCapo

Fotr.

• šerifi in depjutiji
  • 3 388 sporočil

Objavljeno 19 avgust 2017 - 10:25

Večna slava VIPERJU SVB! Fenomenalna ideja in super udejanjena.

#15 fric

• rumeni jaki
  • 2 581 sporočil

Objavljeno 19 avgust 2017 - 11:45

Oglej si sporočiloIstvan, ob 18 avgust 2017 - 13:52, rekši:

To je tvoje napačno mnenje, ker pač ne dopuščaš možnosti, da nekaterim ustreza drugačen način podajanja informacij, kot tebi. S(m)o tudi bralci, ki ne damo veliko na ekskluzivo (ali pa se z njo napajamo kje drugje), nam pa več pomeni poglobljeno mnenje o določeni igri, žanru, eventu, itd. Edina izpostavljena težava revije je pomanjkanje kadra, tako da prosim ne bluzi o prehodu v 21. stoletje, ceni, ponosu in podobnih nesmislih.
To ni moje mnenje taka je industrija iger. Kje sem napisal, da bi rad drugačen način podajanja informacij? Malo več povej o tem "poglobljene mnenju"?
Sam bi revijo kot tako postavil v sredino okrog katere se bi razvile ostale veje (yt, twitch,..). Res pa je, da bi verjetno morala revija stem žrtvovati teh 20 hardfanov kolikor vas še vstraja na taki obliki revije, ki je trenutno bolnik na infuziji.
Če je pa avtorjema izdelka point življenja, da se vsak mesec prepolovita, da revija izide 15-tega, potem pa srečno.

#16 Istvan

ravnokar sir je.

• mn3njalničarji
  • 82 sporočil

Objavljeno 19 avgust 2017 - 14:03

Oglej si sporočilofric, ob 19 avgust 2017 - 11:45, rekši:

To ni moje mnenje taka je industrija iger. Kje sem napisal, da bi rad drugačen način podajanja informacij? Malo več povej o tem "poglobljene mnenju"?
Sam bi revijo kot tako postavil v sredino okrog katere se bi razvile ostale veje (yt, twitch,..). Res pa je, da bi verjetno morala revija stem žrtvovati teh 20 hardfanov kolikor vas še vstraja na taki obliki revije, ki je trenutno bolnik na infuziji.
Če je pa avtorjema izdelka point življenja, da se vsak mesec prepolovita, da revija izide 15-tega, potem pa srečno.
Nihče ni nikoli omenil kakšnih finančnih ali odjemalskih težav, ti pa govoriš o bolniku na infuziji? To, čemur ti praviš hardfan, bi jaz rekel casual gamer. Nimam nobenega fetiša do te revije ali avtorjev (če bi obstajala boljša, bi bral tisto), so pa z leti pridobili toliko mojega zaupanja, da mi ni težko dat 6,9 eur za 60+ strani kakovostnega branja, s pomočjo katerega ohranjam stik s področjem igričarstva. Za kaj več pa ob obveznostih, familiji, 2 jobih in ostalih hobijih, niti nimam časa. Nikakor se pa ne bi ukvarjal z yt reviewi, twitchem, itd.

#17 DaCapo

Fotr.

• šerifi in depjutiji
  • 3 388 sporočil

Objavljeno 19 avgust 2017 - 14:26

Se podpišem pod Istvanov komentar.
Dodam še samo to: Pristna slovenska revija z renomejem in to je to. Za vse ostalo, če bi me že zanimalo, pa imam internete.

#18 VIPER SVB

• rumeni jaki
  • 3 177 sporočil

Objavljeno 19 avgust 2017 - 21:54

Jaz osebno ne vidim nobene dodane vrednosti, da bi sli delat Joker YT, Joker Twitch pa se kaj, ce je, z opisi. Jaz vse razne videje 3 do 6x kliknem na razlicnih koncih videa, potem pa stisnem CRTL-W. Pri opisih v reviji nisem pa nikoli preskocil enega znakca...mogoce edino stevilcno oceno, ki zame nikoli ni bila pomembna. OK, itak bi bilo bolj zanimivo, ce bi na zagledal LordFebota ali Snetija in bi verjetno pogledal. Sam res ne vem zakaj?
Vsi, ki nekaj govorijo o tem kako mora iti Joker v korak s casom, nastevajo stvari, ki jih delajo drugi. Ne vem kako je posnemanje tega kar drugi trenutno delajo, to. Samo capljas potem za drugimi. Kvecjemu ze zdavnaj bi se stegnila revija, ce bi sli posnemat druga podjetja. Polno je pa takih, ki so sla posnemat druga podjetja, in se, stegnila.
Ce bi se kaj dodatnega delali, bi moralo biti nekaj drugacnega. Zdajle mi je recimo padla ena ideja, ki je obenem dodana vrednost, vzame nek del teh vide8pisov, obenem pa zahteva dosti manj casa kot ga vide8pisi zahtevajo.
Enkrat mesecno, bi LordFebo in Sneti imela lahko forum v zivo, kjer bi z nami usekala debato, pokementirala razne trenutne stvari in odgovarjala na vprasanja o trenutni reviji in stvareh.
Moznosti:
-V zivo osebno: Torej nek prostor se najde, onadva prideta in vsi zainteresirani. Ta seveda ne bi bil dober za vsak mesec, saj kot prvo ne bi slo vsak mesec v Ljubljani delat, ker se folk ne bo vozil. Organizirat vsak mesec v drugem kraju bi pa tudi bil problem. To bi morda 1x, najvec 2x na leto lahko, da je pravo osebno srecanje JCT X Bralci. Dolzina - 2h?
-V zivo preko interneta: To bi verjetno slo preko Twitcha? To si komot v JCT glavni pisarni zrihtata, kaksno kul ozadje, mi pa preko chata postavljamo vprasanja (in upam ne gnojimo ko budale). Dolzina - 1h?

#19 fric

• rumeni jaki
  • 2 581 sporočil

Objavljeno 19 avgust 2017 - 23:56

Posnemanje? Slovenija nima nekega konkretnega yt twitch kanala kjer bi slisali kakovostno slovensko besedo o igrah in tej industriji.
Nikjer nisem pisal da bi to delala sneti alpa febo. Pac pa ta mlada generacija ki bi jo potegnila k projektu.
Bolnik je letelo na mesec dopusta s strani jct (si zasluzita) sam se mi zdi da je to zacetek konca.

#20 LordFebo

Nadnaravna milina

• gejše
  • 385 sporočil

Objavljeno 21 avgust 2017 - 08:48

Brzda odjemalca to ne zanima kaj dosti, vendar je kljub temu treba vzeti v zakup dejstvo, da smo v Sloveniji, v dezeli, kjer je igrarska panoga prej umobolna kot pa zdrava in jasnovidna. Poglejte revijo in prestejte gamerske oglase. V dveh letih smo imeli eno ali dve reklami od playstationa. EA nas ignorira ze pol desetletja. Od Nintenda, ki ga polnopravno podpiramo ves cas, ne dobimo evra. Od Microsofta takisto ne. Nekaj reklam je bilo od grskega distributerja (Ubi, WB) in kaksna od Videotopa, od Colbyja in Big banga pa nic. Ob taki nespostljivi nepodpori se pac ne da delati 'zastonjskih' medijev v slogu YT, Twitcha in orenk spletne strani. Poleg tega imamo / imava zavoljo mankota sposobnih / zanesljivih ljudi tezavo ustvariti revijo vsak mesec, kamoli da se zdaj ukvarjamo se z novimi kanali, ki zahtevajo tako personel kot tehnikalije. To niso izgovori, pac pa razlogi. Lahko je to delati v orenk redakcijah z rednozaposlenimi ljudmi in videoopremo.

#21 maxter

želvak brez oklepa

• mn3njalničarji
  • 17 sporočil

Objavljeno 24 avgust 2017 - 08:35

V Sloveniji se ne da kej velik počet ker ni mase odjemalcev..beri majhno tržišče. Tako da tudi s temi "rešitvami" ne bi naredili nič konkretnega kar bi upravičilo vložek časa ter energije, da ne govorim o financah. Dejansko je utopija govoriti o spremembah, ki bi vplivale na povečanje števila naročnikov/kupcev revije, ker so se pač časi spremenili in roko na srce mladine več ne zanima toliko pisana beseda, sploh če je potrebno za to plačati. Da ne govorim o "zastarelosti" informacij, katere vsi hočejo imeti takoj na dlani. Pomembno je ohraniti trenutno kvaliteto ter čim več obstoječih bralcev tudi obdržati še na dolgi rok.

#22 ayrton79

skače z ritko na svečko.

• rumeni jaki
  • 792 sporočil

Objavljeno 25 avgust 2017 - 17:28

Ali obstajajo kakšni načrti za izdajo nadaljevanja Jokerjevega Paberkuuma?

#23 sadhu sequencer

več kot očitno žre doručak na mn3njalu.

• vesoljci
  • 4 352 sporočil

Objavljeno 26 avgust 2017 - 11:09

Zanima me ali bo nova NSX deležna kakšne pozornosti, kot je to bila nova Corolla hačiroku GT86/BRZ. Se opravičujem če je že bilo kaj.

#24 VIPER SVB

• rumeni jaki
  • 3 177 sporočil

Objavljeno 26 avgust 2017 - 20:46

Fak , pa je sla se ta zadnja legendarna buticna trgovina.
Ze od 1. februarja ni vec Mantisa v LJ zgleda. Prejle sem hotel nekaj preverit na spletni, ne obstaja. Se se zmer spomnim, konc leta 98 je verjetno blo, ker aprila sem prvic Jokerja spoznal, nato dobil Carmageddon za narocnino, svoj prvi spil, pa svoj drugi spil Carmageddon 2 za PC Gamer...ne, PCG je blo leto kasnej za Jokerjem, je moral bit pol konc 99 vseen...sem sel v Mantis, tam nekje okol Plecnikovega stadiona je se bil, samo prvic sem bil tam, potem ze v Plavi laguni. Sel sem po Carmageddon Splat Pack, ki pa ga je zmanjkalo (Sem seveda kasnej dobil). Tako da sem se malo vrtel po tistem protsorcku nabasanim s collector's izdajami spilov (kartonaste skatle polne vsega :P ) in zagledal Duke Nukem 3D...
Nisem cisto ziher, ali je bilo do konc 2004 ali bolj verjetno do konc 2006, ker 2007 sem se na Amazonu registriral, so prakticno vsi moji nakupi iger bili v Mantisu. V vseh ostalih, Hobbit, Ita-Plus, Videotop, Colby,... je bilo skupaj za primerjavo nevredno. Se najvec verjetno v Hobbitu. Oni in Ita-Plus so itak v zacetku 2k propadli, druga omenjena 2 pa nista (bila) nekaj s cimer bi se hotel bavit, ce ni (bilo) res, Res, nujno (beri: ni bilo pri drugih na voljo sploh).
Pa kljub temu, da sem zadnjih 10 let vedno bolj po malem kupoval v Mantisu, ter zadnjih nekaj let prakticno nic (kot tudi drugod), saj je bilo 95% prirastka moje gaming knjiznice vezane na kar sem dobil iz nagradnih iger, je se zmeraj ogromen delez tega kar imam iz Mantisa. Na nek hiter poracun iz spominov, 25-35%. Se zmeraj cisto svezi spomini nakupov big boxov in tudi DVD pakiranj (dokler je se bilo notri stvari, da so bile vredne pomnenja). Dosti stvari so mi tudi zrihtali po osebnem narocilu. Kupil sem tudi 4 rabljene, med drugim tudi Carmageddon Splat Pack, prvi Tomb Raider ter Falcon 4.0 (kolikor se spomnim vse slikano v temi nekega ljudeka o nasih zbirkah. cetrta ni slikana, tko da nima veze.) In vedno mi je bilo v uzitek podebatirat z Gorazdom (na sliki) in Dejanom (kasneje ustanovil, tudi ze preminuli, 3D Svet).
Moj zadnji nakup je bil, 2 leti nazaj? Malo ironicno "oldschool zadeva/zanr", ...sem prebrskal evidenco, ker mi mozgani ze spijo...pustolovscina Deponia LE, 29. dec. 2015.
V Sloveniji kar se gaminga tice, ostaja le se ena legenda, ce se ne motim, in to je Joker. Naj bo vecen!

Objavljena slika

Bon voyage!

#25 sadhu sequencer

• vesoljci
  • 4 352 sporočil

Objavljeno 26 avgust 2017 - 21:14

Pri njih sem kupil Need For Speed: Hot Pursuit 2 za PS2. Še nekaj špilov sem kupil, ampak se ne spomnim kaj. Sam kaj češ, v dobi GOG je zajebano rabljene igre v fizični obliki prodajat.

#26 Istvan

ravnokar sir je.

• mn3njalničarji
  • 82 sporočil

Objavljeno 27 avgust 2017 - 10:51

Uff, Mantis.. v študentskih letih sem dosti časa prečvanil v njihovi trgovini nad stadionom.. brskal po tistih kupih rabljenih iger, debatiral s prodajalci. Veliko je blo impulzivnih nakupov (zarad lepe škatlje). Pa vse se je dalo zmenit z njimi. Po naročilu so mi dobavili Jagged Alliance Deadly Games direkt iz ZDA, še preden je bil uradno na voljo v Evropi. Pa cel kup drugih zadev sem kupil pri njih, večino jih še vedno imam. Nekje. Na drugi lokaciji jih nisem več veliko obiskoval, kdaj sem bil nazadnje pri njih pa niti ne pomnim. Druga vremena pač. Ampak spomini so pa fajn.

#27 Ripper

obvlada otorinolaringološko felacijo.

• rumeni jaki
  • 2 042 sporočil

Objavljeno 27 avgust 2017 - 11:42

Hm, vzel škatelno verzijo Super Street Figterja 2 Turbo, pa še kaj bi se našlo.

#28 PsihoKekec

skače z ritko na svečko.

• prostozidarji
  • 733 sporočil

Objavljeno 28 avgust 2017 - 06:10

Verjetno je bilo pol mojih nakupov pri njih, vključno z TOAW in M.A.X.

#29 umilave1

želvak brez oklepa

• mn3njalničarji
  • 17 sporočil

Objavljeno 28 avgust 2017 - 17:35

Jaz sem pri njih še lani kupil nekaj rabljenih iger za PS3. Pa je zgledalo vse skup že kar bolj bogo glede izbire iger, nekako me je dajalo slutit da dolgo ne bo šlo več naprej. Kar nekako je bilo napol prazno napram časom pred 10imi leti, ko je blo not tud 2-mestno število strank). Pač digitalna distribucija, naše (ne)delovanje trga in odnos medijev do iger so naredili svoje. Zdaj dejansko take butične trgovine ni več v SLO. Prodajalci so bili nasplošno zakon.

Najprej mi je brat nosil domov igre za PS1 (Gran Turismo 2, Total Drivin,...), potem sem sam kupoval predvsem za konzolo PS2 in 3 (Burnout 3, GT3, Fifa Street, PES,...), pa za PC (NFS HP2, Railroad Tycoon 2,COD 1 + UO, Rally Trophy, Grand Prix 2 - ja, sem kar oldschool, pa še marsikej)

#30 Istvan

ravnokar sir je.

• mn3njalničarji
  • 82 sporočil

Objavljeno 29 avgust 2017 - 08:52

Listam tanovi Monitor in malo primerjam z Jokerjem. V kolofonu imajo navedenih šest različnih osebkov za devet različnih funkcij. Odgovorni urednik, pomočnik urednika, urednik, oblikovanje naslovnice (za tole do zdaj so navedeni 4 različni ljudje, kar pri Jokerju počne LF, poleg tega da spiše še cel kup člankov), lektor, prevajalec, likovna zasnova, rač. grafika, fotografije. In to so funkcije BREZ piscev člankov. Teh je še dodatnih enajst. Torej sedemnajst ljudi za revijo podobnega obsega kot Joker, ki ima zapovrh še nekaj prevedenih neavtorskih člankov.
Še malo številk: Naklada Monitorja je 4800 izvodov (LordFebo, koliko je pri Jokerju?), cena revije pa 4,9 eur. Oglasov je na oko manj kot v Jokerju, ampak verjetno so kakšni testi ali opisi opreme sponzorirani. Poanta? Ne vem.. naj si vsak ustvari svojo. :)

#31 Senka

PEZ figurica

• PPL
  • 85 sporočil

Objavljeno 29 avgust 2017 - 10:28

WTF? Tole glede mantisa me je pa kar šokiralo zdaj. Kdo ve, kaj se je zgodilo zdaj z vsemi igrami?

#32 sadhu sequencer

• vesoljci
  • 4 352 sporočil

Objavljeno 29 avgust 2017 - 10:47

Oglej si sporočiloSenka, ob 29 avgust 2017 - 10:28, rekši:

WTF? Tole glede mantisa me je pa kar šokiralo zdaj. Kdo ve, kaj se je zgodilo zdaj z vsemi igrami?

Saj jih skoraj ni bilo več še pred propadom.

#33 Senka

PEZ figurica

• PPL
  • 85 sporočil

Objavljeno 29 avgust 2017 - 11:00

Oglej si sporočilosadhu sequencer, ob 29 avgust 2017 - 10:47, rekši:

Saj jih skoraj ni bilo več še pred propadom.
Tudi starih ne?

#34 sadhu sequencer

• vesoljci
  • 4 352 sporočil

Objavljeno 29 avgust 2017 - 14:46

Predvsem starih. Mantis je imel sloves kot prodajalna starejših iger, ampak zadnjih nekaj let skorajda ni bilo možno dobiti kakšne zares starejše igre. Izbor je bil enak kot v Big Bangu.

#35 Senka

PEZ figurica

• PPL
  • 85 sporočil

Objavljeno 29 avgust 2017 - 18:17

Part of me died today. :(

#36 VIPER SVB

• rumeni jaki
  • 3 177 sporočil

Objavljeno 29 avgust 2017 - 21:47

Ja, Big Bang zadnja leta od ne vem kje vlece ful stare igre. OK, raznih XBOX iger se ne pipnem, ker je vidno, da je bilo vse neki odprto, tko da kdo ve kam so si natikal ploscke.
Ampak, verjetno sicer tudi to ze neki let nazaj, sem tam dobil Jak 2 in FF XII, ki sem ju :innocent: leta poprej nekako pozabil kupiti med ostalimi deli teh dveh serij. Pa se ksn tak PS2 in PC spil. In to ne po debilnih cenah, ampak res takih, ki so za moj okus in denarnico primerne. V glavi imam 7.5EUR za omenjeni 2, vsako seveda.

FYI, Pr Duke 3D je bil se faktor presenecenja, ker so se celotni prvi in drugi del dal gor. Enka ni ravno neki posebnega, Keen recimo dela kroge okol njega, sam dvojka je pa fantasticna.

#37 Car

je najdu rizlo za joint.

• mn3njalničarji
  • 280 sporočil

Objavljeno 03 september 2017 - 11:23

Oglej si sporočiloSenka, ob 29 avgust 2017 - 18:17, rekši:

Part of me died today. :(
+1 :(

#38 Aerion

ga najraje faše pod pazduho in pri tem konjsko prdi.

• mn3njalničarji
  • 1 288 sporočil

Objavljeno 04 september 2017 - 22:48

Oglej si sporočilofric, ob 18 avgust 2017 - 13:30, rekši:

Spid.si :rofl:
Isti folk, ki vodi gaming.si :rofl:
Oni že imajo svoj YT kanal - how could Joker even compete?

#39 fric

• rumeni jaki
  • 2 581 sporočil

Objavljeno 04 september 2017 - 23:24

Oglej si sporočiloAerion, ob 04 september 2017 - 22:48, rekši:

Spid.si :rofl:
Isti folk, ki vodi gaming.si :rofl:
Oni že imajo svoj YT kanal - how could Joker even compete?
To je bil zgolj primer, ki ga poznam in vem, da so v tem švohu. Kot da je bil Joker sredi 90' pa revija kot je danes, ravno tako so imel nek začetek . Joker ne bi bil konkurenca ampak partner pač povabil bi jih k pisanju revije in obratno si naredil reklamo na njihovih tekmovanji. lol konkurenca na tako majhnem trgu kot je slovenski? Joker bi se moral postaviti ob bok Rebootu in mu konkretno konkurirati.
Zate pa vem, da je najlaže bit debilček.

#40 Aerion

ga najraje faše pod pazduho in pri tem konjsko prdi.

• mn3njalničarji
  • 1 288 sporočil

Objavljeno 04 september 2017 - 23:48

Lol, za sekundo si me mel. Ampak razumem - hecaš se. Dobra. :sorcerer:

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov