Skoči na vsebino

[Uradna tema] Gran Turismo Sport

367 odgovorov na to temo

#361 Logihack

ravnokar sir je.

• mn3njalničarji
  • 78 sporočil

Objavljeno 12 december 2017 - 21:33

Stipe katere kontrol freek gobice imaš ti? Res mi ge na živce, k sredi ovinka morem mal po bremzi, pa mi palc nehote uide, mi zgliha volan in gre vse u pm...

#362 Stipe2

štopa v Vrdlovce.

• vesoljci
  • 3 392 sporočil

Objavljeno 12 december 2017 - 22:27

Nimam modifikacij, jaz furam na revež vanilla setupu. :D

Evo prvi čas - 1:43,709

Je kar tricky avto tudi ta po svoje - drži sicer ko svinja (me prav zanima kako mora bit s super soft gumami - to bom probal po izzivu), samo ko zdrsne greš v pizdo, se ne rešiš - sem imel kar problem sestavit cel krog brez zletet ven.
Sem se pa odločil za TCS1, downforce max in vse ostalo default zaenkrat - par krogov sem odpeljal s TCS2, sicer podobno hitro, samo čutim da s TCS1 je več rezerve, edino navadit se je treba, da moraš iz ovinka bit malo bolj poravnan, preden začneš na puno pospeševat.

#363 Logihack

ravnokar sir je.

• mn3njalničarji
  • 78 sporočil

Objavljeno 13 december 2017 - 11:32

Ja, sploh ni lahek za obvladat...sploh ce imas tcs na 1...sam vozim na 2, pa sem probal tut na 3, ampak mi ni ok
..vcerajsnji cas pa 1:45,2xx...bi zlahka pod 1:45, sam je res tezko sestavit cel dober krog...no, pol ni tolk zlahka ;)...se bom kr namucil za 1:44...

#364 hlebc

želvak brez oklepa

• mn3njalničarji
  • 11 sporočil

Objavljeno 13 december 2017 - 21:25

1:41.191
Downforce max
Tc 1
Lusno, avto gre ko strela :)
vidim pa, da se kar nabiramo - top!

#365 Logihack

ravnokar sir je.

• mn3njalničarji
  • 78 sporočil

Objavljeno včeraj, 00:40

današnji čas 1:43.526...največ sem pridobil v prvem desnem ovinku, imam pa še kar precej rezerve v srednjem delu proge...sploh me ubija tisti levi 180 stopinjski točno na sredini kroga in pa seveda tista počasna šikana pred ciljem. Po uri vožnje grem zadovoljen spat.

#366 Stipe2

štopa v Vrdlovce.

• vesoljci
  • 3 392 sporočil

Objavljeno včeraj, 10:57

Opa, rokavice v obraz, a. :D

Včeraj sem hotel še malo odpeljat, samo nisem imel časa - upam da danes kaj znese, pa potem še en daljši session za vikend.

Sem hotel že napisat, da se mi zdi da bo v Suzuki večja razlika med volanom in ploščkom, ker so vsi ovinki taki tekoči in pride še bolj do izraza možnost bolj finega nadzora zasuka in gasa - samo me je že hlebc prehitel s svojim časom. :D

#367 sadhu sequencer

prispeva veliko gnoja. V vse izbe.

• vesoljci
  • 4 499 sporočil

Objavljeno včeraj, 18:15

Na GameSpotu je GT Sport dobil 63 %. To je slaba ocena.

https://www.gamespot...w/1900-6416815/

#368 Stipe2

štopa v Vrdlovce.

• vesoljci
  • 3 392 sporočil

Objavljeno včeraj, 19:09

2 od 3 očitkov so/bodo kmalu odpravili...

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov