Skoči na vsebino

Joker 288

Joker z zaprtjem črevesja

65 odgovorov na to temo

#41 Istvan

ravnokar sir je.

• mn3njalničarji
  • 83 sporočil

Objavljeno 31 julij 2017 - 18:24

Oglej si sporočiloLordFebo, ob 30 julij 2017 - 17:49, rekši:

... je založnik že dobil možnost zamenjave urednika(štva).
Kaj točno to pomeni?

#42 sadhu sequencer

več kot očitno žre doručak na mn3njalu.

• vesoljci
  • 4 384 sporočil

Objavljeno 31 julij 2017 - 18:55

Oglej si sporočiloLordFebo, ob 21 julij 2017 - 13:16, rekši:

Je pa dobil zaloznik ze pred casom nasvet, da more poiskati novega urednika oziroma celotno ekipo.

To je moral nekdo brutalno trolat. Ali pa nekdo, ki Jokerja v lajfu ni odprl, se pravi 0 kredibilnosti. No, razen če se greste Top Gear style odhod od BBC.

Si pa predstavljam tragikomedijo. Intervju z Big Bang prodajalcem, ocena novega Need For Speeda tam 92, Gran Turismo itak 96, pol revije o Doti in Lolu, četrt o Conterstrikeu.

#43 ayrton79

skače z ritko na svečko.

• rumeni jaki
  • 798 sporočil

Objavljeno 31 julij 2017 - 20:21

To se ne sme zgodit. Jaz se takoj odjavim, narocem pa sem od stevilke 19.
Malo ljudi se verjetno zaveda koliko dela je potrebnega, da vsak mesec dostavis tako kvalitetno revijo kot je Joker. Jaz tega ne bi bil zmozen, priznam. Zame sta Sneti in Febo supermana!

#44 Tsunamii

je prijavljen z ruskim računom.

• mn3njalničarji
  • 41 sporočil

Objavljeno 31 julij 2017 - 21:31

Se podpisem! NE kupujem več revije, katero redno ze vec kot 20 let v kolikor se zamenja urednik in ekipa!

#45 PsihoKekec

skače z ritko na svečko.

• prostozidarji
  • 735 sporočil

Objavljeno 01 avgust 2017 - 06:03

To bi bila res prvovrstna polomija, dvomim da bi ostalo kaj dosti naročnikov.

#46 Istvan

ravnokar sir je.

• mn3njalničarji
  • 83 sporočil

Objavljeno 01 avgust 2017 - 07:33

Upam, da se ne bo zgodilo enako, kot se je pred leti z Megazinom, ko so ga bistre glave spremenile v PC & Mediji.. :/

http://www.joker.si/...eid=5154&page=5

#47 sadhu sequencer

• vesoljci
  • 4 384 sporočil

Objavljeno 01 avgust 2017 - 09:23

Slovenija bi potrebovala najmanj 3 revije, ki so primarno usmerjene v računalniške igre. Ta suhoparnost slovenskih medijev na gaming področju je bizarna. Recimo Joker poskuša še vedno z enako vizijo kot 2000-2005 stati na čimveč področjih kolikor se da, farboviti magazin pač jbg, saj ni nobene druge revije, ki bi kakorkoli o tem pisala. Meni to ni všeč, nekomu je. Jaz bi celo ustvaril umetno konkurenco. Ampak glede na šoder, ki zadeva vse skupaj (cosplay, mobilije, marvel) se lahko izoblikuje toliko unikatno oblikovanih publikacij, da je to neverjetno da jih še nimamo. In folk dejansko ne zažene projektov. Škoda da je revija Gamezone šla v 3pm, čeprav so bili slabi. Bil sem 19 let Jokerjev bralec, tako da če zares založnik naredi enako kot se je zgodilo z Megazinom, jih bom poklical in povprašal par stvari.

#48 ayrton79

skače z ritko na svečko.

• rumeni jaki
  • 798 sporočil

Objavljeno 01 avgust 2017 - 12:10

Oglej si sporočilosadhu sequencer, ob 01 avgust 2017 - 09:23, rekši:

jih bom poklical in povprašal par stvari.
:avadodo: :avadodo: :klobasa:

#49 Istvan

ravnokar sir je.

• mn3njalničarji
  • 83 sporočil

Objavljeno 02 avgust 2017 - 09:21

Uff.. obsežna debata na slo-tech forumu: https://slo-tech.com/forum/t704207
Večina komentarjev pa seveda neizmerno debilnih.

#50 LordFebo

Nadnaravna milina

• gejše
  • 391 sporočil

Objavljeno 02 avgust 2017 - 10:44

Sicer se mi zavoljo lastnega dusnega miru tistega ne da brat, mi je pa nekdo namignil, da se je pojavila izjava o nasi 'podkupljivosti'. Ces, da smo pogojevali clanke z oglasi. Kajpakda smo na podlagi clankov v pripravi in porocanja o tematiki snubili ustrezne oglasevalce in tudi komu pojamrali, da bi se oglasna podpora spodobila, vendar JOKER NITI ENKRAT SAMKRAT V SVOJEM OBSTOJU NI POGOJEVAL CLANKA Z OGLASOM, KAMOLI SPREMINJAL MNENJA NA ROVAS OGLASA.

Zato upam, da bo tisti skodozeljni klevetavi omejenec, ki je to zapisal, dobil kronicno lijavico.

#51 kemik

bo v petek štel do pi kvadrat.

• šerifi in depjutiji
  • 1 908 sporočil

Objavljeno 02 avgust 2017 - 11:17

Jaz sem prišel do sem

Navedek

Revija, za katero rabiš slovar Joker-Slo jezika, da lahko prebaviš razne šatulje, igramože itd. Nehal brat že v 90's.

Navedek

Jaz sem bil dolgo naročen, potem sem pa ugotovil, da mi s svojim pikolovstvom pokvarijo vsako igro, povsod najdejo neke napake, ki jih še opaziš ne, če ne bereš jokerja. Objavljena slika

Pa tudi poneumili so zadevo, skoraj ni bilo več testov hardvera.

Tip je nehal brat Jokerja ker mu je ta povedal da igra zanič igrice :worship:

#52 sadhu sequencer

• vesoljci
  • 4 384 sporočil

Objavljeno 02 avgust 2017 - 12:17

Oglej si sporočiloLordFebo, ob 02 avgust 2017 - 10:44, rekši:

Sicer se mi zavoljo lastnega dusnega miru tistega ne da brat, mi je pa nekdo namignil, da se je pojavila izjava o nasi 'podkupljivosti'. Ces, da smo pogojevali clanke z oglasi.

O tem bo dosti ljudi tupilo svoje, ne moreš nič proti temu. Imam kolega, nikoli ni bil bralec, in mi je pred 5+ leti ob pivu zatrjeval da Joker definitivno prejema denar od založnikov za vnaprej dogovorjene ocene. Njegova razlaga zakaj je Need For Speed Carbon dobil takšno oceno kot je, je ta, da vam EA ni dovolj plačal in je konkurenca dala več. Ker njemu je Carbon super špil. Probal sem vse, od dejstva da je Joker prisoten samo na slovenskem trgu, da je slovenski delež na globalnem trgu iger majhen, ne moreš. Folk je trd.

#53 Istvan

ravnokar sir je.

• mn3njalničarji
  • 83 sporočil

Objavljeno 02 avgust 2017 - 12:40

Sem včeraj preletel celo temo, pa nisem zasledil izjave o podkupljivosti. Je bilo pa omenjenih cel kup pripetij, kot recimo kritika n-gagea, na podlagi katere je potem bilo odpovedano oglaševalsko sodelovanje, pa link na en star intervju s Febotom, pa skeniran en fuul star uvodnjak.. skratka, če odmislim debilne komentarje, je tudi nekaj obujanja spominov.

A bi kdo sestavil eno online peticijo, da se podpišemo vsi naročniki, ki instant odpovemo naročnino, če se zamenja ekipa? In to potem dostavimo Alpress-u? Ajde en junak, ki mu to ne bo vzelo preveč časa.

#54 ayrton79

skače z ritko na svečko.

• rumeni jaki
  • 798 sporočil

Objavljeno 02 avgust 2017 - 12:48

Tiste fore z ngageom se spomnim. V Jokerju so napisali, da pri telefoniranju izgledaš kot debil, ker ima napravica mikrofon in slušalko pri strani, uni bolniki pa so se obregnili ob to, da so v Jokerju napisali, da je ngage za debile.

In ja, pri telefoniranju z ngageom izgledaš kot debil!

#55 LordFebo

Nadnaravna milina

• gejše
  • 391 sporočil

Objavljeno 02 avgust 2017 - 12:53

Da ne bo nesporazuma, firma me / naju prav nic ne odstavlja. Da je 20-letno ustvarjanje take revije v podhranjenih razmerah cudezno, se zaveda celo zaloznik. Toda ker sam lahko ne uvidim vseh problemov ali pa sem celo eden izmed njih in bi v nekem alternativnem vesolju, ki ga ne razumem, lahko uspeval boljsi Joker z drugimi ljudmi, ima firma vso moznost pridobiti novo urednistvo. A kot slisim, so namesto orenk razpisa prek resnih kanalov objavili oglas na študentskem servisu. :serjem:

Zaradi prej citiranih izjav raje ne berem takih zadev. Clovek, ki svoj ozek jezikovni doseg opravicuje z 'nerazumljivostjo jezika', je torej nehal brat Jokerja pred 18 leti, ampak vseeno danes v svoji odraslosti izdelek komentira? In drugi, ki po eni strani vpije, da nas je povozil cas, terja teste hardvera, kajti brez njih je medij 'poneumljen'? Jao.

#56 Targaryen

želvak brez oklepa

• mn3njalničarji
  • 20 sporočil

Objavljeno 02 avgust 2017 - 15:04

Jaz se na vašem mestu ne bi obremenjeval s takimi provokacijami o podkupljivosti.

Vsak, ki je na daleč videl trenutno številko je najbrž opazil, da imate dve reklami za Kolosej in vendarle je v rubriki Jokerplov zapisano
»Dobesedno razpadajoči Kolosej si je v posmeh ljubiteljem sedme umetnosti privoščil še en korak navzdol (…)«

Vesel sem, da vama je s Snetijem uspelo izdati julij/avgust edicijo, prav tako je lepo znova videti Raveerjevo ime v reviji.
Držim pesti, da se vam bo izšlo. V končni fazi ste preživeli vse možno, od konkurence do gospodarske krize in še vedno ste tu.

Kako dobri ste priča dejstvo, da vsako leto kupim nekaj številk čeprav je zadnja igra, ki sem jo resneje igral Gothic 3 (malo po izidu!)

#57 unready

ne ve, kaj je kumkvat.

• mn3njalničarji
  • 173 sporočil

Objavljeno 02 avgust 2017 - 15:26

Joker kupim parkrat na leto v trafiki, a po prebiranju te teme sem brzinsko izpolnil naročilnico. Saj vem, da je kaplja v morje in bi
to morda lahko storil že prej, a vseeno. Jokerju pač ni para in škoda bi bila, da bi del naše mladosti storil tako neslaven konec.
JCT želim vse dobro in da se čimprej izkoplje iz te krize.

PS: a je mogoče, glede na to, da ne bo avgustovske številke, namesto tega dobim aktualno?

PPS: zanimivo mi je, da je na slo-techu skoraj 8 stranska tema o naslednjemesečnem ne-izidu Jokerja, tukaj pa borni 2 strani.
Mogoče bi bilo vseeno smelo odkleniti forum za nove člane, da oživi še katera druga izba, ne le gnoj. :hmm:

#58 LordFebo

Nadnaravna milina

• gejše
  • 391 sporočil

Objavljeno 02 avgust 2017 - 16:51

Hvala in imaš prav. Je pa res nenavadno od tamkajšnjih uporabnikov, da škodoželjno, brez razloga privoščijo pogibel projektu. Prvovrstna vzgoja.

#59 Targaryen

želvak brez oklepa

• mn3njalničarji
  • 20 sporočil

Objavljeno 02 avgust 2017 - 18:40

Oglej si sporočiloLordFebo, ob 02 avgust 2017 - 16:51, rekši:

Prvovrstna vzgoja.

To v kombinaciji s pojavom, ki ga je Quattro opisal že več 15 let nazaj http://joker.si/arti...eid=468&page=19

#60 Curt

siromak s petimi sporočili.

• mn3njalničarji
  • 5 sporočil

Objavljeno 02 avgust 2017 - 19:07

Folk je načeloma glup :)

#61 Superboyy

sirota jerica s štirimi sporočilci

• mn3njalničarji
  • 4 sporočil

Objavljeno 02 avgust 2017 - 20:28

Ponavadi jokerja kupim pred odhodom na morje, pa se mi zdi na istem nivoju kot je bil 15+ let nazaj, ko sem bil še naročen.

S to razliko, da sem takrat navijal za čimveč opisov špilov in kvalitetno (na)tlačenko, danes pa vedežev, železnine in obskurnih novičk, ki jih ne zaslediš če nisi "in the loop".

Upam, da bo revija še dolgo obstajala, vem pa kako težko je v Sloveniji furat nekaj na nivoju, ker se trudiš za samo 2 milijona potencialnih slovenskih bralcev. Pa tudi če ti ratuje, je grenek priokus, ker veš, da bi na večjem trgu bolj udobno ustvarjal, za razliko od stalnega jebanja ježa.

Še mal IMHO jamranja, ki bazira na eni prebrani številki:
Na račun igrovja (predvsem E3 raport bi skrajšal na 2-stranski highlight), bi raje prebiral o e-šport sceni, ki je od quakeconovih jurčkov prešla v milijone za zmagovalce.

Ma se bom spet naročil. 66 eur je malo za odraslega s službo, v primerjavi s cca 10.000SIT za najstnika z žepnino :D

#62 Chenier

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• prostozidarji
  • 7 758 sporočil

Objavljeno 02 avgust 2017 - 21:25

Oglej si sporočiloTargaryen, ob 02 avgust 2017 - 18:40, rekši:

To v kombinaciji s pojavom, ki ga je Quattro opisal že več 15 let nazaj http://joker.si/arti...eid=468&page=19

Oglej si sporočiloCurt, ob 02 avgust 2017 - 19:07, rekši:

Folk je načeloma glup :)
Vazno, da sta vidva na polno inteligentna ;)

#63 Istvan

ravnokar sir je.

• mn3njalničarji
  • 83 sporočil

Objavljeno 03 avgust 2017 - 08:07

Ja, komentarji niso vredni komentarjev. :)
Glede oglasa na študentskem servisu pa mislim, da ni tako slaba ideja. Orneg razpis s celim stolpcem pogojev deluje odbijajoče, preveč resno, kot prevelik izziv nekomu, ki bi mogoče z veseljem napisal kakšen opis igre in se počasi priučil pisati večjih sestavkov. Po drugi strani pa privablja stare 'izkušene' novinarske mačke z velikimi egoti, ki ne znajo setaviti 5 stavkov koherentnega avtorskega besedila. Ne vem, pač se mi zdi, da bi lahko tudi na ta način uletel kakšen nadobuden študent s potencialom.

#64 kemik

bo v petek štel do pi kvadrat.

• šerifi in depjutiji
  • 1 908 sporočil

Objavljeno 03 avgust 2017 - 16:56

Zdej sem mal preletel tisto temo in roko na srce je notri tudi precej pohval na revijo, limanja starih številk in podpore.

#65 Bessie

po novem obvlada tudi kunilingus.

• šerifi in depjutiji
  • 5 029 sporočil

Objavljeno 15 avgust 2017 - 07:54

Khm, pod križanko kjer je nagradna za avanturo je napača... rešitve naj bi poslali do 8. julija!?

#66 VIPER SVB

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• rumeni jaki
  • 3 208 sporočil

Objavljeno 15 avgust 2017 - 11:35

Ce pa v danasnjih casih se nimas DeLoreana, si si pa res sam kriv :P

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov