Skoči na vsebino

[multi]Fortnite

Battle royale

84 odgovorov na to temo

#81 mumbo

ga najraje faše pod pazduho in pri tem konjsko prdi.

• rumeni jaki
  • 1 261 sporočil

Objavljeno 02 februar 2018 - 10:06

Tu je napisano kje so dobri landing spoti: http://www.pcgamer.c...-landing-guide/

#82 Smrk

Zahteva cedevito iz smrgod.

• šerifi in depjutiji
  • 2 480 sporočil

Objavljeno 02 februar 2018 - 10:24

Oglej si sporočiloLunco, ob 02 februar 2018 - 03:03, rekši:

kam morš it za loot?

kako to misliš? kje so dobri landing spoti? kje je največ chestov? al kje dobiš loot, ki ga kupiš?

pač, rule of thumb je, da so bolj izpostavljene lokacije bolj polne loota, medtem ko so tudi bolj polne ljudi, tako da je večja šansa, da pokasiaš kak metek, preden se sploh orenk začne runda.
Jest sicer droppam v odvisnosti od smeri busa, ampak ponavadi landam na Castle Rock/Disney castle (visoka kamnita gora ob Salty Springs), kjer imaš možnost dobiti 3 cheste plus pogosto sem unchallenged in lokacija je dovolj v centru zemljevida, da ponavadi ni treba laufat do drugega ali tretjega kroga, ampak se mirno opremiš in greš pol v salty springs popucati, kar je še ostalo.
Prav tako rad droppam v močvirje, ker se da nabrati proper loot in nato preko zapora premakniti v center mape. Raje imam malce bolj odmaknjene lokacije, kjer je manj ljudi. Odkar so sicer dodali Tilted Towers, ogromno folka droppa tja, kar pomeni, da je večina ostalih PoI dokaj praznih, ampak ponavadi velja, da če ima lokacija na zemljevidu svoje ime, boš skoraj ziher naletel na ljudi takoj po spustu.

#83 Lunco

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• prostozidarji
  • 3 084 sporočil

Objavljeno 02 februar 2018 - 20:41

Sem igral pol včeraj ene par ur. Ta legendary bush je tok hud. Najbolj smešno mi je blo k sm enkrat sred telovadnice obtičal pa je folk kr mimo hodu, sploh jim ni blo sumljivo.

Hudo mi je k je to zidanje res velik del gameplaya, in da neko tretjo dimenzijo špilu. Je pa solo lategame mal lame, vedno, ko se začneš s kom strelat, pol tretji pride pospravt.

#84 Smrk

Zahteva cedevito iz smrgod.

• šerifi in depjutiji
  • 2 480 sporočil

Objavljeno 02 februar 2018 - 21:25

Zato jest sneakam, kukr se le da, in sem ponosen na zmago, kjer sem v celi igri izstrelil samo tri naboje, da sem pospravil #2 :D

Drugac se mors pa odlocit late game. Al bos gradil stolp in poskusal s superiorno pozicijo zmagat, sam imas tarco sred cela, ker vsi vejo kje si, al bos sneakal po grmovju in oportunisticno pospravljal folk. Oboje deluje, odvisno predvsem od igralca in stila :)

#85 Lunco

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• prostozidarji
  • 3 084 sporočil

Objavljeno 10 februar 2018 - 02:57

smo zacel dost nabijat na discordu, ce bi kdo igral squade nam ponavad kaksen manjka (na pcju!).

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov