Skoči na vsebino

[PS4/X1/PC] Kingdom Come: Deliverance

89 odgovorov na to temo

#1 Chenier

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• šerifi in depjutiji
  • 8 401 sporočil

Objavljeno 28 november 2016 - 16:02

Kingdom Come: Deliverance

Več informacij na internetu in spodaj

#2 gojc

na veliko mlati prazno slamo.

• vesoljci
  • 3 864 sporočil

Objavljeno 11 februar 2018 - 16:07

Opozorilo za tiste, ki vas mika Kingdom Come na konzolah...
Port je po pričakovanjih (cryengine) seveda gnil.

Na Xbox X šteka ves čas takole:

Objavljena slika

Ni gif tisti, ki zmrzuje ampak je framepacing tako zanič.

#3 Gatsu

• vesoljci
  • 7 589 sporočil

Objavljeno 11 februar 2018 - 16:14

Holy fuck tole je pa next level of fucked up... To pa še jaz ne prebavim ki me Bloodborne frame pacing ne moti niti malo :)

#4 planetarium

ga zmagoslavno poriva vse do jajc.

• rumeni jaki
  • 1 595 sporočil

Objavljeno 12 februar 2018 - 10:41

Na youtubu berem komentarje ljudi, ki so ze spilali ps4 verzijo in je baje ok.

No vseeno je pametno pocakat na legit reviewe. Res upam da bo ok.

#5 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 4 778 sporočil

Objavljeno 12 februar 2018 - 10:58

kolikor berem so se malo zapeli SJWji in Design director Daniel Vavra zaradi ne-pojavljanja zamorcev / muslimanov / ostalih nebelcev v špilu (ki so dogaja leta 1400 na Češkem) :D :D Najprej se je folk preko twitterja bunil da je špil racist ker so samo belci noter, potem je pa uletel ta šefe (ki mi glih ne deluje, da voli Združeno Levico) in nakazal par cool postov :D

Objavljena slika

Ne se jebat no :D

#6 Flegma

PipBoy 2000

• prostozidarji
  • 91 sporočil

Objavljeno 12 februar 2018 - 11:20

lol, mu je pa priznati za pogum.

sicer pa špil preordan. Upam, da bo vsaj pol tako kul, kot kažejo zadnji gameplay filmčki na youtubu

#7 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 087 sporočil

Objavljeno 12 februar 2018 - 11:28

Pogum lol. V času k politiki tweetnejo lih karkoli jim v momentu švigne po glavi in k ti folk review bomba v desettisočih k se na neposrečen način spraviš nad PewDiePie zarad nigger komentarja je to bolj pozitiven PR kot negativen.

EDIT: jop, njegov najbl lajkan tweet

Sej bi lahko šli še v to da je večja možnost da je na Češko leta 1400 zataval kak črnc, kot to da so vsi prebivalci tekoče govorili moderno angleščino. Sam jezik zgleda da nekak ne pade pod "historical accuracy" kljub temu da je en glavnih, če ne glavni gradnik kulture in narodov, sam ok.

Koga res boli s kakim likom folk špila sp fp rpg igro ej. Itak bo folk slej al prej modal da boš lahko špilal k roza mačka.

#8 Muj01

caporegime

• mafija
  • 528 sporočil

Objavljeno 12 februar 2018 - 12:31

Za kero igro je to govora?

#9 Slinch

• vesoljci
  • 7 746 sporočil

Objavljeno 12 februar 2018 - 12:35

kingdom come

#10 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 4 778 sporočil

Objavljeno 12 februar 2018 - 13:20

Oglej si sporočiloLjud, ob 12 februar 2018 - 11:28, rekši:

Sej bi lahko šli še v to da je večja možnost da je na Češko leta 1400 zataval kak črnc, kot to da so vsi prebivalci tekoče govorili moderno angleščino. Sam jezik zgleda da nekak ne pade pod "historical accuracy" kljub temu da je en glavnih, če ne glavni gradnik kulture in narodov, sam ok.
Mnja, ni to čist isto. Jezik je v tem primeru uporabljen v funkciji razumevanja konteksta / dogajanja in interakcije z igro, ni samo eden od elementov avtentičnosti, kamor spada izgled/barva/rasa likov, arhitektura, pokrajina, tipi orožij itd . Jezik je glavni most med igro in igralcem, zato mora biti valda prilagojen slednjemu - tukaj pač moraš narediti kompromis.

Pri vprašanju avtentičnosti bi bila bolj na mestu pripomba, da v špilu igraš kovaškega vajenca ali nekaj podobnega, ki potem postane vitez in cool guy in ovo in ono, čeprav bi v RL do konca lajfa gonil meh in tolkel z macolo po železu

Koga res boli s kakim likom folk špila sp fp rpg igro ej. Itak bo folk slej al prej modal da boš lahko špilal k roza mačka.
Tudi tole ni čisto res. Če igraš igrico, ki vse stavi na avtentičnost in visoko stopnjo zgodovinske natančnosti, dogaja pa se na Češkem v srednjem veku, pač ne boš igral roza mačka.

#11 PiMP

dostavlja picajzle na dom.

• vesoljci
  • 6 363 sporočil

Objavljeno 12 februar 2018 - 13:22

Sej bi lahko šli še v to da je večja možnost da je na Češko leta 1400 zataval kak črnc, kot to da so vsi prebivalci tekoče govorili moderno angleščino.
Primerjava z jezikom se mi ne zdi na mestu, predstavljam si, da avtenticne cescine iz 15 stoletja tudi danasnji Cehi nebi razumeli (vsaj po mojih studijskih izkusnjah s Slovenscino in Nemscino). Pomojem ni problem, da nebi blo teoreticne moznosti, da se je takrat tam znasel en zamorec, ampak da bi ga iz nekega razloga na vsak nacin morali vkljucit v igrico.

#12 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 087 sporočil

Objavljeno 12 februar 2018 - 13:42

Oglej si sporočiloGalko, ob 12 februar 2018 - 13:20, rekši:

Mnja, ni to čist isto. Jezik je v tem primeru uporabljen v funkciji razumevanja konteksta / dogajanja in interakcije z igro, ni samo eden od elementov avtentičnosti, kamor spada izgled/barva/rasa likov, arhitektura, pokrajina, tipi orožij itd . Jezik je glavni most med igro in igralcem, zato mora biti valda prilagojen slednjemu - tukaj pač moraš narediti kompromis.

Pri vprašanju avtentičnosti bi bila bolj na mestu pripomba, da v špilu igraš kovaškega vajenca ali nekaj podobnega, ki potem postane vitez in cool guy in ovo in ono, čeprav bi v RL do konca lajfa gonil meh in tolkel z macolo po železu
No ja no. V času k majo najbolj gledane serije tudi po 3 izmišljene jezike bi komot mel podnapise v igri k naj bi toliko dala na avtentičnost. Ni zdej da je nemogoče. Gre se za to da se pač prilagajajo trgu. In tuki bi komot tud naredil kompromis in rekl fuck it in dal igralcem opcijo da špilajo kot črnc če jim to sede. Itak bi blo to "immersion breaking" sam za tiste k bi tako sami izbrali.
Pač neki je da maš nek story lik ala gerald. Če maš pa character creator bi pa komot dal možnost. Verjetno te v igrici ne bodo kamenjal če se boš čudn obleku. V končni fazi lahko celo špilaš ženski lik s tem da nisi priklenjen na kuhinjo.

Oglej si sporočiloGalko, ob 12 februar 2018 - 13:20, rekši:

Tudi tole ni čisto res. Če igraš igrico, ki vse stavi na avtentičnost in visoko stopnjo zgodovinske natančnosti, dogaja pa se na Češkem v srednjem veku, pač ne boš igral roza mačka.
A greva stavit da bodo wacky modi? :P

#13 tomazek

je najdu rizlo za joint.

• mn3njalničarji
  • 264 sporočil

Objavljeno 12 februar 2018 - 13:44

Kaj LGBT scena tudi ni nič vključena? Shit kak so nazadnjaški! Ziher bi kdo igral moški lik v roza kiklci, ki bi mel urejen makeup in roza nohtke pobarvane! Pa so mu to onemogočili... ccccc...

Kaj pa illuminati simbolov je kaj? Vsaj prikritih?

P.S.: Ja še to bi trebalo, da bi lahko izbral link črnca, ampak bi se potem takoj vsak ko bi te videl nemudoma spravil nate in te skušal potolčt. Kar bi bilo precej zgodovinsko realno za tisto obdobje in kraj.

#14 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 087 sporočil

Objavljeno 12 februar 2018 - 13:46

Iluminati valda bodo. A ne veš da kontrolirajo celo gaming industrijo?

#15 gojc

• vesoljci
  • 3 864 sporočil

Objavljeno 12 februar 2018 - 14:13

Dej model že nehi bluzit in si celo izmišljevat stvari, da bi dokazal nek point al neki :confused:

Seveda v igri ne moreš igrati kot ženska, črnc ali neki tretjega ker sploh ne moreš ustvarit karakterja.

Gre za igro z zgodbo kjer je glas in stas glavnemu junaku posodil tv igralec Tom McKay.

#16 isaac

ima drede na jajcih.

• hajduki
  • 836 sporočil

Objavljeno 12 februar 2018 - 14:45

Oglej si sporočiloLjud, ob 12 februar 2018 - 14:40, rekši:

Kaj pa ti zdej jokaš? S kickstarter kampanije se nakaj spomnem o ženskem liku. Če tega ni se oproščam, sam tako imam v spominu. Ni da se zdej tle zlonamerno lažem in manipuliram. Chill model.

Če je Witcher, Assassin's Creed scena pol ne vem kaj folk jamra.

Jp, kokr vem je "problem", da ni NPCjev zamorcev.

#17 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 087 sporočil

Objavljeno 12 februar 2018 - 14:52

Oglej si sporočiloisaac, ob 12 februar 2018 - 14:45, rekši:

Jp, kokr vem je "problem", da ni NPCjev zamorcev.
Aja, lol. Po tweetu sem sklepal da gre za playable lik.

#18 Chenier

• šerifi in depjutiji
  • 8 401 sporočil

Objavljeno 12 februar 2018 - 15:02

Mnja. Je pa problem, ker je rekonstrukcija češkega jezika iz l. 1400 bolj ali manj nemogoča naloga, že rekonstrukcija govornega jezika, ki so ga govorili razni pisarji (torej ljudje, ki so obvladali jezik), kaj šele jezika nekega kovača. Sicer ne pravim, da ne bi bila carska naložba, že zaradi tega, ker bi ljudje, ki se s tem ukvarjajo, dobili neko plačilo, da bi lahko po delu za igrico bolj uizi nadaljevali svoje raziskave, sam ne bi bil lih smiselno porabljen development budget :D

#19 Chenier

• šerifi in depjutiji
  • 8 401 sporočil

Objavljeno 12 februar 2018 - 15:24

Drgač, Galko, če si kaj čekiral mnenja o špilu, ki niso debata o črncih in ženskah — a je igra vredna samostojne teme? :D

#20 Mefisto

Playstation pro, lasje na glavi, jaz sem vendar moški pravi!

• legende
  • 3 630 sporočil

Objavljeno 12 februar 2018 - 15:25

Če bi jaz financiral ta špil bi jim dal na opcijo 2 glavna lika - true hardcore belega arijca, ki je lep in nabit in fuka ženske ter kolje zmaje, in pa črnega orangutana, ki si bilda levele z iskanjem banan po gozdu.

#21 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 4 778 sporočil

Objavljeno 12 februar 2018 - 15:28

Oglej si sporočiloChenier, ob 12 februar 2018 - 15:24, rekši:

Drgač, Galko, če si kaj čekiral mnenja o špilu, ki niso debata o črncih in ženskah — a je igra vredna samostojne teme? :D

Sem probal ja, ma se folk takoj začne kregati o črncih :D Mogoče bodo zdaj v tistem topicu kaj povedali...

#22 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 4 778 sporočil

Objavljeno 12 februar 2018 - 15:44

Par vtisov iz Resetere

Navedek

How is the story so far?

- So far, really good. The main story plot up to the point where you finally see the opening credits (9 hours for me, but it's probably way faster for other players) is really well made and you have some long and interesting dialogues. The presentation is better than I ever thought, I did not expect that.
Need more side quest to really assess them, but the main story delivers so far.

- Soundtrack is amazing

- Lockpicking with the controller seems kind of broken and very very hard

- Fighting is deep and fantastic

Navedek

Oh, also, I did a fist fighting sidequest and I think this is the very first time a video game implemented the heaviness and the outcome of such a fight this perfectly. Had the third fight of the quest and while I successfully beat my opponent, my body was hurt, my life and stamina was cut in half and my clothes were broken down to around 40-0% durability which you can even see cause the clothes literally get dirty and torn. You can feel that your character had a fist fight with a real human person and you can't do that against 3 other people at the same time or right after, it was the perfect feeling. I hope this won't change later when I have more skill and everything, but at this point, it felt amazing.

Navedek

t pretty much is survival, full blown.

You have to sleep, you have to eat, you can get drunk and if you abuse the quicksave you can get addicted, you can get hurt on arms(?) and feet which cuts your stamina and life in half and it makes you bleed, if you don't have bandages it will never stop and shrinks your maximum life until you die, you can get poisoned, your clothes can break down and get dirty and you can even see it visually and I'm sure there is a lot more that I forgot now.

Navedek

I’m impressed with a lot of things with this game

The dark night time, beautiful lighting and foliage , etc

Most of all I’m impressed and delighted that the visions driving this project were not sacrificed at all due to criticism and negative feedback

There simply isn’t a game like this on the console market, and this needs to exist

It might be niche but it’s a niche many of us have been waiting for

Navedek

I've only recently heard of this game and I don't really know what kind of game this is. I know it's an Open World FPS RPG, but is it a Skyrim like? Or more like The Witcher? Combo of both?

Combination of both. You play a predefined character but there is a large amount of freedom in how you approach and tackle problems, going so far as to be able to complete the entire game without killing anyone. The game also implements survival features such as food, sleep and localised wounds. Fast travel and quick-saving is also limited and tied to in-game mechanics. The story and characters are apparently well executed (according to early impressions).

Navedek

After watching 45 mins of someone playing it on Twitch it doesn’t look that promising. AI seems pretty horrible, like NPCs have some serious problems with stealthy approaches, loose tracking if they are close beside you and always repeating themselves. Combat in general doesn’t look satisfying. Actually it has the amount of jank I was expecting after watching some earlier gameplay previews. Graphically it looks pretty good on PS4 Pro, but seems like it has some heavy streaming and pop in and issues. Also the animations can look really awkward and lip synch is almost non existent.

Navedek

I'm kinda worried about the AI.
In some videos, the reactions are sometimes completely bizarre: bandits & co don't react or do what they should logically do. It's the same for animals. I am talking about their responsiveness. I guess a patch will fix that but it's something I saw in the streams. If some people can confirm or say I'm wrong, don't hesitate!

Navedek

I ventured into 2 rather large forests in the Alpha. One of them was rather large indeed and I wandered around in there for quite a while before I managed to find my way out. It didn't help that the sun set while I was in the forest, and it was pitch fucking black. I eventually managed to find my way to what i think was a healer/witches cabin in the woods and was able to wait there until dawn.

And yes, it's a historical setting. Based in Bohemia in the 1400s I believe. The closest thing to magic is making medicinal potions.

Navedek

Jesus, the story intro falls straight out of the cliche tree and hits every single branch on the way down.

#23 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 087 sporočil

Objavljeno 12 februar 2018 - 16:19

Oglej si sporočiloGalko, ob 12 februar 2018 - 15:22, rekši:

Ma problem je, da bi en folk na vsak način videl bolj pisano rasno sestavo prebivalstva v okolju, ki res ni bilo ama nič pisano. In za bonus se to okolje s strani avtorjev prodaja kot "najbolj realistična srednjeveška izkušnja", tko, od same najave naprej. Potem vse skupaj (po moje upravičeno) triggera tistega art directorja, ki ima pa dejansko precej hardcore poglede na družbo, in imaš takoj pizdarijo. Že samo nas poglej, o čem se pogovarjamo že cel dan - ne o gameplayu, pa imaš že konkretno veliko first impressionov na netu.
Ma folk si marsikaj želi. Ne moreš vsem ustreči. Se pa imo da bolje skomunicirati te zadeve z javnostjo. To da kot game director sam podžigaš zadevo je mal lame.

#24 Chenier

• šerifi in depjutiji
  • 8 401 sporočil

Objavljeno 13 februar 2018 - 09:19

Kdaj se dvigne review embargo? Včeraj sem gledal stream enega zgodovinarja, zadeva je res pokala, model je glede avtentičnosti cringal na polno, samo v določenih aspektih pa je igro precej pohvalil (fighting sistem bi naj bil zelo realističen, človek je pripravil demonstracijo z realnimi meči :D). Sicer pa mi zadeva deluje noro huge. Kot prvo je model igral 5+ ur, da je prišel do intro creditsov lol, torej 5+ ur, da narediš uvodno cono, nato pa ga je game transportal na rahlo drug konec mape, kar je pokazalo, da je mapa dobesedno ogromna. Sicer pa je to res tr00 vzhodnoevropejski špil: na par mestih broken zaradi bugov, po drugi strani pa skriva čarobnosti, ki jih drugi naslovi ne premorejo. Je pa to kr tr00 RPG drgač, vključno z milijon pogovarjanja in story contenta. Ni to neki survival only hack and slash po čeških gozdovih, pač pa je res story heavy. Kakovost zgodbe ... Še nejasna. Se pa zelo veselim opisov. Mi deluje igra, ki bo vredna igranja, tudi če bo malce slabše ocenjena.

#25 planetarium

ga zmagoslavno poriva vse do jajc.

• rumeni jaki
  • 1 595 sporočil

Objavljeno 13 februar 2018 - 09:31

Saj to, modeli se trudijo stopit iz nekih uveljavljenih okvirjev, kar verjetno potegne za sabo tudi cel kup problemov.

Ze shranjevanje mi je genialno. Autosave, ali pa posebna vodka, ki je precej draga in redka, ter jo moras spiti ce hoces obicno shranit. Ce prevec pijes postanes alkoholik, kar ima verjetno nek smotan vpliv na gameplay.

#26 PiMP

• vesoljci
  • 6 363 sporočil

Objavljeno 13 februar 2018 - 10:19

Oglej si sporočiloplanetarium, ob 13 februar 2018 - 09:31, rekši:

Autosave, ali pa posebna vodka, ki je precej draga in redka, ter jo moras spiti ce hoces obicno shranit. Ce prevec pijes postanes alkoholik, kar ima verjetno nek smotan vpliv na gameplay.
:rofl: :avadodo:

#27 gojc

• vesoljci
  • 3 864 sporočil

Objavljeno 13 februar 2018 - 10:44

Chenier če že ustvarjaš nove teme in vanje mečeš poste iz drugih tem vsaj naredi sam prvi post.
Res no vsaj naslovno sliko bi dal in osnovne podatke o igri.

Tko pa pridem gor in vidim, da sem kao jaz odprl novo temo :blink:

#28 gojc

• vesoljci
  • 3 864 sporočil

Objavljeno 13 februar 2018 - 10:46

Sploh pa ker sem zelo natančen katerim igram namenim oziroma ustvarim temo. In ta vsekakor ni ena izmed njih.

#29 Chenier

• šerifi in depjutiji
  • 8 401 sporočil

Objavljeno 13 februar 2018 - 11:00

Oglej si sporočilogojc, ob 13 februar 2018 - 10:44, rekši:

Tko pa pridem gor in vidim, da sem kao jaz odprl novo temo :blink:

Oglej si sporočilogojc, ob 13 februar 2018 - 10:46, rekši:

Sploh pa ker sem zelo natančen katerim igram namenim oziroma ustvarim temo. In ta vsekakor ni ena izmed njih.
No no, tolikokrat tako edgy, zdaj pa te taka malenkost zmoti, kaj pa je to

Evo, sem poiskal en svoj post iz 2016 in ga editiral ter premaknil, da me je nastavilo za avtorja teme

#30 PiMP

• vesoljci
  • 6 363 sporočil

Objavljeno 13 februar 2018 - 11:15

Uporabnik gojc cist nasrsen proti uporabniku Chenier.

#31 Chenier

• šerifi in depjutiji
  • 8 401 sporočil

Objavljeno 13 februar 2018 - 11:31

Oglej si sporočiloPiMP, ob 13 februar 2018 - 11:15, rekši:

Uporabnik gojc cist nasrsen proti uporabniku Chenier.
Pač pomoje iščeva drugačno vsebino na forumu

On večinoma prispeva/išče copy/pastane objektivne informacije o igrah ala release date, patch notes, slikica naslovnice

Mene pa zanima subjektivno vrednotenje in pogovori o mehanikah/zgodbi/družbenih okoliščinah, iskanje in lepljenje teh informacij 'objektivnega značaja' mi je skoraj izguba časa

Sam me ne moti, če drugi uporabniki iščejo release dates pa patch notes. Moti me sam to, da je Gojc zadnje cajte postal nasršen in žaljiv

#32 Bumbar s kanglico

ne ve, kaj je kumkvat.

• mn3njalničarji
  • 184 sporočil

Objavljeno 13 februar 2018 - 14:28

Tudi če iščeta drugo vsebino na foromu bi se lahko potrudo pa napiso normaln prvi post, kot je praksa že par let.

#33 Lunco

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• prostozidarji
  • 3 080 sporočil

Objavljeno 13 februar 2018 - 15:23

Se strinjam s Chenierjem, da je dost zguba časa. Napišeš 3 besede v google pa maš vse podatke, ki jih rabiš.

Men na ultra high na PCju dela s 30-40fps (i5 2500k, nvidia 1070). Bom probavu zdej mal, če nastavitve kej pomagajo. Je bla pa prva ura igrce tutorial, od tega polovica cutscene.

Combat v tutorialu mi je bil všeč, ga je pa zlo mal, tko da je težko komentirat. Grem na neko izobraževanje 3 dnevno, tko da ne bom mogu igrat, feelsbadman.

#34 Chenier

• šerifi in depjutiji
  • 8 401 sporočil

Objavljeno 13 februar 2018 - 15:30

Kolikor vem je prvih 8 ur tutorial :D

#35 Lunco

• prostozidarji
  • 3 080 sporočil

Objavljeno 13 februar 2018 - 15:56

Nastavitve niso pomagal prav nič, sem pa nasu prvi bug. Ni šlo uporabt lojtre in sm mogu lovdat star save game. Imo so zajebal s tem limited shranjevanjem iz tega vidika. Pa za vsak pogovor mal lovda.

#36 Chenier

• šerifi in depjutiji
  • 8 401 sporočil

Objavljeno 13 februar 2018 - 16:03

Dej še kak screenshot preden odideš na izobraževanje!

#37 Lunco

• prostozidarji
  • 3 080 sporočil

Objavljeno 13 februar 2018 - 16:15

Nimam časa, zgleda tko kot na vseh screenshotih na netu. Precej lepo, sam slabo optimizirano.

#38 Flegma

PipBoy 2000

• prostozidarji
  • 91 sporočil

Objavljeno 13 februar 2018 - 16:45

prvi vtis je kar kul, čeprav po eni uri sprobanja itak niti pod razno ne morem ocenit. Na prvi pogled je s statistiko lika vred videti dosti hardcore rpg, čeprav je možno, da gre samo za začetni info dumping. Bomo videli. Boj je kar kul, čeprav sumim, da zna postati monoton. Špil ne deluje "casual", ampak je prvi vtis tak, da si je treba verjetno zanj čas vzet. Še posebej, ker ni quick sejva. Slednje je tudi malo moteče, ker ne veš, če te bo določena izbira pripeljela tja, kamor si predvideval.. Pač, moral boš nositi posledice svojih dejanj. To me sicer ne moti toliko, ampak tisti ki bi znal iskati najbolj optimalno pot za rešitve problemov, bo moral precej že videnih delov ponovno prešpilati. Je pa kul, da se do questov lahko lotiš na več načinov. Upam, da ni to samo v tutorialu tako.

Grafično se mi zelo dopade, pa tudi vzdušje srednjeveškega lajfa je carsko. Je pa očitno špil precej story based, za razumevanje zgodbe je potrebno kar nekaj branja (zapisov v kodeksu je precej) in poslušanja/gledanja sekvenc. Verjetno ni to špil za tiste, ki bi samo nekaj mahali in fightali :) in med raznimi sekvencami samo živčno čakali, kdaj gredo lahko nazaj v akcijo :)

Glede optimizacije, na dve leti stari kišti mi je na 1980 x 1200 very high nastavitvah na i5-6600K in radeonu R9 390 vleklo v povprečju nekje 50 fps (lahko pade na 40 ali dvigne na 60).

Na steamu eni jamrajo da imajo dolge loade kljub SSDju, a sam tega nisem opazil.

#39 Muj01

caporegime

• mafija
  • 528 sporočil

Objavljeno 13 februar 2018 - 17:06

Dajte povedat ce na Ps4 lepo tece

#40 bigboss82

je bil diskvalificiran iz fANAL za mistra. Ima premalega.

• rumeni jaki
  • 2 836 sporočil

Objavljeno 13 februar 2018 - 17:20

ja sej to je mene zmotilo oz. mi ni vsec, ker je dosti dialogov, branja podobmo kot pri witcherju, ceprav baje da so dialogi dobri..

neka meta je ze gor.. ce kdo najde kaksen pameten revew bi bilo ql, sicer pa mislim, da ni ravno nek utra hit

baje da je pac zahtevna igra, ni za vsakega, rabi poglobitev, z dobrimi dialogi, vrjetno tudi zgodbo..
ampak tehnicno ni lih smooth, ni dovrsena, mogoce ne ravno AAA spil v smislu, kar se tudi ujema s tem da zavlacujejo z review embargom.. je pa zanmiv ta aspekt tezavnosti, mogoce bo sprozil nek dark souls effekt glede tega.. ali pa bo koncalo, kot nek abicijozen projekt, ki ni ravno na nivoju AAA špilov in ki je pac potreben se dosti patchanja..

špekuliram seveda, glede materijala na nteu, nisem igral

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov