Skoči na vsebino

[multi] Dragon Ball FighterZ, SF V, Tekken 7, SC 6 in ostale current gen pretepačine

closed beta konec poletja 2017 Arc System Works Bandai Namco Entertainment

115 odgovorov na to temo

#81 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 005 sporočil

Objavljeno 09 oktober 2017 - 21:09

Objavljena slika

#82 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 005 sporočil

Objavljeno 21 oktober 2017 - 17:36

Dodana Captain Ginyu z Ginyu force

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

in Nappa (smešno bi bilo če bi bil delno puppet char, samo dvomim):

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

#83 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 005 sporočil

Objavljeno 23 oktober 2017 - 08:24

Amazon in Microsoft sta objavila izid (zaenkrat še ni potrdila s strani Namco Bandai) 26. januar 2018. Na Microsoft strani so objavili še info glede Ultimate Edition:
• FighterZ Pass (8 new characters)
• Anime Music Pack (11 songs from the Anime)
• Commentator Voice Pack

Cena: $109.99

Zunaj je tudi cover, sam je tok grd, da boste moral kr sami kliknit na link.

https://www.microsof...le/c24md2gksd1k

Objavljena slika

Ginyu Force zaenkrat meni najljubši lik(i) :D

Z Next Big Game:
Objavljena slika

Video:

#84 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 005 sporočil

Objavljeno 01 november 2017 - 15:08

V današnjemu streamu je bil nov trailer pa še med samo igro so pomotoma pokazali Shenrona.

Objavljena slika

Navedek

You can summon Shenron mid-stage in DBFZ. Options are:
-Full HP recov
-Revive other chars
-Restore Sparking
-Immortality
https://twitter.com/...724205382909952
http://www.shonengam...-more-new-info/

Glede immortality sem mal wat.

Trailer:

Ginyu, Nappa gameplay:
mal bolj pro

mal bl noobi

Ginyu in a nutshell:
Objavljena slika

#85 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 005 sporočil

Objavljeno 18 november 2017 - 09:26

Gotenks, Kid Buu in Gohan:

Objavljena slika

#86 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 4 656 sporočil

Objavljeno 12 december 2017 - 20:19

Napovedan celoten season 3 roster:
Sakura, Blanka, Falke, Cody, G, Sagat

Prva pride Sakura

#87 Chenier

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• šerifi in depjutiji
  • 8 158 sporočil

Objavljeno 12 december 2017 - 20:22

Napačen fighting thread :D
Lahko pa narediš en velik fighting games thread, ker itak ni toliko ljudi, ki bo to igralo, da bi rabili razdrobiti communityje

#88 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 4 656 sporočil

Objavljeno 12 december 2017 - 20:36

Ja sej zato kle postam heh :)

Ljud je že ful lepo tale topic fural in bi bilo škoda da se ga z drugim deraila... mogoče bi lahko tega preimenovali in naj bo notri še vse ostalo al neki :)

Če je Ljud za seveda :)

#89 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 005 sporočil

Objavljeno 13 december 2017 - 02:39

Men bi blo fajn že sam to da bi blo kej več interesa za pretepačine na tem forumu :D Se mi zdi da so Injustice, Tekken in ostale teme dost hitr umrle. Še tle me je kr mal minil postat k ni blo nobenga replya :D

#90 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 005 sporočil

Objavljeno 14 december 2017 - 10:37

Goku Black, Beerus in Hit:

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

#91 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 005 sporočil

Objavljeno 16 december 2017 - 20:11

Nov trailer
H Y P E

Gameplay:

#92 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 005 sporočil

Objavljeno 19 december 2017 - 01:28

Posnetek livestreama:

#93 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 005 sporočil

Objavljeno 19 december 2017 - 01:36

Goku Black breakdown:

Hit breakdown:

#94 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 4 656 sporočil

Objavljeno 20 december 2017 - 23:16

Sem "malo" spremenil ime teme, da je kao bolj splošna, DBZ pa še zmeraj ostaja s celim imenom in na prvem mestu, da je fer do Ljuda :D

Drgač pa pičke ene, nobeden ni niti gobe stisnil, da pride faking SOUL CALIBUR 6 na konzole v 2018. To bo prvi SC po več kot šestih letih (jp, SC 5 je izšel januarja 2012). Zaenkrat se ve, da bo bolj reboot legendarnega prvega dela (tudi grafični stil je ful bolj barvit in svetel, tako kot v enki), da vodi razvoj špila isti tip ki je naredil Tekken 7 in da bo na gnus in stud hardcore igralcev špil vseboval random n00b mehaniko, imenovano Reversal Edge.

Kaj je reversal edge:

Navedek

The Reversal System combines a nod to guard-locking from the original Soul Blade in 1995 with a nod to Street Fighter 4's signature flow-breaking Focus attacks. Mapped to R1, it sees your character raising their blade vertically to block a single strike before launching a fiery overhand swipe. If the blow connects, it triggers a florid, cutaway sequence and window of slow motion in which each combatant can perform a single move. It's a round of rock-paper-scissors, in essence, though you aren't limited to three options, and the effect is to create a little breathing room while showcasing the loveliness of the game's models and animations.

Kot nekdanji semi-pro v Soul Caliburju lahko napišem samo MOTHER OF GOD, ampak ok, živi bili pa videli :D Mogoče bo pa na koncu čist kul

kako zaenkrat izgleda zadeva

#95 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 005 sporočil

Objavljeno 21 december 2017 - 04:40

Mene nekako odbija prezentacija v SC6. Tak kičast stiliziran realizem. Nekako so mi Neatherrelm bolje upodobili realističen videz, čeprav ima Injustice 2 imo še vedno preveč toge animacije.

V prejšnjih generacijah mi je bil ta stil še ok, zdej pr full hd pa mi res tolče vn da zadeva ni ne tič ne miš. Ne dovolj realistična, ne dovolj stilizirana zadeva.

Dosti bolj mi sede al cartoony Arms, DBFZ look ali pa nek EA MMA, Injustice 2 look.

#96 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 005 sporočil

Objavljeno 24 december 2017 - 03:26

Opening cinematic:

Zgleda ta je to bolj ali manj to kar se začetnega rosterja tiče. Ni lih ogromno, pa tud imo je še vedno preveč podobnih likov. Z DLCji naj bi dobili še dodatnih 8 likov. Me zanima če se bo ta serija kej nadaljevala in kako se bo razvijala.

#97 MiLkeC

garjavi nestvor z luskavico

• mn3njalničarji
  • 158 sporočil

Objavljeno 24 december 2017 - 20:39

Tekken 7 online izkušnja se mi zdi precej boljša po zadnjem updatu, manj lag-a.

#98 kekken3

želvak brez oklepa

• hajduki
  • 31 sporočil

Objavljeno 03 januar 2018 - 19:12

Ful pozdravljam to, da je ena skupna tema za vso zvrst. Nekajkrat sem hotel kakšno stvar z offline aktivnosti najaviti, pa me je minilo, ko bi moral namensko temo odpirati, ki bi zamrla takoj potem. Na Pretepu smo že nekaj časa malo slabi (beri: obupni). Zgodba uradno organiziranega društva se je končala in gremo nazaj na predhodno neformalno skupino. Offline igranja je malo, turnirjev ni najavljenih. So pa obalne ninđe še žive in se občasno prikažejo iz sence, vključno s Champom. Celina, ki je zadnje čase tudi največ igrala BB in sproducirala dva DOBRA Arcsys igralca po naših standardih, je v fazi menjavanja offline plejsov, a ko pride DBZ, bomo verjetno in eni in drugi nekaj tam poskusili. Jaz bom v prihodnje vse, kar delamo, če delamo, probal redno streamati na twitch.tv/pretep , da lahko vsi vidijo in slišijo, kaj, kdo in predvsem kako dogaja. Malo bom žoknil tudi druge, naj poskusijo kaj takega. Potem pa tu obvestim, ali embedam, pa vidimo.

#99 MiLkeC

• mn3njalničarji
  • 158 sporočil

Objavljeno 06 januar 2018 - 00:05

Če igra kdo online Tekken 7 me lahko doda na ps4, da vidim kok sm dobr (SLAB) - nickname: milko-super

#100 kekken3

želvak brez oklepa

• hajduki
  • 31 sporočil

Objavljeno 06 januar 2018 - 10:25

Objavljena slika

Če gre vse prav, stream na http://www.twitch.tv/pretep

Danes od kake 17:00 dalje BlazBlue (CentralFiction) meet v Portorožu. Ker je folk dokaj enoten o temu, da čez dva tedna nabavi Dragon Ball Z je možno, da bo to en zadnjih bolj orenk BB fajtov, preden začno leteti kamehamehe.

Nekaj ljudi iz Ljubljane in lokalci. Morda ninđa iz Trsta. Če nas bo dovolj (6+), zaradi bolj zanimive rotacije ufuramo ranking battle. To je sistem, kjer vsi začno na rangu 0. Zmagovalec vsakega fajta ostane in dobi točko, poraženec izgubi točko ter odstopi naslednjemu. Ko pride nekdo na +3, gre v višji rang in spet 0 točk v novem rangu ter odstopi sedež. Če nekdo pride na -3, pade v nižji rang in ima 0 točk v novem rangu. Ker se med seboj lahko borijo le tisti, ki so največ en rang narazen, to s časom ustvari pogoje, da ljudje igrajo proti sebi najbolj primernim nasprotnikom, kar ohrani fajte karseda zanimive. Winner stays appeal še vedno je, a to, da igralec po rank-upu tudi odstopi prepreči, da se random Champ usidra in stopi s kavčem.

Tu je roster:

Tensai (Nine)
Command.dos (Hakumen)
Virus (Kagura)
Kekken (Azrael)
Floskelic (Tager)
Wardum (Lambda 11)*
Mr.X (Jin)*
Champ (Relius)*
1muvwndr (Terumi)*
SoulEaterRock (Kokonoe)*

* = slab
p.s.: saj ne, "*" pomeni, da ni nujno, da pride. In slab.

#101 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 005 sporočil

Objavljeno 09 januar 2018 - 07:56

Dragon Ball Fighterz beta:
13. januar = pre-order beta
14.-16. januar = open beta

Objavljena slika

#102 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 005 sporočil

Objavljeno 12 januar 2018 - 07:52

Objavljena slika

Preload za open beto je že na voljo. Za tiste ki ste prednaročil se beta odpre jutri ob osmih zjutraj, za ostale pa v nedeljo.

#103 MiLkeC

• mn3njalničarji
  • 158 sporočil

Objavljeno 12 januar 2018 - 15:03

Kok ljudi pričakujete za Tekken 7 (približno mogoče?)? Nagrade?

#104 kekken3

želvak brez oklepa

• hajduki
  • 31 sporočil

Objavljeno 12 januar 2018 - 15:22

Nekaj bodo navrgli sponzorji, a sem se zagrebel, da naj je tudi nabrana prijavnina, razdeljena na prve tri 60-30-10. Old school, da se ljudje kar navadijo.

Glede udelezencev, je tezko reci, ampak s stani pretepa verjetno ene 6+ kosov, plus vsi redni obiskovalci takih zadev in podobno. Po moje kake 12-16. Morda tudi vec. Ampak ne hodim pogosto po teh sejmih, tako da ne vem. Govorim za Tekken. DBZ bodo po moje igrali vsi, ki pridejo s pretepa za Tekken, medtem ko o Narutu nimam pojma, ampak ima neko kar stevilcno fiksno bando, ki hodi na te turnirje, a zal ne igra nic drugega in se ne giblje v pretepaskih krogih.

#105 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 005 sporočil

Objavljeno 13 januar 2018 - 08:51

Beta is up
Tisti k ne morete danes špilat lahko gledate kak stream :)
https://www.twitch.tv/maximilian_dood

Bo streamal kdo s Pretep.si?

#106 kekken3

želvak brez oklepa

• hajduki
  • 31 sporočil

Objavljeno 13 januar 2018 - 14:26

Zdaj sem PC masten rejs in zato brez bete, a ravno danes bi uspel malo sprobati. No, ne dam sedemdesetke za pol dneva. Ce pa najdem koga, ki ima in posodi (deli) account do jutri, potem naredimo en streaman eventic.

#107 ALTER EGO

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• rumeni jaki
  • 3 082 sporočil

Objavljeno 13 januar 2018 - 14:50

Oglej si sporočilokekken3, ob 13 januar 2018 - 14:26, rekši:

Zdaj sem PC masten rejs

*

#108 kekken3

želvak brez oklepa

• hajduki
  • 31 sporočil

Objavljeno 14 januar 2018 - 08:42

Oglej si sporočiloLjud, ob 13 januar 2018 - 08:51, rekši:

[1/14, 08:09] Ljud LJ: Dons beta tud za tiste k niste prednaročili
[1/14, 08:09] Ljud LJ: Kaki vtisi zaenkrat?
[1/14, 08:09] Ljud LJ: Kej boljš k dva bloba k se zaletavata drug v drugega?

Dobil vceraj. Planiral event okoli tega. Ni bilo practice moda. Ni bilo offline versusa. Jezen, da sem skoraj zbobnal pol Slovenije sem le zato, da me gledajo, kako igram online, sem ugasnil. Razumem, da je beta in ne demo, zato pac online stress test itd. Dejansko so sobe tako nabito polne, da tega se nisem videl v eni igri nikoli. Francija je imela kaksnih 16 sob po 64 ljudi (ali kolikor jih pac je in kolikor jih gre notri) skoraj do vrha zafilanih. Hype is real. Vse skupaj zgleda po inputih mega preprosto in Marvel se na videz kar mocno cuti. Ce bodo asistanje, njih scitenje in napadanje onih nasportnikovih tako tekoci, kot je to bilo v MvC-ju, bo DBZ tezek kaliber.

Glede kuglica efekta pa je se za videti, kako bo iti na Arcsys igro brez faultless/instant block dinamike, ker ta dva zelo uplivata na globino interakcij - tako na footsieje, kot na blizu. To in hitrosti dashev ter raznih frcanj cez ekran, pa koliko so varne approaching specialke, ki jih je cel kup itd. Bo treba igrat, pa v practicu sprobat, ker videji, kjer nekdo demonstrira le specialke (maximillian/uradni Bamco posnetki) ne povedo nic o temu. Kaksni posnetki fajtov med dobrimi iz konca te bete bodo tudi veliko nakazali.

Za zdaj je tezko reci, ampak potencial za uspesnico je gotovo over 9000. Sam upam, da je cimmanj BB/GG in cimbolj Marvel. Blazblue/Guilty ze sta, nova, preciscena in fantasticna, medtem ko je awesome Marvel vs Capcom 3 nadaljeval v trashy MvCInfinite in tu je zdaj najvecja vrzel za zapolniti.

#109 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 005 sporočil

Objavljeno 14 januar 2018 - 18:26

#1 ranked player v beti:

Full health combo:
https://twitter.com/...574029533036544

High lvl match:

#110 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 005 sporočil

Objavljeno včeraj, 11:35

Beta bo podaljšana:
https://twitter.com/...197742649724928

https://twitter.com/...461879040393217

Objavljena slika

#111 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 4 656 sporočil

Objavljeno danes, 13:25

v teh dneh je izšel SF5: Arcade edition.

Bojda je ta verzija končno SF, vreden svojega imena... Upam, da se tudi v SLO prime :P

#112 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 005 sporočil

Objavljeno danes, 13:58

Dej jutr špili DBFZ beto pa povej kak ti je, namest da gledaš druge kako špilajo Monster Hunterja :P

Najverjetneje zadnji lik v base rosterju. Majin 21:

Objavljena slika

Objavljena slika

#113 Galko

Zvezdan!

• šerifi in depjutiji
  • 4 656 sporočil

Objavljeno danes, 14:09

sem downloadal takoj ko je ven prišlo, pa me igrica ne spusti naprej... verjetno rabim PSN +?

#114 Ljud

eden od treh Marsovčkov

• vesoljci
  • 2 005 sporočil

Objavljeno danes, 14:12

Hm, v soboto je bilo za tiste k so prednaročili v nedeljo pa je bila težava s serverji. Tako da se je dalo špilati zgolj v ponedeljek. K sicer ne rabiš PSN+.

#115 Slinch

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 7 633 sporočil

Objavljeno danes, 17:23

sem bral, da se je kup folka pritoževalo, kako sploh ne morjo notr, bojda so lih zato podaljšali beto

bom tudi sam pokusil, če utegnem

#116 bigboss82

prišel v fANALe za mistra mn3njalnika

• rumeni jaki
  • 2 723 sporočil

Objavljeno danes, 18:23

ma ja serverji so bili v kjurcu.. jaz sem obupal v nedeljo, probal v ponedeljek in to je to.. ql igrica, sam kaj pa vem...

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov