Skoči na vsebino

Naša mala greznica #6

because what happened

179484 odgovorov na to temo

#179481 ronaldinho

ni nič.

• vesoljci
  • 682 sporočil

Objavljeno danes, 22:37

Objavljena slika

#179482 Quessoy

mini ritka, dirkalne nogce

• vesoljci
  • 903 sporočil

Objavljeno danes, 22:42

Oglej si sporočiloshure, ob 23 julij 2017 - 19:54, rekši:

Tale drama z Neymarjem mi že preseda.

Oglej si sporočiloshure, ob 23 julij 2017 - 22:22, rekši:

Haha, čekirajte Piquejev twitter. :D :lol: :avadodo: Propsi neaktivnemu mn3njalničarju Decu, ki je na forumu, ki se ga ne omenja, objavil.

a tole:

Navedek

se queda

edit: eh, slowpoke. :D

IMO pričakovano. ko so ga majstri (Pique, Messi, Suarez) prijeli v roke, itak ni mogu rečt, ja, zdaj pa grem.

Oglej si sporočiloFissico, ob 23 julij 2017 - 22:08, rekši:

Tema, na katero bi lahko spila gajbo pira. Na kratko pa tule. Anekdot je seveda veliko več ... Sploh o tistem z jezikom

https://boringsloven...aj-me-caka.html

evo, to pa je hitr feedback, svaka čast. jutr preberem, verjetno še pride kakšen follow up na to. :D

#179483 ronaldinho

ni nič.

• vesoljci
  • 682 sporočil

Objavljeno danes, 22:51

Marsjal :worship: :worship:

PSG uleti jutri s 300M ponudbo. :D

#179484 ronaldinho

ni nič.

• vesoljci
  • 682 sporočil

Objavljeno danes, 23:18

Oglej si sporočiloQuessoy, ob 23 julij 2017 - 22:42, rekši:

IMO pričakovano. ko so ga majstri (Pique, Messi, Suarez) prijeli v roke, itak ni mogu rečt, ja, zdaj pa grem.

Saj po mojem ni bil tak problem prepričat Neymarja kot pa njegovega fotra. Za Neymarja se mi je zdelo, da je naklonjen obstanku in je bil nekje 50-50, ne pa že 100% odločen, da gre, kot se je pisalo, fotru se gre pa samo za keš in žal ima nanj prevelik vpliv, tako da ga še vedno lahko prepriča. Sam sem sicer verjel, da bo ostal, ker se mi ni zdelo mogoče, da bi PSG po pravilih spravil tak transfer skozi, ampak očitno se požvižgajo na FFP, tako da se zdaj kljub tej Piquejevi objavi še vedno lahko marsikaj zgodi, dokler ne bi Neymar sam jasno povedal, da ostane, česar pa ne pričakujem.

ČE res ostane samo upam, da mu ne bomo dali nove pogodbe (razen če sprejme klavzulo 400M ali kaj takega - kar se mi ne zdi verjetno - da ne bo drugo leto spet isto sranje) ali da mu nismo obljubili, da bomo kupili Paulinha ali Limo.

#179485 Schatzi

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 813 sporočil

Objavljeno danes, 23:41

lindeloef haha

3 Uporabnik(ov) bere to temo

1 članov, 1 gostov, 1 anonimnih uporabnikov