Skoči na vsebino

Hearthstone

blizzard ccg

3747 odgovorov na to temo

#3721 lizz

jebe ježevca.

• mn3njalničarji
  • 396 sporočil

Objavljeno 19 maj 2017 - 14:31

Oglej si sporočiloHammer17, ob 19 maj 2017 - 09:09, rekši:

tnx za predlog
ampak prot aggro druidu mi zgleda ful bogi
ker sm z necim podobnim ze probala

no, morda se motim
ne vem

#3722 isaac

ima drede na jajcih.

• hajduki
  • 714 sporočil

Objavljeno 19 maj 2017 - 15:05

http://www.vicioussy...-reaper-report/

tuki lah pogleda win rate deckov. secret mage ima v 1500 igrah proti token druidu 53% win rate, tko da se motis...na legend ranku ima celo 55% v 130 igrah

#3723 lizz

jebe ježevca.

• mn3njalničarji
  • 396 sporočil

Objavljeno 19 maj 2017 - 15:10

in s katerim deckom si ti trenutno v legendary najuspesnejsi?

#3724 ZippeR

se najraje valja po sladkorni peni.

• vesoljci
  • 1 390 sporočil

Objavljeno 19 maj 2017 - 16:01

pizda si dosadna

#3725 isaac

ima drede na jajcih.

• hajduki
  • 714 sporočil

Objavljeno 19 maj 2017 - 16:12

Oglej si sporočilolizz, ob 19 maj 2017 - 15:10, rekši:

in s katerim deckom si ti trenutno v legendary najuspesnejsi?

Ne rabs bit legend, da znas brat grafe

Napisala si, da se ti zdi slab matchup in sem ti dal dokaz, da ni. Torej to pomeni, da neki ti narobe delas, ko igras ta deck. Na zalost pa ne znam brat misli/spectat folka, ki ga nimam pod frendi, tko da ti tezko povem kaj narobe delas. Naceloma, ce nima nek bolan innervate start, bi ga mogla out-tempojat z zaston secreti in pocen 5/5kami in race-at face.

#3726 DaWaD

bi rad na gnoj.

• mn3njalničarji
  • 101 sporočil

Objavljeno 19 maj 2017 - 16:50

Oglej si sporočiloMaDrung, ob 19 maj 2017 - 13:32, rekši:

Exactly. Mi vsaj ni hudo, da nimam več časa za to igro. :D

Školjka=Arena, pa še to ker Faeria ne dela na morm Ipadu 2 mini...

#3727 lizz

jebe ježevca.

• mn3njalničarji
  • 396 sporočil

Objavljeno 19 maj 2017 - 16:52

prov

bom pa grafe brala

Oglej si sporočiloZippeR, ob 19 maj 2017 - 16:01, rekši:

pizda si dosadna

ne vem zakaj mas ti probleme z mano
sicer pa
kot da se kaj super dogaja v tej temi, da jo moji komentarji blazno diskreditirajo

#3728 LTC

"faking prostozidarji"

• prostozidarji
  • 1 473 sporočil

Objavljeno 19 maj 2017 - 16:58

ne pomaga branje če jih ne razumes

#3729 nekaj carskega

Radoslav Fafatić

• hajduki
  • 432 sporočil

Objavljeno 19 maj 2017 - 19:10

Oglej si sporočiloChenier, ob 19 maj 2017 - 11:22, rekši:

Mnja, problem je, da je res veliko kart, ki ti omogoča ekspresno hitro končat quest. 2x un spell, ki ti bounca nazaj minniona, 2x vanish, 4x monsterji, ki ti bouncajo nazaj minniona, 2x karta, ki jo boš bouncal nazaj ... in naenkrat je to 12 kart, več kot 1 jebena tretjina decka, vse dosti low-mana cost. Ko ti uspe quest končat, si v večini primerov avtomatično zmagal, ker nasprotnik ne more odstranit minnionov. Recimo shamanov hex ti random 5/5 minniona zamenja s 5/5 taunt žabico, da si še na slabšem :D

Sicer deck v resnici ni pretirano visoko rangiran v smislu winrate. Je pa uno res najbolj low oblika igranja, ker bi pomoje lahko opico naučil funkcionalno igrat deck. Edini deck, ki je še bolj opičji, je pirate warrior, ki ga na ladderju igrajo dobesedno AI boti in nagrindajo do okoli ranka 5 haha

Mene sicer to ne moti, ker itak nisem bil nikoli dovolj dober player, da bi prišel do ful visokih rankov (pa ful pozno sem začel igrat in nikoli nisem kupil adventure), se mi pa zdi, da igri malo jemlje relevantnost na področju resnih tournamentov
mah, ne upam si trdit, morm enkrat se z enim frendom zment pa igrat ene par quest warr v quest rogue iger
ker se mi zdi, da s quest warr deckom dost solidno outvaluam rogua, če mu lahko do t7 konsistentno clearam board
je pa res, da sem se ful pozno navadu proti aggro deckom mulliganat quest, ampak res pomaga, tud prot q roguu

meni osebno so murloc decki veliko bolj bedni kot quest rogue, ker se mi zdi, da maš vseeno malo več časa za counterplay kot pri murlokih
glih prejle sm igral eno igro s tistim control paladinom proti murloc paladinu
v roki sm mel equality, v decku pa dva consecrationa pa wild pyromancerja, itak nisem nič od tega vleku
najbolj broken karta je men osebno tist gentle megasaur, bohpomagi :D

#3730 nekaj carskega

Radoslav Fafatić

• hajduki
  • 432 sporočil

Objavljeno 22 maj 2017 - 21:02

Objavljena slika
pack št. 28
se mi zdi, da je kr trajalo :D

#3731 Safranin

najraje liže usmrajenega krapa.

• svinjski pastirji
  • 52 sporočil

Objavljeno 01 junij 2017 - 11:30

Ta torek bom kot organizator Hearthstone tekmovanj sogovorec v enournem talkshowu na radiu študent na temo E-športi (doma in po svetu), če bo koga zanimalo se začne ob 21.00.
Za naslednji online turnir pa vam kmalu sporočim, mislim da bo nekje čez 2 tedna :)

#3732 kROKar

dostavlja picajzle na dom.

• prostozidarji
  • 6 384 sporočil

Objavljeno 02 junij 2017 - 16:00

Oglej si sporočilonekaj carskega, ob 19 maj 2017 - 19:10, rekši:

mah, ne upam si trdit, morm enkrat se z enim frendom zment pa igrat ene par quest warr v quest rogue iger
ker se mi zdi, da s quest warr deckom dost solidno outvaluam rogua, če mu lahko do t7 konsistentno clearam board
Jest dost igram quest warra in prot quest rogue imaš kar ok šanse. Odvisno kolk ima močan early push in dober hand, pa katero varijanto Warra igraš.
Late game je full slab, ker nima drawa, tko da ko mu enkrat spucaš mizo z Brawlom in ima on samo dve karti v roki, je konec. Na mizo pa more igrat minione drgač ne pride skoz taunte.

Drgač pa kle ima quest rogue win rate: http://metastats.net...836af365/last7/

Evo trenutno top secret mage: http://metastats.net...460df3a5/last7/

#3733 Safranin

• svinjski pastirji
  • 52 sporočil

Objavljeno 03 junij 2017 - 18:55

Pred expansionom Un'goro sva z Illusionom ocenjevala nove karte, zdaj sem pa nardil video s kartami, ki so najbolj pozitivno ali negativno presenetile.
Če vas zanima, je video dostopen na povezavi spodaj, drugače pa se bom v nadalje trudil, da bo teh educational videjev čimveč in da vas čimbolj pritegnem na svoj kanal =)

https://www.youtube....eature=youtu.be

#3734 Chief117

kvačka. (How gay is that??)

• rumeni jaki
  • 1 719 sporočil

Objavljeno 04 junij 2017 - 14:29

Oglej si sporočiloSafranin, ob 03 junij 2017 - 18:55, rekši:

Pred expansionom Un'goro sva z Illusionom ocenjevala nove karte, zdaj sem pa nardil video s kartami, ki so najbolj pozitivno ali negativno presenetile.
Če vas zanima, je video dostopen na povezavi spodaj, drugače pa se bom v nadalje trudil, da bo teh educational videjev čimveč in da vas čimbolj pritegnem na svoj kanal =)

https://www.youtube....eature=youtu.be

nasvet: govor k človk, ne k človk, ki bere/se je naučil tekst

lp, vodja spletnega portala gaming.si

#3735 Safranin

• svinjski pastirji
  • 52 sporočil

Objavljeno 04 junij 2017 - 15:39

Oglej si sporočiloChief117, ob 04 junij 2017 - 14:29, rekši:

nasvet: govor k človk, ne k človk, ki bere/se je naučil tekst

lp, vodja spletnega portala gaming.si

Govorim SLOVENSKO, normalno da se sliši malo prisiljeno ker pravilne slovenščine ne slišiš nikjer razen na kakih novicah. Kolk pa vem je glavna kritika pod videji gaming.si, da se ljudje ne izražajo pravilno slovensko.
Zakaj bi torej govoril z narečjem, ko se trudim delat kvalitetne videje? Ob streamanju in komentiranju turnirjev pač govorim kot govorim, na youtubu če delam analizo pa želim ostat profesionalen in mislim da se trudit
govorit pravilno edino spodobi. Ali tud ostale to zmoti? Potem lahko začnem po domače govorit, ni panike.

#3736 Safranin

• svinjski pastirji
  • 52 sporočil

Objavljeno 04 junij 2017 - 15:45

Se popravljam, vidim da zadnje čase več ni takih videjev, kjer bi ljudje "vlekli" svoj naglas. Izgleda da so kritike pomagale. Zdaj pa vsi videji zvenijo prebrani in kot da bi se nekdo naučil tekst. Ne vem zakaj bi te potem motilo to na meni, če gaming.si videji delajo popolnoma isto. In brez zamere, namreč vse kar jaz delam je s sodelovanjem z gaming.si, sam ta kritika se mi ne zdi na mestu.

*če si sploh res del gaming.si, ker ne deluje tak..definitivno nisi vodja ane

To sporočilo je uredil Safranin: 04 junij 2017 - 15:58

#3737 MaDrung

si po drkanju nikoli ne umije rok. Prašiček.

• mn3njalničarji
  • 1 497 sporočil

Objavljeno 04 junij 2017 - 15:46

Na začetku me je zmotlo, po 10 sekundah pa ne več. Boljše, kot, da govoriš z nekim hudim narečjem imo.

#3738 Rizzen

• mn3njalničarji
  • 66 sporočil

Objavljeno 04 junij 2017 - 17:12

Safranin, kar nadaljuj, ne se dat. Nihče ni zamojstroval od začetka. Bi te pa prosil, da ne vporabljaš angleških izrazov, ker res izpade malo mimo. expansion=razširitev, review=pregled, izven igirnega žargona (board [čeprav bi tu lahko vporabljal igralno polje na primer], control, class). Pohvale za razvoj scene pri nas.

#3739 ejnit

je najdu rizlo za joint.

• mn3njalničarji
  • 276 sporočil

Objavljeno 04 junij 2017 - 17:32

Oglej si sporočiloSafranin, ob 04 junij 2017 - 15:45, rekši:

Se popravljam, vidim da zadnje čase več ni takih videjev, kjer bi ljudje "vlekli" svoj naglas. Izgleda da so kritike pomagale. Zdaj pa vsi videji zvenijo prebrani in kot da bi se nekdo naučil tekst. Ne vem zakaj bi te potem motilo to na meni, če gaming.si videji delajo popolnoma isto. In brez zamere, namreč vse kar jaz delam je s sodelovanjem z gaming.si, sam ta kritika se mi ne zdi na mestu.

Definitivno Chief117 ne govori v našem imenu (Gaming.si). Če bo vodstvo imelo kakšne kritike (Simon, Tadej), jih ne bosta delila preko foruma, sploh pa ne na nespoštljiv način :) .
Nadaljuj z dobrim delom. Edino, stvar, ki me osebno moti - tudi pri meni je uporaba slovenščine pomešane z angleškimi izrazi, čeprav vem, da si je včasih nemogoče pomagati. Na tem področju Joker Team globoko spoštujem. Precej težko je včasih posloveniti določene specializirane besede, ki so v splošni rabi tudi med nami.

#3740 Safranin

• svinjski pastirji
  • 52 sporočil

Objavljeno 04 junij 2017 - 17:50

Vzeto na znanje in bom poskušal upoštevat. Čeprav določenih fraz pri Hearthstonu bolje ni spreminjat, ker v slovenščini zvenijo res čudno, pa sem prepričan, da lahko lahko poslovenim vse, kar ne izhaja direktno iz igre.
Bom drugič pozoren tudi na to, hvala za feedback! :)

To sporočilo je uredil Safranin: 04 junij 2017 - 17:51

#3741 LordNelloz

garjavi nestvor z luskavico

• mn3njalničarji
  • 157 sporočil

Objavljeno 05 junij 2017 - 07:24

Oglej si sporočiloSafranin, ob 04 junij 2017 - 15:45, rekši:

Oglej si sporočiloRizzen, ob 04 junij 2017 - 17:12, rekši:

Safranin, kar nadaljuj, ne se dat. Nihče ni zamojstroval od začetka. Bi te pa prosil, da ne vporabljaš angleških izrazov, ker res izpade malo mimo. expansion=razširitev, review=pregled, izven igirnega žargona (board [čeprav bi tu lahko vporabljal igralno polje na primer], control, class). Pohvale za razvoj scene pri nas.

Oglej si sporočiloejnit, ob 04 junij 2017 - 17:32, rekši:

Definitivno Chief117 ne govori v našem imenu (Gaming.si). Če bo vodstvo imelo kakšne kritike (Simon, Tadej), jih ne bosta delila preko foruma, sploh pa ne na nespoštljiv način :) .
Nadaljuj z dobrim delom. Edino, stvar, ki me osebno moti - tudi pri meni je uporaba slovenščine pomešane z angleškimi izrazi, čeprav vem, da si je včasih nemogoče pomagati. Na tem področju Joker Team globoko spoštujem. Precej težko je včasih posloveniti določene specializirane besede, ki so v splošni rabi tudi med nami.
Legendarno :avadodo:

#3742 DaWaD

bi rad na gnoj.

• mn3njalničarji
  • 101 sporočil

Objavljeno 05 junij 2017 - 18:18

Oglej si sporočiloChief117, ob 04 junij 2017 - 14:29, rekši:

nasvet: govor k človk, ne k človk, ki bere/se je naučil tekst lp, vodja spletnega portala gaming.si

imbacil...

#3743 LordNelloz

garjavi nestvor z luskavico

• mn3njalničarji
  • 157 sporočil

Objavljeno 07 junij 2017 - 02:31

Oglej si sporočiloDaWaD, ob 05 junij 2017 - 18:18, rekši:

imbacil...
Holy fuck
A lahko nekdo nalima tist starodaven "igrovje za pc, heroji mn3njalnika" meme

#3744 Safranin

• svinjski pastirji
  • 52 sporočil

Objavljeno 15 junij 2017 - 17:13

Danes in vsak dan tega vikenda bom streamal od 18.00 dalje da posnamem par iger za analizo. Danes climb do legenda, če se želite pridružit, je spodaj link =)
https://www.twitch.tv/frixii

#3745 Safranin

• svinjski pastirji
  • 52 sporočil

Objavljeno 18 junij 2017 - 10:57

Smo na polovici sezone, če hočete na zaključni turnir potem je zadnji čas da dobite kakšne točke. PRIJAVITE SE!
Prijava na: https://gaming.si/hs...ovenija-2017-5/

Objavljena slika

#3746 game-master

skače z ritko na svečko.

• vesoljci
  • 802 sporočil

Objavljeno 22 junij 2017 - 12:52

When u hate pirate warrior then you kill one with hisown spell :

Objavljena slika

#3747 Safranin

• svinjski pastirji
  • 52 sporočil

Objavljeno 23 junij 2017 - 12:50

Naš naslednji online turnir je na sporedu že jutri! Kaj še čakaš? Prijavi se! Objavljena slika

Objavljena slika

#3748 Overshot

eden od desetih najboljših fafačev

• vesoljci
  • 217 sporočil

Objavljeno 24 junij 2017 - 12:47

Oglej si sporočilogame-master, ob 22 junij 2017 - 12:52, rekši:

When u hate pirate warrior then you kill one with hisown spell :

Objavljena slika

So bad english haven't heard already in some time

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov