Skoči na vsebino

Round the world we go

7 odgovorov na to temo

#1 Undead

si po drkanju nikoli ne umije rok. Prašiček.

• rumeni jaki
  • 1 423 sporočil

Objavljeno 05 september 2017 - 15:20

Ok, mal odpiram to temo, neki me jebe spletna stran, ne vem kako bi editirat maxim php memmory allocated iz 40 na 256 in mi zato niti ne pusti nalaganje mel večjih šlik. yid hotu sm jih pomanjšat, pa mi neki noče...

Torej vglavnem, nahajam se v Indiji, začel sem pot v Ljubljani, od tam let na Dunaj, kjer sem imel 14 ur do naslednjiga leta... Ob 22:45 al okol 23h smo končno poleteli, nevem kdaj, ker sem bil tolk utrujen, da sem se samo stegnil čez sedeže, sredi noči so nas še postregli z večerjo in zajtrkom. Jaz sem si želel samo spati, ker sem res bil utrujen. Ob 9:30 smo pristali v Delhiju, kaj se je zgodilo dalje bom pa drugič.

Vglavnem trenutno sem v mestu Jodhpur, Čez dobre 3 ure odpotujem z vlakom na 6 urni trip do mesta Jaisalmer.
https://secure.trave...&tripid=1061237

#2 VErT

skače z ritko na svečko.

• vesoljci
  • 761 sporočil

Objavljeno 05 september 2017 - 15:44

Kašn maš budget? :)

#3 Undead

• rumeni jaki
  • 1 423 sporočil

Objavljeno 06 september 2017 - 10:49

2000 eur, +/- par 100 eur.

#4 bubunabu

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 753 sporočil

Objavljeno 06 september 2017 - 11:40

mmmm 2 jurja za okol sveta?

a ni to mal malo?

oziroma a je to budget brez kart?

#5 Macro

eden od desetih najboljših fafačev

• mn3njalničarji
  • 195 sporočil

Objavljeno 06 september 2017 - 12:20

Godspeed

#6 Undead

• rumeni jaki
  • 1 423 sporočil

Objavljeno 07 september 2017 - 04:03

Ne to je budget s kartami. Je pa že kolegici izpod 2 jurija ratalo it, 11 mescov.

#7 Avion

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 726 sporočil

Objavljeno 07 september 2017 - 08:09

Kaksni so tvoji plani? Kaj bos delal v Indiji, koliko casa bos tam, kje bos spal, kam bos sel naprej ... Daj malo povej, ker me res firbec matra, kako si se lotil tega podvig #fousija

#8 dijo_porko

si mota joint.

• mn3njalničarji
  • 312 sporočil

Objavljeno 09 september 2017 - 22:07

Tole je napisal pred pol leta:

Navedek

Evo, danes padla rezervacija. 27.8 grem Lj-Dunaj-Delhi. Potem po Indiji, dalje bom šel verjetno najprej na Tajsko, potem Vietnam, Laos,Cambodia, tranzitno nazaj čez Tajsko do Malezije, iz Malezije na Avstralijo, iz Avstralije preko Havajev v San Francisco, po ZDA pa potem v Costa Rico, iz Costa Rice do Kolumbije, Ekvador, Peru, Čile, Argentina, Pantagonia, mogoče še Paragvaj in Venezuela. Potem pa nazaj na Portugalsko pa štop čez evropo do nizozemske pa anglije, potem pa počas nazaj v Slovenijo.

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov