Skoči na vsebino

Round the world we go

10 odgovorov na to temo

#1 Undead

si po drkanju nikoli ne umije rok. Prašiček.

• rumeni jaki
  • 1 453 sporočil

Objavljeno 05 september 2017 - 15:20

Ok, mal odpiram to temo, neki me jebe spletna stran, ne vem kako bi editirat maxim php memmory allocated iz 40 na 256 in mi zato niti ne pusti nalaganje mel večjih šlik. yid hotu sm jih pomanjšat, pa mi neki noče...

Torej vglavnem, nahajam se v Indiji, začel sem pot v Ljubljani, od tam let na Dunaj, kjer sem imel 14 ur do naslednjiga leta... Ob 22:45 al okol 23h smo končno poleteli, nevem kdaj, ker sem bil tolk utrujen, da sem se samo stegnil čez sedeže, sredi noči so nas še postregli z večerjo in zajtrkom. Jaz sem si želel samo spati, ker sem res bil utrujen. Ob 9:30 smo pristali v Delhiju, kaj se je zgodilo dalje bom pa drugič.

Vglavnem trenutno sem v mestu Jodhpur, Čez dobre 3 ure odpotujem z vlakom na 6 urni trip do mesta Jaisalmer.
https://secure.trave...&tripid=1061237

#2 VErT

skače z ritko na svečko.

• vesoljci
  • 794 sporočil

Objavljeno 05 september 2017 - 15:44

Kašn maš budget? :)

#3 Undead

• rumeni jaki
  • 1 453 sporočil

Objavljeno 06 september 2017 - 10:49

2000 eur, +/- par 100 eur.

#4 bubunabu

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 757 sporočil

Objavljeno 06 september 2017 - 11:40

mmmm 2 jurja za okol sveta?

a ni to mal malo?

oziroma a je to budget brez kart?

#5 Macro

eden od desetih najboljših fafačev

• mn3njalničarji
  • 217 sporočil

Objavljeno 06 september 2017 - 12:20

Godspeed

#6 Undead

• rumeni jaki
  • 1 453 sporočil

Objavljeno 07 september 2017 - 04:03

Ne to je budget s kartami. Je pa že kolegici izpod 2 jurija ratalo it, 11 mescov.

#7 Avion

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 851 sporočil

Objavljeno 07 september 2017 - 08:09

Kaksni so tvoji plani? Kaj bos delal v Indiji, koliko casa bos tam, kje bos spal, kam bos sel naprej ... Daj malo povej, ker me res firbec matra, kako si se lotil tega podvig #fousija

#8 dijo_porko

vleče samo še filter.

• mn3njalničarji
  • 333 sporočil

Objavljeno 09 september 2017 - 22:07

Tole je napisal pred pol leta:

Navedek

Evo, danes padla rezervacija. 27.8 grem Lj-Dunaj-Delhi. Potem po Indiji, dalje bom šel verjetno najprej na Tajsko, potem Vietnam, Laos,Cambodia, tranzitno nazaj čez Tajsko do Malezije, iz Malezije na Avstralijo, iz Avstralije preko Havajev v San Francisco, po ZDA pa potem v Costa Rico, iz Costa Rice do Kolumbije, Ekvador, Peru, Čile, Argentina, Pantagonia, mogoče še Paragvaj in Venezuela. Potem pa nazaj na Portugalsko pa štop čez evropo do nizozemske pa anglije, potem pa počas nazaj v Slovenijo.

#9 Adam Velkavrh

prispeva veliko gnoja. V vse izbe.

• vesoljci
  • 4 615 sporočil

Objavljeno 22 november 2017 - 21:29

Undead, ali so te zaklali v indiji in prodali tvoje organe?

Javi se prosim

#10 Undead

• rumeni jaki
  • 1 453 sporočil

Objavljeno 04 januar 2018 - 10:50

Niso, sem pa staknil parazite. Po 2 mesecih Indije sem odšel 5. novembra na Tajsko preko Kolkate, potem sem bil kakih 7 dni v Bangkoku, Ostalo sem preštopal do Chiang Mai-ja, tam sem bil do 23. 11, potem sem šel domov zaradi zdravstvenih problemov. Konec septembra se mi je pojavila driska in bruhanje, trajalo je več kot 1 mesec vse skup on and off, zjeban okus, shujšal sem ful(iz 70 na 55 kg), bil brez apetita, vmes me je še ena opica opraskala(to vse v unem drugem mescu v Indiji). Vglavnem zgubil sem ful hranilnih snovi v telesu in sproti zgubljal, na vsaki krvni in vodni sliki so ble nižje vrednosti, začele so mi zatekati noge. Moj osebni dohtar je trdil, da je sam zaradi tega, 24.12 pa je bilo tolk grozno boleče že(bolijo me narti, gležnji, meča, sklepi med kolenom pa mišice...) in sem šel na urgenco na Jeseniško bolnico kjer so pogruntali, da mam povečana jetra nakar so me še isti dan poslali na infekcijsko v Ljubljano. V obeh bolnicah so spet naredili krvno in vodno analizo, na infekcijski pa so še analizo blata naredil in so odkrili, da mam parazite Giardia. Tko, da mam zdej tablete proti tem gnusobam, zraven pa jem veliko hrane bogate z železom, vitamini in beljakovinami, zraven rabim jemat še vitamin b12 ker je pod minimalno mejo čisto padel zarad tega. Bom ob priliki objavil fotografije pa predstavil mal poti, ki sem jo opravil.

#11 vrtavka

ga najraje faše pod pazduho in pri tem konjsko prdi.

• dekline
  • 1 204 sporočil

Objavljeno 10 januar 2018 - 11:49

Ofak. Cimhitrejse okrevanje želim!

A se po ozdravitvi nameravaš vrnit na pot?

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov