Skoči na vsebino

[multi] Call of Duty

WWII Infinite Warfare Modern Warfare Black Ops Ghosts Kevin Spacey Haters Gonna Hate

2514 odgovorov na to temo

#1 gojc

mara samo suhe češplje in rožiče.

• vesoljci
  • 3 776 sporočil

Objavljeno 10 julij 2012 - 21:21

Objavljena slika

Uradna Stran

http://www.callofduty.com/

Toplo priporočam ogled zgornjega že skoraj dokumentarca o franšizi Call of Duty !!!
Res dobro predstavi zgodovino, vpliv na industrijo in seveda razloge za neverjeten uspeh sedaj že franšize CALL OF DUTY...

#2 gojc

• vesoljci
  • 3 776 sporočil

Objavljeno 10 julij 2012 - 21:26

Najnovejši trailer:

#3 el_funisher

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 6 931 sporočil

Objavljeno 11 julij 2012 - 12:39

CoD serija stagnira že nekaj let in so tudi čisto brez inovacije, upam da bo tole en gromozanski flop, da se devi malce zamislijo kakšno sranje izdajajo in da se primejo v roke in nehajo izdajati takole sranje kot bo BO2...

#4 gojc

• vesoljci
  • 3 776 sporočil

Objavljeno 11 julij 2012 - 12:44

Kot vsakič ampak res vsakič :sleeping:

Objavljena slika

#5 el_funisher

• vesoljci
  • 6 931 sporočil

Objavljeno 11 julij 2012 - 12:49

To praviš zato ker si fanboy, če bi razmišljal kot potrošnik bi se pa lahko malce zamislil. Kar poglej si video.

#6 gojc

• vesoljci
  • 3 776 sporočil

Objavljeno 11 julij 2012 - 13:01

Oglej si sporočilothe_punisher, ob 11 julij 2012 - 12:49, rekši:

To praviš zato ker si fanboy, če bi razmišljal kot potrošnik bi se pa lahko malce zamislil. Kar poglej si video.

Ne :happy:

Ravno prihajajoči Black Ops 2 inovira in prinese nekaj novega v serijo. Če bi kaj prebral ali pogledal bi to vedel namesto da hejtaš ;)

Veš kaj pa mi gre na k**** ? Milijon klonov, ki niti blizu ne pridejo cod-u :sick: Ali še huje ko nekdaj dobre in drugačne serije zaradi želje po kopiranju cod-a popolnoma uničijo......
In pa seveda hejterji... S pizdenjem samo reklamo delajo in kar je najbolj žalostno s tem se obremenjujejo in tratijo čas medtem ko ostali špilajo :rofl:

Sej razumem... pač je popularno biti anti-cod :pedofil:

#7 el_funisher

• vesoljci
  • 6 931 sporočil

Objavljeno 11 julij 2012 - 13:06

Malo mi povej kaj inovira, ker res nisem zasledil nikjer. (pa da ne boš rekel zato ker so roboti in droni, da je to inovacija)
Pa to ni hejtanje, to so dejanske kritike in argument, pač ni mi vseeno v kaj vlagam denar.

#8 Mefisto

Playstation pro, lasje na glavi, jaz sem vendar moški pravi!

• legende
  • 3 457 sporočil

Objavljeno 11 julij 2012 - 13:11

Osebno me najbolj moti endless respavnanje enemijev na težjih težavnostih. Mislim tisto je res kretenizem. Drugače mi pa še niti en CoD do sedaj ni bil slab, se pa strinjam da so vsi po vrsti casual. ;)

#9 Slinch

• vesoljci
  • 7 530 sporočil

Objavljeno 11 julij 2012 - 13:14

Veselim se mp-ja, ker mi je BO mp bil odličen, sicer z nekaterimi pomanjkljivostmi, a morebiti jih odpravijo. Po trailerih sem pa dobil občutek (in to je zgolj občutek, nič več), da bo sp čista polomija.

#10 gojc

• vesoljci
  • 3 776 sporočil

Objavljeno 11 julij 2012 - 13:15

Oglej si sporočilothe_punisher, ob 11 julij 2012 - 13:06, rekši:

Malo mi povej kaj inovira, ker res nisem zasledil nikjer. (pa da ne boš rekel zato ker so roboti in droni, da je to inovacija)
Pa to ni hejtanje, to so dejanske kritike in argument, pač ni mi vseeno v kaj vlagam denar.

Nelinearnost !!!!!!
Poti in razpleti bodo različni.... Poleg tega boš vmes izbiral na katero misijo se boš podal in glede na razplet(lahko ti spodleti) bo imelo vpliv na kampanjo.
Na teh misijah boš prvič lahko ne samo zbral katere enoto boš poslal ampak tudi poljubno prevzemal nadzor nad njimi(od vojaka do letala)....

Ravno linearnost je ena večjih kritik.

Če je pa problem v tem da je cod arkadna streljačina pol vas pa res ne razumem :mellow:

Edit: a te kdo sili da kupiš :rofl:

#11 gojc

• vesoljci
  • 3 776 sporočil

Objavljeno 11 julij 2012 - 13:26

Men je cod v svojem žanru brez konkurence in praktično edini špil, ki ga igram čez vse leto(mp)...

Predvsem pa mi je pomebno, da kot pravijo ameri you get the biggest bang for your buck !

Eksploziven a kratek SP, MP in meni zelo pomeben(nekaj kar zelo pogrešam v ostalih špilih) Co-op ter split screen :happy:

Spec Ops in zombi mode :avadodo:

Če cod kupuješ in špilaš samo zaradi SP pol še štekam kritike....

#12 Chenier

• prostozidarji
  • 7 890 sporočil

Objavljeno 11 julij 2012 - 13:27

Sam res - dajte mal ocenjevat iz vidika tega kaj ta igrica je, ne kaj bi lahko bila. Štekam da arkadnost marsikoga moti, ampak mislim, da bi morala biti osnova za ocenjevanje to, kaj COD doseže znotraj te arkadnosti, ne pa, kaj bi dosegla, če bi okvire arkadnosti zabrisala. Pol bi lahko kot kritiko podal tudi, da igra ni tretjeosebna in navrgel par argumentov, kaj bi igra bila (in kako bi izgledala) če bi bila tretjeosebna...

#13 Fat-Bastard

ne ve, kam bi sam s sabo.

• rumeni jaki
  • 533 sporočil

Objavljeno 11 julij 2012 - 13:56

cod je pac ratal serija za nespote, zato je tako popularen in posledicno ima vec "haterjev". na trgu je veliko vec casual igralcev, ki si zelijo instant fun, kot pa tistih, ki jim zabavo v spilu prinasa tudi to, da je treba malo napet mozgane. poglejte recimo kako je z doto in lol-om.

#14 Bunnee

si po drkanju nikoli ne umije rok. Prašiček.

• vesoljci
  • 1 486 sporočil

Objavljeno 11 julij 2012 - 14:37

Ne vem kako lahko primerjaš doto s codom. Čisto drugačen princip igranja in sam raje zaigram cod, kot pa doto. Pa ne zato, ker je lažji ampak ker mi sama igra ne sede

#15 Fat-Bastard

• rumeni jaki
  • 533 sporočil

Objavljeno 11 julij 2012 - 16:14

noben ni dote primerjal s cod-om. edino kar je primerljivo je to: cod1 je bil visoko kompetitiven spil, prav tako kot dota. ceprav v novejsih cod-ih in lol-u tudi obstajajo neka tekmovanja, niso niti priblizno na isti ravni. novejsi spili so tako poenostavljeni, da jih lahko cist vsak (ki ima 2 roki) igra in zato se spili tako prodajajo. ni tu nobene filozofije o communityu, inovacijah ali pa teh kinematoloskih vstavkih: spil je popularen, ker lahko vsakdo v njem uziva in ce to pomeni na veliko pobijati prek mp-ja prave ljudi (cesar casual igralci v cod1 ali pa naprimer cs pac nikoli niso mogli) se toliko bolje.

tvojega argumenta pa ne razumem. cod raje igras od dote, ker ti je boljsi. kako to pomaga tej debati?

#16 el_funisher

• vesoljci
  • 6 931 sporočil

Objavljeno 11 julij 2012 - 16:52

CoD serija je postala poneumljena, to se je začelo od 2jke naprej CoD 2 je svetlobna leta pred vsemi drugi igrami v seriji. Vse je narejeno za tiste ADHD otroke, ki jim je važno, da ima igra polno eksplozij in nekega kvazi junaštva/patriotizma, zgodba pa je ubistvu ista kot pa jo dobiš v kakem c filmu direct to dvd. Za vse tiste, ki hočemo možgane malce napeti med igranjem se moramo CoD seriji izogibati, ki je ubistvu rambo simulator, go forward, kill, eksplozion, dramatic music, go forward, kill itd. , nimaš taktike ali katerega koli razmišlanja vse je poneumljeno do amena. Serija temelji samo na hypu in to je takoj razvidno, poglej si Villain trailer od BO2, nafilan z samim hypom in takim actanjem, da še za b film ni. Za okus si lahko pogledaš trailerje za Cod 1 in 2. Namesto, da vsakega označiš za hejterja bi bilo fajn svojo ljudbo serijo kdaj tudi kritično pogledat, vse bolj cod stagnira in vse bolj imam občutek, da je Idiocracy prikazal našo prihodnost pravilno. Hočem reči, da je CoD serija postala imo povprečna casual akcijska streljanka, ki si tudi približno ne zasluži toliko uspeha glede na izdelek ki ga svet dobi vsako leto (kater Cod je tole že ? like 15ti ? ) . Če uživaš v CoD pač uživaj, samo je fajn vsak izdelek tudi pogledati kritično preden, daš zanj 60€ (inb4 Shellshock2)
Pa prosim poglej si tisti video, ki sem ga nalimal, ki lepo argumentira vse.

#17 Chenier

• prostozidarji
  • 7 890 sporočil

Objavljeno 11 julij 2012 - 16:58

Oglej si sporočilothe_punisher, ob 11 julij 2012 - 16:52, rekši:

CoD serija je postala poneumljena, to se je začelo od 2jke naprej CoD 2 je svetlobna leta pred vsemi drugi igrami v seriji. Vse je narejeno za tiste ADHD otroke, ki jim je važno, da ima igra polno eksplozij in nekega kvazi junaštva/patriotizma, zgodba pa je ubistvu ista kot pa jo dobiš v kakem c filmu direct to dvd. Za vse tiste, ki hočemo možgane malce napeti med igranjem se moramo CoD seriji izogibati, ki je ubistvu rambo simulator, go forward, kill, eksplozion, dramatic music, go forward, kill itd. , nimaš taktike ali katerega koli razmišlanja vse je poneumljeno do amena. Serija temelji samo na hypu in to je takoj razvidno, poglej si Villain trailer od BO2, nafilan z samim hypom in takim actanjem, da še za b film ni. Za okus si lahko pogledaš trailerje za Cod 1 in 2. Namesto, da vsakega označiš za hejterja bi bilo fajn svojo ljudbo serijo kdaj tudi kritično pogledat, vse bolj cod stagnira in vse bolj imam občutek, da je Idiocracy prikazal našo prihodnost pravilno. Hočem reči, da je CoD serija postala imo povprečna casual akcijska streljanka, ki si tudi približno ne zasluži toliko uspeha glede na izdelek ki ga svet dobi vsako leto (kater Cod je tole že ? like 15ti ? ) . Če uživaš v CoD pač uživaj, samo je fajn vsak izdelek tudi pogledati kritično preden, daš zanj 60€ (inb4 Shellshock2)
Pa prosim poglej si tisti video, ki sem ga nalimal, ki lepo argumentira vse.

Oglej si sporočilothe_punisher, ob 11 julij 2012 - 16:52, rekši:

Shellshock2

#18 el_funisher

• vesoljci
  • 6 931 sporočil

Objavljeno 11 julij 2012 - 17:01

Vsaj argumentiraj moj post konkretno ne samo z podjebavanjem,ki ga spišeš vsakič ko kaj takega napišem.
Also SS2 ni bil 60€ ampak 2,99€ .

#19 Chenier

• prostozidarji
  • 7 890 sporočil

Objavljeno 11 julij 2012 - 17:07

Fak pa kaj tebi ni jasno no - koliko ti morm plačat da nehaš postat na ta forum? Resno vprašanje.

#20 el_funisher

• vesoljci
  • 6 931 sporočil

Objavljeno 11 julij 2012 - 17:13

Lej ti neznaš napisat enga konkretnega argumenta, samo podjebavaš me cel cajt. Prvo se nauči argumente pisat pa se bova potem normalno pogovarjala. In če ti moja mnenja niso všeč potem pa tough luck mate.

Ontopic:
Pač sem dobil zelo močan odpor do molženja igralcev z takimi igrami , ki vsako leto usekajo denarnice z produktom, ki vsebuje 4 urno kampanjo in isti multiplayer kot predhodniki le z drugačnim orožjem za ceno 60€... Pa lepo prosim, da me glede mojega mnenja ne napadate, jaz vam tudi ne težim zato ker vam je ta serija nadkul.

#21 kid666

obvlada otorinolaringološko felacijo.

• rumeni jaki
  • 2 239 sporočil

Objavljeno 12 julij 2012 - 10:30

Oglej si sporočiloMefisto, ob 11 julij 2012 - 13:11, rekši:

Osebno me najbolj moti endless respavnanje enemijev na težjih težavnostih. Mislim tisto je res kretenizem. Drugače mi pa še niti en CoD do sedaj ni bil slab, se pa strinjam da so vsi po vrsti casual. ;)
Nauš ti men govoru, da je COD casual! Mogoče na kontrolerju, ne pa na miški pa tipkovnci ;)

Pri teh streljankah mi je o SP bv razpravljat, ker sem se te formule prenajedel, vglavnem vse obrnem na easy sam tako for completion's sake. Nazadnje ko sm užival v FPS enoigralskem načinu je bilo v enem od BiA špilov (ki so se mi kasneje isto zamerili).

#22 Mefisto

Playstation pro, lasje na glavi, jaz sem vendar moški pravi!

• legende
  • 3 457 sporočil

Objavljeno 12 julij 2012 - 10:36

Ok, COD je trenutno najbolj hardcore igra na trgu. Igrajo jo samo pravi moški, ki se po parurni seansi fitnesa in seksa pomerijo v edinem pravem moškem obračunu - v najbolj realistični streljačini pod soncem Call of Duty.

Happy?

Pa mene se drugače vika na forumu, otroče. Ker si nov, ti tokrat oprostim.

#23 kid666

• rumeni jaki
  • 2 239 sporočil

Objavljeno 12 julij 2012 - 11:14

Mefisto

kid666

Stric, tolk o tem kdo je nov...
In ja, cod je casual (shocker!), ampak je blo treba mal pobezat, ker si sinonim za razpravo HC vs casual. ;)

#24 Cloverleaf

odrasla oseba z občasnimi izbruhi

• vesoljci
  • 4 940 sporočil

Objavljeno 12 julij 2012 - 13:22

Spiratiziral jo bom, za to je cist ql. :D

#25 Sphera

eden od desetih najboljših fafačev

• mn3njalničarji
  • 211 sporočil

Objavljeno 13 julij 2012 - 18:14

Oglej si sporočilothe_punisher, ob 11 julij 2012 - 13:06, rekši:

če reče, da je to inovacija, pa naj se zatem posuje s pepelom in greznico.
Btw: Blacklight: Retribution ima omenjeno stvar, gameplay pa je boljši od CoDovega.

Ah, a sem že omenil, da sem videl na Steamu super akcijo za Modern Warfare 3? Sem hotel kupiti, pa na 1x ugotovim, da si igro že lastim. Ja, tako podobna so si nadaljevanja.

#26 Chenier

• prostozidarji
  • 7 890 sporočil

Objavljeno 25 julij 2012 - 12:46

Oglej si sporočilothe_punisher, ob 11 julij 2012 - 17:01, rekši:

Vsaj argumentiraj moj post konkretno ne samo z podjebavanjem,ki ga spišeš vsakič ko kaj takega napišem.
Model saj tudi ti nisi nobenega argumenta spisal (s tem da si ti debatiral, jaz pa sem te samo zajebaval - a so ti sošolci v osnovni argumentirali zakaj ti kradejo očala in te tepejo po glavi?). Napisal si že približno 100 postov o seriji in zmeraj obračaš ene te iste trditve, dejansko najbolj narobe pa je tvoje obsojanje tistih, ki serijo hvalijo: pišeš jim namreč, naj odprejo oči in vidijo, da serija ni popolna. Kaj pa če bi ti odprl oči in skušal videti, zakaj serija ni čisto sranje? Bom zdaj izpostavil element, ki ga še ni nihče: eno redkih genialnih sekvenc v seriji in sekvenca, ki je (pomoje) nenamerno presegla medij iger (kakor so se doslej predstavljale) in pokazala, kakšne bi igre morale biti vedno, ampak niso nikoli. Največji problem zgodb v igrah je pomoje to, da je subjekt/igralec navkljub mediju nekako podzavestno gledalec, ne dejanski igralec, saj (še) ni pripravljen prevzeti nase odgovornosti svojih dejanj v igrah. Nekateri krivijo linearnost ter filmskost današnjih iger - češ, da ne dajejo dovolj priložnosti, da bi vsadil "lastni jaz" oziroma "sebe" v igralni lik. Slednje se mi ne zdi res - imaš recimo svobodne igre, peskovnike, kjer imaš delno svobodo, ampak ljudje vseeno ne prenašajo svoje morale iz RL v te igre: kradejo recimo avte; povozijo pešake, da pridejo hitreje na cilj; mečejo granate med ljudmi, da vidijo kako deluje fizika trupel ... vsi vemo, da ima denimo GTA 4 čisto spodobno zgodbo, noter so moralne odločitve, ampak te moralne odločitve so dejansko samo iluzija, ker hočeš-nočeš Niko potuje po neki linearni poti, ki ga sestavlja v pošastno obliko. Da bi Niko ostal dober, bi morali ignorirati "uvodno misijo" in nikoli več obiskati svojega bratranca, temveč oditi v stanovanje, shraniti in ugasniti igro za večno. Ampak ljudje pač ne počnejo tega, ker je GTA 4 (kljub malce resnejši zgodbi) še vedno preprosta igrica in je zabavna in se malo voziš okoli in se imaš fino. Sploh ne razmišljajo o tem, kdo je tisti, ki pretepa in strelja ljudi po Liberty Cityju ... je to res Niko? Kako je lahko Niko, če pa gumb pritiska igralec, če igralec strelja in tepe. Igralec se v kožo Nikota med igralnim delom ne "vživi", ker to ni mogoče. Igralec postane Niko. Igralec pobija tiste ljudi, on jih muči, odgovornost njihovega trpljenja je na igralčevih ramenih, ne ramenih nekega virtualnega karakterja. Vidiš kako genialne so igre, KAKO genialne bi bile, če bi se ljudje zavedli fakta, da so oni odgovorni za dejanja igralnega lika, ko ga nadzorujejo sami? Koliko več moralnih dilem, koliko več gnusa do igranja, koliko več debatiranja in spraševanja, če so ljudje sploh dovolj močni, da lahko igrajo video-igre. Sedaj sem nekako pripotoval do problema - ki ni linearnost, filmskost, casual orientiranost, whatever. Problem je, da so igre načeloma ne zmorejo z dovolj powerja prikazovat takšnih prizorov, zato igralec in igričin protagonist ostajata ločena, dve različni entiteti, ki sta zaradi manjka tega powerja nezdružljiva ... dokler pa sta nezdružljiva, pa igrice ne morejo izkoristit svojega potenciala, temu ČEMU SO NAMENJENE, posledično pa lahko postanejo po kvaliteti primerljive filmski umetnosti (ampak tukaj pa se pojavi problem bednih zgodb, ki filmskih ne znajo doseči - če pa bi bila igričin protagonist in subjekt pravilno združena, pa nadpovprečne zgodbe pravzaprav ne bi bile več potrebne). Imajo pa potencial preseči filme (nočem napisat, da imajo potencial postati višja umetnost, ker se mi ne ljubi debatirat o umetnosti). Zdej pa se spomn na tisto misijo v Call of Duty: Modern Warfare 2, kjer uletiš kot terorist na letališče in tam pobijaš nedolžne ljudi. Odkar igram igre in spremljam njihov napredek, se ne spomnim prizora, kjer bi bili povprečni igralci in protagonist bolj zliti, ne pomnim prizora, kjer bi igralci svojo RL moralo v takšni meri prenesli v igralni liki. Ni jim bilo težko povozit folk v open-world igricah, ni jim bilo težko razfukat celih vasi v različnih strategijah - pri tem prizoru streljanja nedolžnih, pa so se ustavili. Stotine ljudi tega ni moralo storiti, stotine ljudi je zahtevalo, da se to briše iz igrice. Gre morda celo za najbolj intenzivno sekvenco v igrah doslej, sekvenco, ki je izbrisala meje med negativnim nadzorljivim likom in igralcem, slednji so takrat namreč prvič (čeprav le za nekaj minut) prevzeli odgovornost dejanj DIGITALNEGA lika na svoja pleča. Saj nima veze, če pri tebi ni bilo tako... poznam ljudi, pri katerih je bilo - in verjetno jih je OGROMNO, ker so dejansko izdali patch, ki ti je omogočil preskočiti to misijo. Avtorji so morda želeli izognitve incidentov, morda pa so se zavedli, da so igralca postavili v prenaporen položaj. Iz enostavne zabave za otroke je ta sekvenca igre popeljala na neko čisto novo raven. Saj pravim, to se je avtorjem NAJVERJETNEJE spontano posrečilo, morda celo nenamerno. So pa storili to, MW2 obstaja, igralci so doživeli trenutke, ko so odgovornost prevzeli nase, nekaj minut so bile igre tam, kjer bi morale biti... ampak tiste minute so minile in smo spet nazaj pri starem. Oprosti za dolg post, ampak želel sem ti predstaviti en nov pogled na določen element te igre, da boš morda lahko o seriji razmišljal še kako drugače, ne samo "to je zabava za mase, hype, streljanje, patriotizem" :).

#27 el_funisher

• vesoljci
  • 6 931 sporočil

Objavljeno 25 julij 2012 - 13:16

Objavljena slika

Tisto sceno v letališču si zelo lepo opisal, edin trenutek v igri ko se igralec ustavi in dejansko premisliš trenutek v katerega si postavljen. Ampak imaš potem v 3jki isti primer z malo družino in kombi bombo, kjer lahko točno vidiš, da je developer nameraval doseči enak občutek groze in ogabnosti ampak je izpadlo le kot en fejk cash-in trenutek. Po pravici povedano, v seriji sem najbolj užival v enki in 4ki , sploh pa zaradi teh trenutkov kot so bili naval na nemce medtem, ko so oni gazili tvoje pajdaše ali pa v štirki, ko se prebudiš po heli crashu in vidiš nuclear fallout , ki te tudi ubije, ko se splaziš izven helikopterja. Teh trenutkov je bilo veliko a z vsakim novim delom vsaj imo postaja serija vse bolj generična. V postu si lepo spisal svoje mnenje in ja malo si mi dal za premislit o seriji in mojih občutkih do te serije, to spoštujem.

#28 Ferox

bi rad na gnoj.

• mn3njalničarji
  • 100 sporočil

Objavljeno 29 julij 2012 - 18:57

Sej Cod serija ni tako napačna, in v split-screenu s kolegi je TOP. MP z random folkom na netu pa me je odbil predvsem zaradi 12-letnih frocov ali pa h4x-ov... Bomo pa videli kaj bo prinesel blops 2, zaenkrat me zanima samo strike force ali spec ops... MP z kolegi + boti

#29 Winter lupus

• mn3njalničarji
  • 658 sporočil

Objavljeno 30 julij 2012 - 06:36

COD vsekakor ni lahka igra, če jo igraš na veteran. Nasprotniki te iz dna hriba zadanejo z kakim famasom, med tem ko laufajo in držij orožje v eni roki.
MP je men osebno zelo zelo zabaven. Se mi zdi, da ima glih pravo mero napredovanja (odličen ranking sistem) in dost arkaden, da je zabaven za skor vse. Ranking sistem mi je všeč, ker se relativno hitro napreduje. Še zmeri maš filing, da se za en orožje morš potrudit, ampak ne vzame pa toliko časa, da te vse mine. In nasprotnik, ki ima višji čin, te ne bo avtomatsko pojebu, zato ker ima toliko boljše orožje od tebe (kak bad company 2 mi pade na pamet). Z drugimi besedami: tud z level 1 lahko brez težav ubiješ enga k je level 80.
Ko sem začel igrat Halo 3 MP (potem, ko so bli že skor vsi neki mojstri), kjer je potreben skill (skakanje, strejfanje, poznavanje orožij) in še nisem bil vajen kontrolerja, sem imal velke težave na začetku. Večinoma sem dva ubil, crknil pa desetkrat. V glavnem....mal teško se je zabavt in še naprej igrat, če več al manj umiraš, ti pa redko kdaj koga ubiješ. (po 200 urah igranja Halo:reach MP imam cca 1,3 KD ratio, tko da zdej je Halo serija zlo zabavna :) ). In tu se mi zdi COD serija odlična tudi za začetnike.....še vedno boš umiral, ampak boš definitivno več ljudi na rundo ubil in se odlično zabaval.

#30 BuLsHiT

dostavlja picajzle na dom.

• vesoljci
  • 6 091 sporočil

Objavljeno 30 julij 2012 - 10:09

ma jaz sem spet po doglem casu malo pognal mp na xboxu in popizdil zaradi vseh zakampiranih pizd, ki morajo posneti svoj moab in ga dati na yt

#31 el_funisher

• vesoljci
  • 6 931 sporočil

Objavljeno 31 julij 2012 - 14:20

Eden od problemov je tisto respawnanje sovražnikov in nasplošno neumna umetna pamet (lemmings), če bi dali težavnost sovražnikov ala marincev v HL1 bi to naredilo igro veliko bolj zabavno in težavno.

#32 gojc

• vesoljci
  • 3 776 sporočil

Objavljeno 07 avgust 2012 - 18:54

MP trailer :klobasa:

#33 Winter lupus

• mn3njalničarji
  • 658 sporočil

Objavljeno 08 avgust 2012 - 07:14

Zgleda odlično :)
Se kej ve, bojo kaki dedicated serverji?

#34 Riptor

• rumeni jaki
  • 2 213 sporočil

Objavljeno 08 avgust 2012 - 07:28

Za PC so potrdili da bo imel dedicated serverje in DX11.

#35 Slinch

• vesoljci
  • 7 530 sporočil

Objavljeno 08 avgust 2012 - 17:17

Hm, ščit, ki ga lahko postaviš in izza njega raztresaš naboje. To bo pač zabavno :rolleyes:

#36 Bunnee

si po drkanju nikoli ne umije rok. Prašiček.

• vesoljci
  • 1 486 sporočil

Objavljeno 08 avgust 2012 - 18:17

Iz 2:17 minutnega trailerja, ti je samo to uspelo izluščiti?

#37 Slinch

• vesoljci
  • 7 530 sporočil

Objavljeno 08 avgust 2012 - 23:48

Kaj trailer je kje?

#38 gojc

• vesoljci
  • 3 776 sporočil

Objavljeno 12 avgust 2012 - 10:22

Nov co-op način za MW3 imenovan Chaos Mode:

!

#39 Slinch

• vesoljci
  • 7 530 sporočil

Objavljeno 12 avgust 2012 - 13:00

Za tiste, ki imajo elite, mogoče kdo ve, kako dolgo velja? Zraven MW3 hardened je bila koda za enoletno naročnino, pa je še nisem aktiviral. Če jo sedaj, pomeni to, da imam dostop do vseh DLCjev od tega trenutka dalje (vključno s prihajajočimi BO2 zadevami)?

#40 Winter lupus

• mn3njalničarji
  • 658 sporočil

Objavljeno 12 avgust 2012 - 17:50

Imam v glavi, da sem takrat v hardened edition paketu vidu, da je omejen do kdaj morš aktivirat eite.

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov