Skoči na vsebino

Splošna debata o mobilni telefoniji

682 odgovorov na to temo

#681 erted45

vleče samo še filter.

• mn3njalničarji
  • 340 sporočil

Objavljeno včeraj, 19:38

Oglej si sporočiloThick_Sliced_Bread, ob 22 november 2017 - 14:45, rekši:

Se lahko nadejamo kakih black friday akcij? Ponavadi pride kaj znižano, je kdo kaj zasledil?

Jaz sem slučajno naletel na tole, če kaj pomaga (več pa nisem niti iskal).

Imam pa še eno vprašanje in sicer me zanima, če je kdo seznanjen s tem zaščitnim steklom?
Malo prebiram internete in opažam, da je dosti težko najti dobro zaščitno steklo za Galaxy S8 družino telefonov, zahvaljujoč ukrivljenemu steklu. Kolikor sem gledal, imajo klasična stekla lepilo zgolj na zgornjem in spodnjem robu, zaradi česar se dosti hitro odlepijo. Pri temle steklu, ki sem ga nalepil zgoraj, pa dobiš stekleničko lepila, ki ga zliješ na zaslon telefona in nato čez pripopaš steklo. Se samo meni tole zdi malo... zaskrbljujoče? Zlivat tekoče lepilo po steklu telefona? Kaj če steče, kamor ne bi smelo? Ima to kak vpliv na oliofoben premaz? Poleg tega zadevščina stane 40eur, tako da je vprašanje, ali se sploh splača?

Še video namestitve:

#682 Arey

dostavlja picajzle na dom.

• vesoljci
  • 6 078 sporočil

Objavljeno včeraj, 20:32

Joj, to men zgkeda kot nek eksperiment :D Valda ne bos tega delal. Ne vem kako je s sgs, k ma res ornk ukrivljen zaslon, ampak ukrivljen zaslon na mojem op3 ni panike da bi se tempered glass odlimal kr tko.

#683 erted45

vleče samo še filter.

• mn3njalničarji
  • 340 sporočil

Objavljeno včeraj, 20:41

Oglej si sporočiloArey, ob 22 november 2017 - 20:32, rekši:

Joj, to men zgkeda kot nek eksperiment :D Valda ne bos tega delal. Ne vem kako je s sgs, k ma res ornk ukrivljen zaslon, ampak ukrivljen zaslon na mojem op3 ni panike da bi se tempered glass odlimal kr tko.

Sem podobnega mnenja. Zlivat neko packarijo na glanc nov telefon in pol zadevo obsevat z UV svetlobo se mi ne sliš kot neka blazno pametna ideja. Saj mogoče je pa stvar OK, sam ne vem če bi eksperimentiral. Poleg tega za ceno ene te packarije dobim ~5 navadnih stekel, tako da tudi še se zadeva odlima, ni pretirane panike.

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov