Skoči na vsebino

Tat not

17 odgovorov na to temo

#1 ThePek

najraje liže usmrajenega krapa.

• mn3njalničarji
  • 65 sporočil

Objavljeno 14 oktober 2017 - 12:14

Objavljena slika

Eee, jebiga, če sam nekaj izdaš, potem se moraš poslužiti tudi samopromocije.

Torej, na Swansih lani v Kinu Šiška sem fasal tinitus, pa nisem mogel več delati muzike - zato sem kanaliziral frustracije v pisanje in evo, nastal je Tat not.
Zgodbe nočem spoilati, itak se zelo hitro bere, morda bo kak mn3čar kaj več povedal (kot vem, so nekateri že kupili fizično izdajo). Aja, tako je, obstaja fizična izdaja, hkrati pa lahko lagano berete džabe na netu.

Lepo vabljeni na spletno stran:
http://www.tatnot.si

Blaž out

Edit: Sedaj na voljo tudi v epub varijanti:
http://www.tatnot.si/TAT-NOT.epub

#2 horn3t

ne ve, kam bi sam s sabo.

• mn3njalničarji
  • 602 sporočil

Objavljeno 15 oktober 2017 - 17:14

Prebral na dusek, ob prvi priliki kupim se knjigo.

#3 ThePek

• mn3njalničarji
  • 65 sporočil

Objavljeno 15 oktober 2017 - 20:36

The shit, my man!

#4 Chenier

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• prostozidarji
  • 7 877 sporočil

Objavljeno 17 oktober 2017 - 13:30

Odločitve, da ne izdaš v .mobi ali .epub pa vseeno ne razumem najbolj. Sem poscrollal .pdf in vidim, da imaš nekaj notnega črtovja in pesmi, samo nič takega, kar kindle ne bi znal prebaviti. Zraven tega bi lahko knjigo, če bi bila prilagojena za bralnike, naložil na Biblos in dobil še knjižnično nadomestilo od elektronskih izposoj, braniti se evra v zajebanem biznisu knjigopistva pa ni smiselno

A lahko utemeljiš, zakaj je knjiga končala samo v .pdf obliki?

#5 zap

garjavi nestvor z luskavico

• mn3njalničarji
  • 134 sporočil

Objavljeno 17 oktober 2017 - 14:18

Oglej si sporočiloThePek, ob 14 oktober 2017 - 12:14, rekši:

Torej, na Swansih lani v Kinu Šiška sem fasal tinitus

uni čepki so bli tam z razlogom

upam da nisi šu na sunn o)))

#6 ThePek

• mn3njalničarji
  • 65 sporočil

Objavljeno 17 oktober 2017 - 15:40

Zap, tell me about it. :D Nisem šel. Imam pa zdaj čepke po meri.

Yo, Chenier, poleg vseh pesmi in slik notnih črtovij, za katere vem, da bi jih e-reader načeloma sfural brez problema, sta mi problematična dva odseka, na straneh 76-78 in 126-127 (ne bom print-screenal, da ne spoilam brezveze). Itak, vem, če bi malo razfukalo te postavitve, ne bi bila za zunanjega opazovalca nobena tragika. Ampak upam da štekaš, da mi je kot ustvarjalcu zelo pomembno, kako bralec doživi določene stvari, še posebej z estetskega vidika (ki je pri teh dveh odsekih recimo skoraj enako ključen kot to, kar piše).
Sem pa tudi precej neuk tako o e-readerjih, kot o samem pisateljskem poslu, za Biblos sploh nisem še slišal. Iskreno sem na horuk napisal knjigo in jo enako na horuk tudi izdal, na način, da bi bila čim večim ljudem dostopna. Imaš kakšno idejo, znanje, kako bi ta dva odseka rešil? Valda mi je v interesu tudi e-pub obliko ponujati, če ta štima. Se mi oglasiš v privatnih sporočilih?

Alo, ostali pa brat :)

#7 h3ck3r

bi si zmotal joint, pa nima rizle.

• mn3njalničarji
  • 247 sporočil

Objavljeno 22 oktober 2017 - 07:01

Tut jst sem jo precital na eks. Carsko branje, res se bere hitro, ampak sem ful uzival v tem enem dnevu, ko sem jo stolku s kratkimi pavzami vmes :)

Upam, da se napises kaj. Stil pisanja in pripovedovanja mas izjemen. Cestitke za prvenec :)

#8 Avion

skače z ritko na svečko.

• mn3njalničarji
  • 783 sporočil

Objavljeno 22 oktober 2017 - 10:26

Ma tisti cepki v Kino Siski so tam 90% casa zato, da ne slisis, kaksen drek od zvoka so naredil. :D

#9 Kole

si po drkanju nikoli ne umije rok. Prašiček.

• rumeni jaki
  • 1 525 sporočil

Objavljeno 22 oktober 2017 - 23:52

Oglej si sporočiloAvion, ob 22 oktober 2017 - 10:26, rekši:

Ma tisti cepki v Kino Siski so tam 90% casa zato, da ne slisis, kaksen drek od zvoka so naredil. :D

#10 ThePek

• mn3njalničarji
  • 65 sporočil

Objavljeno 23 oktober 2017 - 12:28

Oglej si sporočiloh3ck3r, ob 22 oktober 2017 - 07:01, rekši:

Tut jst sem jo precital na eks. Carsko branje, res se bere hitro, ampak sem ful uzival v tem enem dnevu, ko sem jo stolku s kratkimi pavzami vmes :)

Upam, da se napises kaj. Stil pisanja in pripovedovanja mas izjemen. Cestitke za prvenec :)
Tnx!!!
Gotovo bom napisal še kaj :) Ni, da je to one-off shot v mojem življenju oz. pravi prozni prvenec - sem tudi že prej pisal, je pa to prva stvar objavljena. (Obstaja še pesniška zbirka iz leta 2011, ampak ok.) Ideja za novo stvar se mi v bistvu že počasi formira, ampak od začetne ideje pa do zaključenega izdelka je ponavadi doooooooolga...

#11 Chenier

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• prostozidarji
  • 7 877 sporočil

Objavljeno 26 oktober 2017 - 09:34

Sem tudi sam začel brat (sem nekje na 1/5, itak se zelo hitro bere). Zaenkrat pravzaprav precej posrečeno, sem bil iskreno kar malce presenečen. Pa ne, ker ne bi pričakoval dobrega izdelka, samo načeloma ne maram romanov v tem funky pogovornem jeziku. Zaenkrat ima mojo podporo, bom pa še kaj več napisal kasnej

#12 Weraziel

je bil diskvalificiran iz fANAL za mistra. Ima premalega.

• vesoljci
  • 2 904 sporočil

Objavljeno 27 oktober 2017 - 22:52

Oglej si sporočiloThePek, ob 23 oktober 2017 - 12:28, rekši:

Tnx!!!
Gotovo bom napisal še kaj :) Ni, da je to one-off shot v mojem življenju oz. pravi prozni prvenec - sem tudi že prej pisal, je pa to prva stvar objavljena. (Obstaja še pesniška zbirka iz leta 2011, ampak ok.) Ideja za novo stvar se mi v bistvu že počasi formira, ampak od začetne ideje pa do zaključenega izdelka je ponavadi doooooooolga...

Binik (al kaj je že blo tist) nisi izdal?

#13 ThePek

• mn3njalničarji
  • 65 sporočil

Objavljeno 28 oktober 2017 - 07:21

Oglej si sporočiloWeraziel, ob 27 oktober 2017 - 22:52, rekši:

Binik (al kaj je že blo tist) nisi izdal?
Nisem. Iskreno je bil prvi dokončan roman u mojem lajfu in je bil "vaja" v formi. Sem glede Tata not stokrat bolj samozavesten - zato sem tudi pač izdal, ne da bi se oziral na založbe itd, nisem se niti hotel ukvarjati s ponujanjem dela, nisem hotel dati knjige na tapeto, da bo neizdana, ker bi nekdo prebral 2 strani, prdnil v napačno smer in bi vse padlo v vodo.

#14 ThePek

• mn3njalničarji
  • 65 sporočil

Objavljeno 06 november 2017 - 16:15

Pozdravljeni, bralci.

Tako, s svojim res luknjastim znanjem izdelovanja epubov sem nekaj spacal. Nekaterim dela OK, drugim zelo čudno formatira, tretjim sploh ne dela. Ampak ja, pred vami je epub varijanta TATU NOT:

http://www.tatnot.si/TAT-NOT-Beta.epub

Upam, da s tem ujamem še koga od vas :) Peace out

#15 ReJzOr_na_plin

(plin je iz smrgod)

• dekline
  • 664 sporočil

Objavljeno 06 november 2017 - 17:11

Sem nekje na polovici, hitro se bere, tekoce in domiselno. Ni moja omiljena zvrst pa mi je vseno vsec. Bonus je, da se dogaja v domacih krajih.

Bravo, ce bos se kaj izdajal sporoci, tle se ze ustvarja baza fenov ocitno :)

#16 ThePek

• mn3njalničarji
  • 65 sporočil

Objavljeno 08 november 2017 - 13:17

Oglej si sporočiloReJzOr_na_plin, ob 06 november 2017 - 17:11, rekši:

Sem nekje na polovici, hitro se bere, tekoce in domiselno. Ni moja omiljena zvrst pa mi je vseno vsec. Bonus je, da se dogaja v domacih krajih.

Bravo, ce bos se kaj izdajal sporoci, tle se ze ustvarja baza fenov ocitno :)
Tnx, ja tule na Mn3njalniku ste v bistvu najbolj odzivni! :D Drugje je bolj tako tako ... Se pa pofočkam še itak, ko izdelamo audio book do konca, tudi to še pride :)

Aja, če se kdo loti epuba, pa najde kakšno napako, mu čudno dela, itd, se priporočam, da mi sporočite!

#17 Dante

bi rad na gnoj.

• mn3njalničarji
  • 120 sporočil

Objavljeno 12 november 2017 - 09:13

Prebral na dusek. Zelo vsecno.

P.s. Edino na koncu na koncu epub verzije se vedno omenjas pdf

#18 ThePek

• mn3njalničarji
  • 65 sporočil

Objavljeno 14 november 2017 - 14:38

EPUB popravljen, stvar je načeloma že izven beta stanja, dobite jo na linku v prvem postu :)

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov