Skoči na vsebino

Hitro vprašanje - Hiter odgovor

Te kaj zanima? Vprašaj tu!

728 odgovorov na to temo

#721 Creeping death

brezveznik z osmimi sporočili

• mn3njalničarji
  • 8 sporočil

Objavljeno 28 maj 2017 - 20:56

a to misliš v smislu, da je potrebno nafilat klimo, pa da bi bilo potrebno opraviti redni servis na avtu glede na kilometre? Za te dve stvari vem, za kakšne druge pomankljivosti pa ne, lahko pa da se mu en teden po nakupu kej pokvari. to pa ne more bit moj problem, ali pač?

#722 darth branko

eden od desetih najboljših fafačev

• rumeni jaki
  • 214 sporočil

Objavljeno 04 junij 2017 - 13:13

Na mojem passatu 6 2010 letnik se tole slisi. 2.0 tdi sicer. Kaj bi to lahko bilo?

https://youtu.be/zLTPsZMVTXE

#723 Renamon

je fasal hemeroide. Zdaj mu plapolajo v vetru.

• rumeni jaki
  • 981 sporočil

Objavljeno 05 junij 2017 - 01:15

Aditivi za dizla, ja ali ne? Malo sem skeptičen glede tega, ker jih je velika poplava,... dobil sem tudi neko ponudbo za nakup le tega tukaj: http://mirasoul.nl/?lang=english
**Pod referencami je tudi LPP in PRIGO

še slovenska stran: http://www.mirasoul....soul-biodiesel/
Zanimivi podstavki sta (lol):
  • Aditiv je priporočljivo uporabljati redno, brez prekinitev, saj je le tako učinek boljši in trajen.
  • Nikoli ne doziramo manj ampak raje več! Predoziranje ni možno.
...ima kdo kaj izkušenj s tem?

#724 legokocka

želvak brez oklepa

• svinjski pastirji
  • 12 sporočil

Objavljeno 05 junij 2017 - 18:42

Živjo. Zanima me, če ima kdo izkušnje s tem, da avto radio ne predvaja burnanih CDjev, čeprav bi jih naj. Se pravi... Vozim Toyoto Yaris, kera ima v svoji servisni knjigi zapisano, kateri formati CDjev, ipd. bi naj v njej delovali. Prejle sem kupila CD-R (priporočen), ga nastavila na ISO 6660+Juliet (nekaj takega) in ga pod datoteko CD-ISO - zapekla z Nero Burningom. Stvar je taka, da sem pred časom že poizkušala tudi z nekimi drugimi formati ampak takrat bolj na pamet... pa tudi ni delovalo. Sicer pa radio dela o.k., originalni CD-ji tudi. Any advice?

#725 Ragezor

je fasal hemeroide. Zdaj mu plapolajo v vetru.

• rumeni jaki
  • 999 sporočil

Objavljeno 05 junij 2017 - 21:42

to mors zapect avdio cd.

zdaj nevem, ce ti radio suce tudi mp3je ampak ponavadi zberes audio cd v nerotu in ti mp3je converta v wav avtomatsko.

v win10 sploh ne rabis vec nerota za to se mi zdi

#726 stefan666

Anita

• hajduki
  • 231 sporočil

Objavljeno 30 junij 2017 - 13:59

Dovolj je da daš sam prazen cd not v burner in potem preko media playerja zapečeš audio cd :) Najbolj enostavna varianta :D

#727 bainit

dostavlja picajzle na dom.

• vesoljci
  • 6 007 sporočil

Objavljeno 04 julij 2017 - 08:27

Oglej si sporočilolegokocka, ob 05 junij 2017 - 18:42, rekši:

Živjo. Zanima me, če ima kdo izkušnje s tem, da avto radio ne predvaja burnanih CDjev, čeprav bi jih naj. Se pravi... Vozim Toyoto Yaris, kera ima v svoji servisni knjigi zapisano, kateri formati CDjev, ipd. bi naj v njej delovali. Prejle sem kupila CD-R (priporočen), ga nastavila na ISO 6660+Juliet (nekaj takega) in ga pod datoteko CD-ISO - zapekla z Nero Burningom. Stvar je taka, da sem pred časom že poizkušala tudi z nekimi drugimi formati ampak takrat bolj na pamet... pa tudi ni delovalo. Sicer pa radio dela o.k., originalni CD-ji tudi. Any advice?
kup si kakšen parrot ali kaj podobnega za bluetooth raje.

pa nalimaj svojo sliko sem: http://www.joker.si/...opic=119&st=320

#728 davidslo

ne ve, kaj je kumkvat.

• mn3njalničarji
  • 186 sporočil

Objavljeno 15 julij 2017 - 16:49

Renault megane berline 1.6 16v 2012 letnik 61k prefuranih.
Ko se vozim več kot 30 km/h oziroma v 3,4,5 prestavi se potem ko spustim gas sliši čuden zvok kot bi nekaj "mlelo" oziroma je tak dizelski zvok(bolje ne znam opisat).
Sliši se samo ko mašina sama bremza če dam gas izgine(ali pa ga ne slišim), če stisnem sklopko izgine če dam iz brzine medtem ko se peljem tudi izgine.
Pri pritisku sklopke se sliši tudi komaj slišen kovinski cvileč zvok, ki se ga ne sliši pri nižjih prestavah(recimo iz prve v drugo in druge v tretjo)
En avtomehanik je postavil diagnozo slab ležaj v menjalniku, medtem tam kjer sem avto kupil pravijo da je vse okej da je to pač normalno.
Izteka se mi namreč enomesečni garancijski rok tako da peljem avto v ponedeljek še na uradni servis pa da tam mi povejo še kaj lepega...
Jaz sam sumim potisni ležaj ampak tisti naj bi delal hrup tudi v prostem teku motorja ampak takrat ni nič slišati.
Mnenja?
Aja pa btw lahko to potem uveljavljam kot kako skrito ali stvarno napako? Ampak dvomim glede na to da mi pri prodajalcu hočejo naložit da je vse ok.
Garancja tudi krije samo če stvar dokončno crkne tako da....

#729 Sektor 13

rokodeli pikslaste nezemljane.

• mn3njalničarji
  • 167 sporočil

Objavljeno 27 julij 2017 - 06:28

Si resil ? Pri prodajalcu je vedno vse ok.

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov