Skoči na vsebino

Do katere mere se investirate v igranje?

94 odgovorov na to temo

#81 Slinch

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 6 997 sporočil

Objavljeno 21 marec 2017 - 21:23

Oglej si sporočiloZamorc, ob 21 marec 2017 - 21:15, rekši:

In pa, da, otroci niso izrajene osebnosti, preber si mal razvojno psihologijo, ne mislim it vwill osnove, sploh ne tkole za brez veze.

SAM POVEM

#82 Zamorc

si mota joint.

• prostozidarji
  • 300 sporočil

Objavljeno 21 marec 2017 - 21:26

Dej pejd kupt nov hd se edition cd, da naus tecn.

#83 Slinch

• vesoljci
  • 6 997 sporočil

Objavljeno 21 marec 2017 - 21:28

lej ga smrkavca k gre nonšalantno ad hominem

#84 Zamorc

si mota joint.

• prostozidarji
  • 300 sporočil

Objavljeno 21 marec 2017 - 21:30

Tud jz te mam rad, lubi.

#85 b3ko

si mota joint.

• mn3njalničarji
  • 304 sporočil

Objavljeno 21 marec 2017 - 21:32

Sploh se mi ne da investirat kej dost časa v špile več. Tak al tak nimam več prave volje za igranje+nič me ne navduši kot prej. Raje mam kak instant špilčič, kateri mi ne vzame dosti časa in ne rabi neki ful učenja, da se ga zaobvlada. Getting old i guess pa tud vido sm že vse mogoče v vseh teh letih. Prenasičenost in menjava interesov bi reko zase.

#86 Chenier

• prostozidarji
  • 7 160 sporočil

Objavljeno 21 marec 2017 - 21:33

Dej Zamorc pejt nekam. Nikoli te ni v to izbo, zdaj pa se že 2 strani piše bullshit zaradi tvojih neumnosti. Zakaj še noben ni banal tega klovna. Pač glede na to, da začneš opletat z žaljivkami, grožnjami z nasiljem, stereotipnim razmišljanjem in agresivnostjo, ko ti kdo pove, da pišeš kot krastača, imaš še ogromno za delat na tistem "pedagoškem" delu svojega poklica, tako da se raj pejt s tistim obremenjevat.

#87 Zamorc

si mota joint.

• prostozidarji
  • 300 sporočil

Objavljeno 21 marec 2017 - 21:39

Aves da me boli kurac kaj si mislis o meni
Ti si zacel z zalitvami, ko ti je zmanjkalo argumentov, pa ok, razumem, da nisi glih podkovan na tem podrocju.

Pa hvala za priporocilo glede dela na ped. Podrocju, ful mi pomen od ene take avtoritete, kot si ti.

#88 Zamorc

si mota joint.

• prostozidarji
  • 300 sporočil

Objavljeno 21 marec 2017 - 21:41

No, da bom v duhu sprave (ker sem ugotovu, da tole ni gnoj)

Evo, priznam da sem naredu zastranitev, o odvisnosti iger more bit posebna tema. Zdej pa dost o tem.

#89 Tadej Lep

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 817 sporočil

Objavljeno 21 marec 2017 - 22:36

Oglej si sporočiloChenier, ob 21 marec 2017 - 21:33, rekši:

Dej Zamorc pejt nekam. Nikoli te ni v to izbo, zdaj pa se že 2 strani piše bullshit zaradi tvojih neumnosti. Zakaj še noben ni banal tega klovna. Pač glede na to, da začneš opletat z žaljivkami, grožnjami z nasiljem, stereotipnim razmišljanjem in agresivnostjo, ko ti kdo pove, da pišeš kot krastača, imaš še ogromno za delat na tistem "pedagoškem" delu svojega poklica, tako da se raj pejt s tistim obremenjevat.

lol what

#90 Arey

je bil zasačen pri zlorabi gasilskega aparata.

• vesoljci
  • 5 507 sporočil

Objavljeno 21 marec 2017 - 23:56

Tadej lep je uletu v temo, guysi.

#91 bigboss82

pozna Teofika iz Fužin!

• rumeni jaki
  • 1 998 sporočil

Objavljeno 22 marec 2017 - 00:53

@Arey haha
--------------
drugace pa..
pizda stari moj, da se ne znate normalno pogovoriti o tem ali igre bolj koristijo ali škodijo otrokom
brez da se zacete kurcit ob prvem nesoglasju, pol boljse, da se o tem ne pogovarjate.. oz greste delat kaj drugega..

pac uoporabnik C je zelel kot vedno v njegovem stilu priti stvari do dna z argumentacijo
uporabnik Z je zacel neki nazaj relativo kulturno z brizno argumentacijo v stilu kaj ti ni jasno, kaj ti ni jasno, jaz sem strokovnjak, kako ne razumes, kaj ti ni jasno?!
uporabnik C je nekako se potrpel, nato je uporabnik Z s5 napisal post v stilu kaj ti ni jasno v neki daljsi "verzni" obliki
nakar je uporabnik C izgubil zivce in napisal uporabniku Z, da nima pojma pisati + ostalo
to je ego uporabnika Z tako prizadelo, da je ponorel in zacel groziti s fizicno silo v RL, ker je IMO najnizja stopnja izrazanja na forumu ampak glede na stevilo sporočil, deluje novinec in ga razumemo
po vec postnem kurcenjem, je uporabnik Z doumel, da je pretiraval, ker pomeni, da se obstaja upanje zanj..

..sedaj pa samo se vprasanje ali bo znal naprej normalno debatirati ali pa se bo štufal in odšel nazaj tam, od koder je prisel?
upam da ne, ker pol vse skupaj izpadlo, kot da je prisel samo malo pokurciti in bullshitati v to temo v stilu sedaj vam bom pokazal hudica gejmerji prokleti, satanisti.. kako ne razumete ,da jaz sotjim na bozji strani in vi v zmoti.
ne vem kot da je težko rect jaz mislim, da so igre dobre za otroke ker:
1.
2.
3.
ali niso dobre ker:
1.
2.
3.

sej ne bi neku utrijal, toda me res zanima kdo ima mocnejse argumente..
jaz osebno imam zelo mešano mnenje.. IMO je oboje res..
zame je to pac kot vsaka nova tehnologija, ki ti nekaj olajsa in je zaradi tega dobra, koristna, toda v koncni fazi to olajsanje nekega dela
zanemari druge sposobnosti in skoduje na drugem področju.. samo to je pac evolucija, jebiga tako je.. temu nasprotovati je neumno, najbolj pametno je to pac regulirati..

#92 Zamorc

si mota joint.

• prostozidarji
  • 300 sporočil

Objavljeno 22 marec 2017 - 06:08

Kot sem rekel, to je snov za drugo temo.

Itak ste gejmerji vsi takoj ogrozeni, razumljivo.

#93 Smrk

obvlada otorinolaringološko felacijo.

• šerifi in depjutiji
  • 2 144 sporočil

Objavljeno 22 marec 2017 - 06:45

Oglej si sporočiloZamorc, ob 22 marec 2017 - 06:08, rekši:

Itak ste gejmerji vsi takoj ogrozeni, razumljivo.

Dej spizdi, kreten nadut

#94 Zamorc

si mota joint.

• prostozidarji
  • 300 sporočil

Objavljeno 22 marec 2017 - 06:50

Ta je bla pa na mojem nivoju, ampak spet zastranitev, tko da nadaljujte raje debato v skladu s smernicami teme, ok?

#95 Stipe2

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• vesoljci
  • 3 042 sporočil

Objavljeno 22 marec 2017 - 08:34

Oglej si sporočilobigboss82, ob 21 marec 2017 - 14:57, rekši:

drugace baje da obstaja gen za odvisnost.. pomoje se eni prej napalijo kot drugi.. vsak pa se na nek ostvar napali..
ful so mi smeh tisti, ki tezioj drugim, da igrajo prevec igric, kadijo ipd.. pol pa se nazirajo z nezdravo hrano, slakdarijami, ipd..

pac..pri vsaki stvari je potrebno paziti, da ne pride do zlorabe.. tudi ce je to pohajkovanje v naravi, za katerega bodo vsi rekli, da je ful zdravo..
itak da je, ampak tudi pohajkovanje lahko prinese dolcene tezave, ce se pretirava.. ok to ej pretiran primer, toda tako je..

pomoje je kljuc najti razmerje med pretiravanjem in genom za odvisnost oz. lagodjem, uzitkom, ki ga sprosca..

to da so otrci bolj naivni oz. sibki, pomoje ne igra dosti vloge..
res da se otrok ne zaveda dobro posledic(ampak to velja tudi za odrasle oz. tudi ce so nformirani se dejansko ne zavedajo dobro, mogoce se otrok se boljse, ker je bolj naiven in ga lahko hitro prestrasis), toda po drugi srani je otrok bolj nestigmatiziran in se lazje odvadi dolcoenih stvar in navadi novih..
pac vsak otrok je drugacen in je to potrebno prepoznati in ukrepati

jaz osebno mislim, tudi ce nimam otrok, da je dobrsen del krivde tudi na starsih, ki niso sposobni vsmerjat otoroke, bodi si se jim ne da ali si prevec utrujeni po sihtu, da bi se s tem ukvarjali in raje imajo mir..
ampak to je cisto relativno po drugi strani imas tiste druge starse ko prevec tezijo in lahko ustvarijo uporanika, ki bo ravno za nalast to delal oz. zaradi pomanjkanje v starih letih zapadel v to
pol je s5 odvisno od otorka ipd.. pac ni tako crno belo.. lahko imas sreco in ti ni treba nic kaj prevec tezit otroku, lahko moras vloziti ful truda, lahko pa enostavno nic ne zaleze

+1

vsak posameznik je drugačen, zato ni nekega splošnega prijema, ki bi deloval blagodejno na vse, brezveze sploh debatirat

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov