Skoči na vsebino

Potovanje z letali

495 odgovorov na to temo

#481 Undead

si po drkanju nikoli ne umije rok. Prašiček.

• rumeni jaki
  • 1 419 sporočil

Objavljeno 18 april 2017 - 17:29

Rabiž tranzitno vizo v rusiji še, cena je pa se mi zdi med 30 in 50 eur.

#482 Arbenowskee

• vesoljci
  • 1 357 sporočil

Objavljeno 18 april 2017 - 18:52

Oglej si sporočilobubunabu, ob 18 april 2017 - 14:25, rekši:

31 januar - 17 februar do Japonske (preko Moskve)...start v Rimu

https://www.skyscann...oc=true#results

1270 zlotov je 300 EUR

mnja moraš pridt do rima, pa potem od londona domov...

#483 foofighter

ravnokar sir je.

• mn3njalničarji
  • 77 sporočil

Objavljeno 20 april 2017 - 11:24

Ima kdo izkušnje z reševanjem težav pri Qatarju? Zajebal sem pri nakupu in bom v Dohi namesto 2,5 ur čakal 16 ur... Cene za spremembo, odpoved so previsoke da bi se šel to prej spletne strani. Cca 200 eur po karti. Napako sem odkril par ur za tem ko je bilo plačano, let je čez dva meseca. Sem jim pisal da customer support če se da kaj narediti, zaenkrat dobil samo standarden mail da naj se obrnem na najbližji office. Zagreb, tam sem klical najrprej in mi niso mogli nič pomagati, oni so me napotili na Qatar customer support. Ima kdo kakšno idejo kako to rešiti? Oz. kaj delati v Dohi 16 ur ponoči.... :)

#484 VErT

skače z ritko na svečko.

• vesoljci
  • 744 sporočil

Objavljeno 20 april 2017 - 11:36

Men se zdi to vrhunsko, da se mal sprehodis po Dohi, ker ce bi mel naslednji let cez 5 ur, skor neb mel casa letalisca zapustit. Jaz osebno bi se doplacal da bi mel tok casa med letoma frej. Tko sem jaz naredu januarja ko sem se ustavil v Dubaju za 12 ur. Sem se ponoci po mestu sprehajal in dozivis dejansko velik vec, kot ce potujes samo do izbrane destinacije. Pa sploh ta mesta okol perzijskega zaliva so da dol pades. Izkoristi!

#485 Flaming_C

obvlada otorinolaringološko felacijo.

• rumeni jaki
  • 2 272 sporočil

Objavljeno 20 april 2017 - 11:46

http://www.qatarairw...ansit-visa.page

#486 guru

mystificator extraordinaire

• prostozidarji
  • 288 sporočil

Objavljeno 20 april 2017 - 22:42

Tale đabe ogled Dohe odpade če priletiš tja zvečer, če se ne motim je zadnji avtobusni trip ob 20.00, mislim da rajš še kakšno uro prej.

No kakorkoli, jaz sem februarja prenočil v Dohi par urc, med letoma iz Colomba - Doha in Doha - Zagreb sem imel 9 ur in se je dalo preživeti. Malo smo kartali, malo sem zalegnil v quiet roomu, neki pojedel, pa je minilo prej kot bi si mislil :)

#487 Adam Velkavrh

prispeva veliko gnoja. V vse izbe.

• vesoljci
  • 4 551 sporočil

Objavljeno 21 april 2017 - 03:16

Mam eno hecno opazanje, dolgi let na vzhod je ful ful bilj luksuzno dozivetje kot let na zahod. Posledica ker na vzhod ponavadi letis z arabci na zahod pa z euro/ameriskimi druzbami, prve imajo fulful bolj kvalitetne avione in postrezbo. Petro $ at work.
Je pa res da ima air france neverjetno dobr vin ceprav so letala arhaicen Airbus podenj.

LP

#488 VErT

skače z ritko na svečko.

• vesoljci
  • 744 sporočil

Objavljeno 21 april 2017 - 06:37

Oglej si sporočiloguru, ob 20 april 2017 - 22:42, rekši:

Tale đabe ogled Dohe odpade če priletiš tja zvečer, če se ne motim je zadnji avtobusni trip ob 20.00, mislim da rajš še kakšno uro prej.

No kakorkoli, jaz sem februarja prenočil v Dohi par urc, med letoma iz Colomba - Doha in Doha - Zagreb sem imel 9 ur in se je dalo preživeti. Malo smo kartali, malo sem zalegnil v quiet roomu, neki pojedel, pa je minilo prej kot bi si mislil :)

Jaz sem se z Uberjem ponoc po Dubaju vozu. Oziroma ob 1:00 me je zapeljal iz letalisca do Burj Khalife, pol sem pa pes celo noc okol skakal. Zjutri ob 8:00 me je peljal nazaj na letalisce. Pa se dost pocen.

Mislim, men je dejansko dalec najslabs prezivet cas, da ostanes na letaliscu. Kdaj se bos mel spet moznost po Dohi sprehajat :D

#489 foofighter

ravnokar sir je.

• mn3njalničarji
  • 77 sporočil

Objavljeno 21 april 2017 - 08:30

Kul hvala za predloge. Iščem čim več variant, ker so ostali sopotniki bolj zahtevni kako preživet to noč... Sem že na bolj odročnih mestih čakal jutro, pa ni bilo problema :)

#490 Arbenowskee

• vesoljci
  • 1 357 sporočil

Objavljeno 21 april 2017 - 09:17

ne pozabi na vizo za katar.

#491 Flaming_C

• rumeni jaki
  • 2 272 sporočil

Objavljeno 21 april 2017 - 09:52

Oglej si sporočiloFlaming_C, ob 20 april 2017 - 11:46, rekši:

#492 VErT

skače z ritko na svečko.

• vesoljci
  • 744 sporočil

Objavljeno 21 april 2017 - 10:02

Oglej si sporočiloArbenowskee, ob 21 april 2017 - 09:17, rekši:

ne pozabi na vizo za katar.

A si sigurn? V Dubaju je ne potrebujes.

#493 Arbenowskee

• vesoljci
  • 1 357 sporočil

Objavljeno 21 april 2017 - 11:39

Oglej si sporočiloVErT, ob 21 april 2017 - 10:02, rekši:

A si sigurn? V Dubaju je ne potrebujes.

jap. vidim da je flaming dal link, ampak ravno pred 14 dnevi je tašča potovala preko katarja in je žalostno ugotovila da ne more iz letališča brez vize =)

#494 Evita

"komi čakam da se znebim tegale"

• rumeni jaki
  • 1 740 sporočil

Objavljeno 21 junij 2017 - 09:08

A obstaja kakšna spletna stran, ki bi pregledala lete na neko destinacijo iz tvoje okolice? Bežno imam v glavi, da sem enkrat srečala nekaj takega, ampak se ne spomnim kaj je bilo.

#495 lynx

jebe ježevca.

• mn3njalničarji
  • 390 sporočil

Objavljeno 24 junij 2017 - 11:08

kayak.com ponuja iskanje tudi po bližnjih letališčih, ampak po mojih izkušnjah. ob izbranem Brniku. nikoli ne potegne zraven naših najbližjih letališč (Trst, Graz, Zagreb, Rijeka).

#496 Flaming_C

• rumeni jaki
  • 2 272 sporočil

Objavljeno 24 junij 2017 - 11:45

Zaradi razmer v Zalivu,bi lahko Brnik koncno dobil prvega prevoznika s tega obmocja

Qatar Airways planira povezavo Doha-Lj-Doha
http://www.exyuaviat...bljana.html?m=1

I'm definitely excited :)

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov