Skoči na vsebino

Progresivci-takšni in drugačni združimo se

687 odgovorov na to temo

#681 Spiralmind

skače z ritko na svečko.

• prostozidarji
  • 824 sporočil

Objavljeno 24 oktober 2017 - 06:15

evo, da ne bo samo metal, novi Wobbler

Objavljena slika

https://goo.gl/UsWP7P

#682 backbone

eden od desetih najboljših fafačev

• mn3njalničarji
  • 210 sporočil

Objavljeno 10 november 2017 - 20:11

Panzerballett, nova plata je zelo blizu

#683 backbone

eden od desetih najboljših fafačev

• mn3njalničarji
  • 210 sporočil

Objavljeno 12 november 2017 - 07:52

Intervals - nova plata - 1.12.2017. V četrtek pridejo v LJ...

#684 Jake the Mess

ne ve, kam bi sam s sabo.

• mn3njalničarji
  • 603 sporočil

Objavljeno 12 november 2017 - 09:26

a ima kdo namen it na Steven Wilsona na Dunaj?

#685 h3ck3r

bi si zmotal joint, pa nima rizle.

• mn3njalničarji
  • 248 sporočil

Objavljeno 15 november 2017 - 12:06

Najbolj prog sounding stvar pri kateri je Billy zravn. Sherinian tut razturava. Nism nikol poslusu njegovih solo zadev, al pa tistih kolaboracij z ostalimi glasbeniki iz cajta, ko so ga menjali pri DT, tule pa fajn pokaze kaj zna. Ornk zadeva po stirih komadih zaenkrat :)

#686 Avion

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 792 sporočil

Objavljeno 15 november 2017 - 12:09

Jaz bom probal prisluhnit temu, ampak imam res nek močan odpor do Portnoya, ne vem, zdi se mi tok naduvan, da mi ubije zanimanje za glasbo.

OSI pa Transatlantic sta zadnji zadevi, ki sta mi kul z njim, vse ostalo mi je pa meh. :)

#687 h3ck3r

bi si zmotal joint, pa nima rizle.

• mn3njalničarji
  • 248 sporočil

Objavljeno 15 november 2017 - 12:27

Ma ogromen ego, to lahko potrdim. Ko so bili v Laskem, je en znanc razlagal, da mu je hotel dat roko, pa mu je odmahal v stilu, ne stari, nebom te pozdravu :D Billy in Ritchie pa nista bla naduvana sicer :)

Kar se pa bobnanja tice je pa se vedno odlicen. Men cist pase, da je sel iz DT, ker mu takle semi-prog stil bolj sede, kot pa neke "matematicne" zadeve, katerim se je udinjal pri DT-jih

Moram poslusat tole dvoje, kar si omenu, thx

#688 Avion

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 792 sporočil

Objavljeno 15 november 2017 - 12:58

Transatlantic je meni super projekt; Neal Morse, Pete Trewavas, Roine Stolt pa Mike Portnoy, skupaj z Danielom Gildenlowom kot session članom. Prva dva albuma sta mi super, Whirlwind sem si premalokrat zavrtel, zadnjega Kaleidoscope pa še nisem poslušal, čeprav je že tri leta od izida. Definitivno priporočam prvi dve plati, sploh druga, Bridge Across Forever, mi je super:

Pri OSI, oziroma Office of Strategic Influence pa je Portnoy igral samo na dveh platah, je pa to projekt med Kevinom Mooreom in Jimom Matheosom. Če me spomin ne vara, imajo 4 albume, Free in Blood sta mi najboljša, čeprav je vse kulsko:

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov